Wikira Wikira komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Kniha je napínavá od začátku až do konce.za mě nejlepší co jsem od Keplera četla. Na druhé místo dávám Lovce králíků

14.06.2023 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Druhá kniha od tohoto autora. Okamžiky štěstí nebyly úplně můj šálek kávy, ale tohle se mi moc líbilo. Hezký propletenec, ve kterém se každý může najít.

27.01.2019 5 z 5

Moje peníze – aneb Chudoba není ctnost, ale nemoc Moje peníze – aneb Chudoba není ctnost, ale nemoc Zdeňka Jordánová

Stejně jako všechny knihy paní Jordánové se mi i tato moc líbila a přivedla k zamyšlení.

Poutník – Mágův deník Poutník – Mágův deník Paulo Coelho

Knihu jsem četla snad 100x a nakonec jsem se vydala na pouť do Santiago de Compostella. Obojí všem doporučuji :-)

03.01.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Úžasná kniha, kterou nestačí přečíst jednou. Navíc je krásně ilustrovaná.

Domácnost bez odpadu Domácnost bez odpadu Bea Johnson

Na knihu jsem se dlouho těšila a nezklamala mne. O bezobalový způsob života se již nějakou dobu zajímám a tak jsem už věděla dost věcí, o kterých se v knize píše. Přesto stojí za přečtení. Autorka popisuje každodenní život své rodiny, věci které vlastní a proč, dává spoustu užitečných návodů.

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Krásné oddychové čtení. Těším se na další knihy od této autorky.

15.12.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila, vyhovuje mi autorčin styl. Líbí se mi spojení románu pro ženy s detektivkou, i když chápu, že to není pro každého. Konec byl příjemným překvapením.

21.12.2017 4 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Nejdříve mě nebavila prvoplánová milostná zápletka a nakonec to bylo jediné, co mě přimělo knihu dočíst. Chtěla jsem vědět, jak to dopadne :-) Jinak kniha nezanechala žádný hluboký dojem.

21.08.2017 3 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Líbí se mi knihy, ve kterých je milostný příběh i napětí. Vrah na konci knihy byl opravdovým překvapením

03.08.2017 4 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Pominu podivný překlad do češtiny. Kniha je skvělá, hodně jsem v ní našla svoje dětství i výchovu svých dětí. Líbí se mi rady a doporučení. Bohužel mi to přijde, že dodržovat zásady knihy by dokázal jen budhistický mnich, který je celý den úplně v pohodě a v míru a lásce sám se sebou. Pro mě, coby obyvatelku západní hektické Evropy jsou rady často nad moje síly.

03.08.2017 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Super čtení. Svého času jsem ji četla stále dokola :-)

03.08.2017

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Klasika od Nory Roberts. Její knihy jsou tak trochu na jedno brdo, což mi vyhovuje. Vím, že když chci relaxační romantickou knihu, půjčím si něco právě od této autorky.

20.07.2017 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Stejne informace najdete i v jiných knihách a mnohem ctivejsi formou.

12.07.2017 3 z 5

Učebnice sebelásky Učebnice sebelásky Lucie Kolaříková

První polovina je docela nudná a pesimistická. Ke konci jsou skvělé rady pro lepší život. Takže celkové hodnocení je kladné :-)

23.06.2017 4 z 5

Raději vidličky než nože Raději vidličky než nože Colin Campbell

Teoretická část knihy mi nepřinesla žádné nové informace. Recepty se mi naopak velmi líbily.

13.06.2017 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Kniha se mi líbila a rychle jsem ji přečetla. Není to tuctové čtení, dočkala jsem se i pár překvapení v ději. A to se mi na knihách líbí.

15.05.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Skvělá kniha, od které je těžké odejít. Jsem moc ráda, že se vymkla klasickému pojetí milostného románu a pro jednou vše skončí jinak než obvykle. Skvělá kniha, kterou doporučuji

22.02.2017 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Saturnin nemá chybu. Velmi povedené je i filmové zpracování s Oldřichem Víznerem.

07.12.2016 5 z 5

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Na této knize se mi líbilo, že byla z jiného prostředí než ostatní knihy B. Woodové. Poutavé čtení, ve kterém se navíc dozvíme něco o Číně.

07.12.2016