wicca.w wicca.w komentáře u knih

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Bomba.

27.05.2021 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Takový průměr. Kniha se četla dobře, ale přišlo mi to dost přitažené za vlasy, neuveřitelné, takové knížky moc nemusím.

05.04.2021 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Z této knížky mám trochu rozporuplné pocity. Příběh mě moc bavil, ale knížka se mi úplně dobře nečetla, nevím čím to bylo, možná horší překlad, zvláštní slovosled, nevím.

22.03.2021 3 z 5

Místa ve tmě Místa ve tmě Lidmila Kábrtová

Je mi to líto, ale poslední dvě povídky už asi nepřečtu. Knížka mě nebavila, povídky byly o ničem a nelíbil se mi ani styl psaní.

04.01.2021 2 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Super, stejně jako první ze série. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

29.12.2020 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Dobré, těším se na další knihu v sérii.

29.12.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Knížku jsem přečetla během chvilky a dost se mnou emočně zacloumala. Moc dobré. Musím se přiznat, že jsem několikrát "zamáčkla slzu", nešlo to jinak. Kdybych mohla dát více hvězdiček, neváhám.

06.12.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Super počtení, ani chvíli jsem se nenudila, hodně napínavé.

03.12.2020 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Občas mi trochu vadila neuvěřitelnost toho příběhu.

30.04.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Přečetla jsem celou předchozí řadu, která byla dle mého výborná. Tato knížka určitě není špatná, ale občas jsem se trochu ztrácela. Věřím tomu, že se to rozjede a těším se na druhý dít v II. sérii.

30.04.2020 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Knih od Kinga jsem přečetla opravdu hodně. Mám tohoto autora ráda. Tato knížky byla za mě trochu slabší.

30.04.2020 3 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

Knížka se moc dobře četla, zajímavé téma. Ani to nedokážu popsat, prostě je to o tom, že každý si v sobě nese záseky z dětství, takže jsem je všechny tak nějak chápala, i když s chování otce pochopitelně nesouhlasím.

Ďábel Ďábel Donald Ray Pollock

Mě se prostě tenhle styl psaní a pochopitelně i obsah líbí. Bylo to moc výborné, stejně jako Nebeská hostina. Hlavní hrdina Arwin je sympaťák, držela jsem mu palce.

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Popravdě, knížku jsem si půjčila na základě výborných hodnocená zde na databázi knih, že jí zkusím, ať také čtu něco jiného než moje oblíbené thrillery. Nikdy jsem žádné fantasy nebo sci-fi nečetla ani neviděla, jsem toho odpůrce. Tato knížka mě ovšem dostala. Pro mě je to opravdu vynikající záležitost. Těším se na Faju.

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Tak to bylo dobré! Oddechovka.

09.03.2020 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Knížka mě velmi zasáhla. Nejdřív jsem měla problém překonat autorčin styl psaní, ale pak jsem se do toho ponořila. Knížka je citlivě a přesně napsaná. Hana je pro mě negativní osoba, která si děla co chce a jen to co se hodí jí na úkor druhých.

09.03.2020 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Výborná knížečka.

10.02.2020 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Přečteno během jednoho dne, dobré.

10.02.2020 5 z 5

Tři ženy a němý pes Tři ženy a němý pes Monika Bolehovská

Super na odreagování.

07.11.2019 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Knížka je velmi pěkně a čtivě napsaná, závěr je překvapující, ale mě toto téma moc nebaví.

07.11.2019 4 z 5