wotana

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Tak to byl zase mazec. Ne nadarmo je Colleen vedená jako bestselerová autorka. Její knihy jsou prostě boží.

Andělský mágAndělský mágGarth Nix

3/4 knihy strašná nuda, spousta jmen, spousta zbytečného popisování kdo co měl na sobě, jak byly zařízený různý místnosti atd. Až konec knihy byl trohu nabitý akcí, ale zase rychle useknutý.

A oceán byl naší oblohouA oceán byl naší oblohouPatrick Ness

Napadají mě naprosto stejná slova jako Sofonisba. Nádherná kniha a stojí za to si ji přečíst.

Hříšné dopisyHříšné dopisyVi Keeland

Tak do půlky knihy fakt super, ale pak jsem se zasekla a nemohla jsem se pořádně začíst. Neustále se děj motal pořád dokola a to mě prostě přestalo bavit. Autorky napsali rozhodně lepší knížky než je tahle. Škoda :-(

07.12.2020

Skleněný oceánSkleněný oceánLauren Willig

Myslela jsem, že to bude hlavně o nehodě Luisitanie, ale není tomu tak. Příběh není šptný, ale začátek byl dost nudný a konec zase uspěchaný. 3,8*

03.11.2020

Nevlastní sestraNevlastní sestraJennifer Donnelly

Ani jsem to nedočetla, prostě mě to vůbec nebavilo. 1* za obálku.

12.10.2020

KráskyKráskyDhonielle Clayton

Přesně komentář šneki odpovídá i mym pocitům. Velká škoda :-(

10.08.2020

Mezi krásou a ošklivostíMezi krásou a ošklivostíBryn Greenwood

Nádherný příběh, plný bolestných okamžiků. Vřele doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

18.07.2020

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Pohodová odpočinková a místy i zábavná kniha.

09.07.2020

Dvě temné vládkyněDvě temné vládkyněKendare Blake

Zhruba do půlky docela nuda, ale pak se to rozjelo a ten konec - no nečekaný. Myslela jsem, že tenhle díl je poslední, ale není a tak jen tiše doufám, že 4. díl vyjde co nejdříve.

06.07.2020

Město zradyMěsto zradyMartina Čekalová

Plně souhlasím s názorem Medaska, jedním slovem velké zklamání :-(

04.07.2020

V zajetí zimyV zajetí zimyNaomi Novik

No tak tahle kniha je prostě BOMBA :-) Nádherná, romantická, napínavá, jednoznačně se zařazuje mezi moje TOPky.

29.06.2020

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovalaJenny Han

Milá oddechovka na léto. Připomělo mi to moje mládí a první lásky :-)

28.06.2020

Pátá oběťPátá oběťJonathan Dylan Barker

Ježíši hned jdu na poslední díl, tohle je teda něco.

18.06.2020

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

No tak tohle je mazec. Skvělá detektivka :-)

18.06.2020

Pan PondělíPan PondělíGarth Nix

No tak tohle mě teda ukrutně nebavilo, dočetla jsem jen v rámci čtenářské výzvy a další díly číst fakt nebudu. Asi jsem na takovýhle žánr už fakt stará ;-)

01.06.2020

Rytmus, já & MalychinRytmus, já & MalychinMariana Zapata

Stejně jako Kulti jedním slovem SUPER.

30.05.2020

V pekle plynových komorV pekle plynových komorShlomo Venezia

Jitty82 to vyjádřila zcela přesně, není k tomu co dodat.

28.05.2020

HolanďankaHolanďankaEllen Keith

Za mě opravdu dobře napsané a hodně jiné. Dost jsem ocenila kapitoly z pohledu Karla, zatím jsem to v jiných knihách o 2.světové nečetla - člověk aspoň trochu pochopil náhled z pohledu němců a jejich řešení "čisté rasy" a i zamyslet se nad tím, že i někteří SSáci molžná měli i srdce. Přečteno za dva večery a fakt doporučuju.

28.05.2020

Luisa a LotkaLuisa a LotkaErich Kästner

Jéééé, když jsem ji tady objevila, hned jsem si vybavila dětství :-) Krásná knížka, škoda že už ji nemám doma.

26.05.2020

V šedých tónechV šedých tónechRuta Sepetys

Druhá kniha od autory - četla jsem již Sůl moře - a opět nezklamala. Nádherný smutný příběh, plný utrpení a bolesti ale i lásky a naděje. 5*

19.05.2020

Cilčina cestaCilčina cestaHeather Morris

Pro mě to autorka prostě neumí napsat. Jak Tatér tak Cilčina cesta byly pro mě na čtení hrozným utrpením. Nebaví mě styl, není to pro mě čtivé natolik, abych knihu přečetla "na jeden zátah" a to mě dost mrzí, protože příběhy z 2.světové mám hrozně ráda. Jsem asi divná, ale za mě 3* a to s odřenýma ušima.

15.05.2020

Krvavý lístekKrvavý lístekCrystal Smith

Trochu pomalejší rozjezd, ale potom už to chytlo grády a nemělo to chybu. Za mě 4,5*.

15.05.2020

Na obtížNa obtížColleen Hoover

Colleen prostě miluju, má skvělý knížky. Jednoznačně za 5*.

08.05.2020

PS: Chybíš miPS: Chybíš miWinter Renshaw

Krásná čtivá romantická jednohubka na jeden večer. Četla jsem i první díl a oba vřele doporučuji.

06.05.2020

Vím, že tě chciVím, že tě chciEstelle Maskame

Kromě vsuvek z minulosti mě to vůbec nebavilo, ale to ani pokračování celé série. Nejlepší byl první díl a ten zbytek už bych vůbec nemusela.

03.05.2020

Jenom lidéJenom lidéSylvain Neuvel

Za mě jedna z nejlepších sérii sci-fi, kterou jsem kdy četla. SUPER - doporučuji.

30.04.2020

Sůl mořeSůl mořeRuta Sepetys

Příběhy zoufalých lidí, kteří si mysleli, že když už se po strastiplném útěku dostali konečně na loď jsou zachráněni, ale nestalo se tak. Tragický konec několika německých lodí o kterých se hodně dlouho nemluvilo a nic se nevědělo. Nádherně zpracované a čtivé od začátku do konce. Tleskám spisovatelce - vřele doporučuji.

29.04.2020

Zima bez tebeZima bez tebeBeth Good

Krásný romantický příběh na dva večery. Strhávám ale jednu * za poustu překlepů, které mi dost vadily.

26.04.2020

Nesnáším těNesnáším těVi Keeland

Přečteno za odpoledne, super kniha, krásný příběh a několikrát jsem se fakt zasmála. Tleskám i překladatelce seznam Jebat-na-to je fakt super :-)

26.04.2020