wotana wotana komentáře u knih

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Tohle bylo za mě naprosto boží. Čtivé, napínavé, sexy. A ten konec...Hned jdu na další díl.

08.04.2024 5 z 5

Rande Rande Halina Pawlowská

Haliny humor miluju, ale už to není ono.

19.02.2024 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Oddechovka, místy vtipné, krásné ilustrace a zajímavý formát knihy.

14.08.2023 3 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Je to fantasy pro mládež a tak jsem to taky brala. Už to dávno není moje věková skupina, ale čte se to dobře a příběh je fajn, takže jdu na 2.díl.

26.05.2023 3 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Mám za sebou celou sérii a musím říct, že jsem fakt ráda. Jako celek hodnotím 2,5* a vím, že už tohle nikdy více číst nebudu. První díl byl skvělí, mělo to potenciál a já se těšila na zbytek série, ale s každým dalším dílem, větší a ještě větší nuda. Škoda.

03.05.2023 3 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Jako vždy..tihle dva autoři, když se dají do kupy, je to prostě jízda u které nestačíte popadnout dech ;-)

27.03.2023 5 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Spojit historii s upíry bylo super, ale jinak nic, co by dalo knížce ten správný říz. Spoustu převzetých postav, což mi hodně vadilo - ústa na hlavě Naomi viz. Sirotčinec slečny Peregrinové, Frankenstein, něco jako Van Helsing, Muž se železnou (v tomto případě zlatou) maskou atd. No a povaha hlavní hrdinky to úplně zabila, neskutečně mě sr... 3* za nápad, obálku a vampýrské meče, housle, růže a koně :-)

16.03.2023 3 z 5

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

Celý to bylo divný, vůbec jsem nepochopila, proč by mělo znásilňování a mučení mít vliv na hubnutí. 2,5* dávám za druhou povídku - Experiment s podstatnou lidství, kdyby o tomhle byla kniha, bylo by to 100x lepší a za obálku, která ale zase nemá s hlavním příběhem pranic společného.

08.03.2023 3 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Opět super jízda, ten konec jsem teda vůbec nečekala. Jen u některých slov mě teda dost štval překlad, jako slovo "zasebevraždil" je teda děs.

19.02.2023 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Eva398 přesně vystihla moje domněnky z knihy, ale jako celek za mě super. Jdu na další díl.

19.02.2023 4 z 5

Dobrou noc, Osvětimi Dobrou noc, Osvětimi Maciej Zdziarski

Knih o koncentračních táborech mám přečteno mnoho, ale tato kniha se mi už jen díky stylu psaní, vůbec nečetla dobře. To neustálé přeskakování z minulosti do součastnosti mě strašně mátlo a díky tomu, mě za srdce životy přeživších vůbec "nechytli" za srdce a to mě strašně mrzí.

18.01.2023 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tak tohle bylo.... Ani nevím jak ji popsat. Směsice odporu a vyskakujících otázek, které mi naskočily, během čtení. Neskutečná kniha a určitě doporučuji přečíst, protože i když je místy odporná, tak za přečtení fakt stojí.

12.11.2022 4 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

No co dodat... Prostě Amo miluju, asi jsem ujetá, ale nemůžu si pomoct, její knížky jsou prostě dokonalý.

08.11.2022 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Sérii Šest vran miluju, o něco málo Grišu a tak jsem se fakt těšila na příběh Nikolaje, ale... 3/4 knížky jsem se nemohla pořádně začíst, pořád jsem ji odkládala, až cca posledních 100 stran za něco stálo. Mám i druhý díl, ale fakt se mi do něj po tomto zklamání vůbec nechce :-( 3* za ten konec ten to trochu zachránil.

02.11.2022 3 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Zhruba do poloviny byla kniha docela nuda, nemohla jsem se záčíst a knihu jsem dost část odkládala. Po odstěhoválí Belle na farmu už se to rozjelo no a ten konec... I přes nudný začátek hodnotím 4*.

17.10.2022 4 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak tohle byl zase mazec. Amo je prostě jedinečná a já její knihy miluju.

20.07.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

No to byla zase jízda, prostě Colleen je TOP!!! :-))))))))

14.07.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Jako vždy mne autorka nadchla, její knihy miluju a už aby byla další :-)

11.07.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Taková průměrná oddechovka, úplně nenadchne, ale ani nezklame.

22.06.2022 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Mám tuto autorku ráda, píše velice čtivě a i když to dávno není moje věková skupina, její knihy mě baví a proto jsem sáhla i po její prvotině ze světa fantasy. A můžu říct, že mne nezklamala. Sice mě občas štvali myšlenkové pochody Poppy, ale vzhledem k věku a nezkušenosti se asi není čemu divit. Už čtu druhý díl, ale musím teda říct, že už na začátku, mě teda Poppy dost vytáčí :-( Zato Hawke alias Casteel je miláček od začátku :-) No uvidíme, snad se to rozjede.

07.06.2022 5 z 5