xena_petra xena_petra komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Za mě kniha slabší, dost násilná. Podle obsahu jsem čekala něco úplně něco jiného. A nepochopila jsem, proč je na konci knihy najednou příběh vyprávěn z pohledu uplně někoho jiného.

16.09.2021 2 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Tuhle knihu jsem si už od prvních stránek zamilovala a pokračovalo to až do konce. Rozhodně jsem se u toho i zasmála. Je to jedna z mojich nejoblíbenějších knih a to jsem jich opravdu přečetla hodně.

09.09.2020 5 z 5

Dost dobře nenormální Dost dobře nenormální Denise Linke

Velmi dobře napsáno. Doporučuju.

23.03.2019 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Hezké, ale na souvislé čtení to neni.

12.02.2019 2 z 5

Cesta na Praděd: Cestopis z konce 19. století Cesta na Praděd: Cestopis z konce 19. století Jan Havelka

Kniha byla hezká, ale psána ve staré podobě jazyka a tak bylo pro mě těžké textu porozumnět.

12.02.2019 2 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Kniha byla dobrě napsaná, moc se mi líbila, ale konec se mi zdál nedokončený a další díl není (nebo jsem ho alespoň nenašla). Každopádně knihu doporučuji.

29.10.2018 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Velmi čtivý příběh. Chvilema docela napínavý.

09.07.2018 5 z 5

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Hezká kniha, ale znovu bych ji asi nečetla. Děj celé knihy byl stále tak nějak stejný. Čtyři holky jsou nejlepší kamarádky a společně nemají rádi jinou, která u jedné z nich bydlí. Jak říkám, jeto hezká kniha, ale chtělo by to více akce a nepředvídatelnosti. Zkusím i další díly, jestli to u nich bude stejné.

21.05.2018 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Kniha se mi mos nelíbila. Nevím čím to je, ale nemám z ní dobrý pocit.

21.05.2018 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se mi četla sama. Velmi poutavý příběh.

21.05.2018 5 z 5

Osvětim: Nacisté a konečné řešení Osvětim: Nacisté a konečné řešení Laurence Rees

Kniha se mi velice líbila, hlavně proto, že autor nevzal několik jiných knížek a z těch udělal tuhle, ale s mnoha lidmi se osobně setkal a udělal s nimi rozhovor.

21.05.2018 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha je velmi dobře napsaná. Čte se to samo.

08.05.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

@Ajda300 - Myslím, že pokud se příběh knih, které na sebe navazují neslije v jedno, tak je něco špatně. Každý má právo na svůj názo, to je mi jasné, a neberu vám ho, ale neubránila jsem se tomu napsat svůj.

20.01.2018 5 z 5

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Kniha se mi líbila, ale moc jsem se neztíhala vnímat jak se v tu chvíli chová Beáta.

02.01.2018 4 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Kniha se mi velmi líbila, stejně jako předchozí díly. (Dík Michaely Murrati.)

18.12.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Nádherná kniha a velmi dojemný příběh. Sice se stále opakuji, ale je to tak. Doufám, že to všem párům dlouho vydrží.

Elita Elita Kiera Cass

Nádherná kniha a velmi dojemný příběh. Je mi líto Maxona, že stále neví na čem je. Také bych asi nedala ty stálé útoky.

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná kniha a velmi dojemný příběh. Mírně fantasy, ale teoreticky by se to za nějakou dobu stát mohlo. Jistě si ji přetu znovu.

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Kniha byla nádherná, ale velmi smutná. Přemýšlím, jestli mám vůbec číst další díly.

15.12.2017 3 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Kniha se mi velmi líbila. Samozřejmě ale záleží na názoru.