werusx werusx komentáře u knih

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Tyhle knihy se čtou naprosto bezproblémově a jedním dechem. Těžce jsem jí odkládala. Jen posavy mě moc nenadchly. Sophie si všechno jen myslí a velmi málo věcí vysloví. Matteo má bordel v hlavě, takže neustále sbližování a odloučení už mě nudilo. Ráda si dočítám série až do konce, byla jsem zvědavá jak šťastně to zase dopadne :-D

02.08.2016 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Naprosto skvělá kniha, stejně jako předchozí díly :-) Když jí člověk otevře, musí číst co nejdéle. Příště bych uvítala více stránek.

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Úplně přesné jako filmové zpracování. Jen knižně je to přece vždy lepší :-)

Fit za 15 minut denně Fit za 15 minut denně Zuzka Light

Naprosto skvělá kniha! Je sice pravda, že lidé kteří se věnují tomuhle životnímu stylu, tak knihu odsoudí, ale já jsem s ní spokojená. Znovu mě nakopla a motivovala. Opakování je přece matka moudrosti. :-)

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Když si člověk vybere tuhle knihu, asi ví proč.... takže jsem s výběrem spokojena. Skvělá publikace, která je pěkně zpracovaná a dobře se čte.

28.07.2016 4 z 5

Život bez pšenice Život bez pšenice William Davis

Za mě báječná kniha, kde se člověk dozví plno pravdivých skutečností. Teprve při čtení a zamyšlení se nad oným "zlem pšenice" mi došlo, jak je kniha pravdivá a v životě to tak opravdu funguje.

28.07.2016 5 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Výborná kniha se spoustou užitečných informací. Jenom doporučuju :)

Princ Princ Sylvain Reynard

Tuhle knihu jsem musela mít už jen z principu, že je tam ještě zmínka a Julii a Gablielovi. Bohužel už mě to nebavilo jako předchozí tři knihy, ale i tak se kniha výborně četla a pokračuji dál s Temnou Raven.

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Výborná kniha a výborná spisovatelka, ale děj už mě nenadchl, tak jako v předchozích knihách. Ale i přes to bych ji všem doporučila.

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Další příjemná kniha od výborné spisovatelky. Jen mě někdy udivuje jak jsou postavy naivní a nevidí čistou realitu. Ale právě o tom to je, za mě super knížka přečtená za 3 dny ;)

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Za mě příjemné pokračování Nabíječe. Knihy se velmi dobře čtou a jsou zábavné.

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Tak čekala jsem něco horšího. Ve skutečnosti knížka nebyla tak hrozná. Samozřejmě samý skvělý sex a mimo to děj žádný. Ale od toho jsou jiné knihy. Jediné co mi vadí, je u popisu čím dál více knih přirovnávání s padesáti odstíny. Tady nevyjímaje. Kniha mi četla dobře ale zarazil mě moc rychlý a kupodivu šťastný konec. Taky jednou může autorka překvapit a dát knize realističtější konec a ne takovou pohádku ;-)

15.11.2014 3 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Dobrá kniha, ale nic nového bohužel nepřinesla. A díky bohu nepatří mezi nejhorší kousky. :-) Přečetla jsem ji zase snad jen proto, abych věděla, jak to dopadne.. a ejhle k tomu my chybí ještě jeden díl. No nic, tak si počkám a uvidím, co přinese další díl.

01.11.2014 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Byla jsem neskutečně zvědavá jak se jejich "vztah" bude vyvíjet, tak jsem četla a četla a všechno bylo fajn, dokud popisoval situaci Will. Jeho pohled na věci a podávání informací čtenáři... děkuji pěkně, raději mě zabte. To mě tak lezlo na nervy, až jsem se divila, že jsem jeho kapitoly přečetla. Ale celkový děj se mi líbil.

13.08.2014 4 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Jelikož se mi líbily předešlé dva díly, tak jsem se na Ráj nemohla dočkat. Dá se říct, že to byl očekávaný závěr. Ve finále až moc napínavý a děsivý jak to dopadne. Jak uvedl sám spisovatel, tak tenhle díl ani být neměl. Takže o nic zásadního člověk nepřijde, když si ho nepřečte. Ovšem mě se kniha velmi líbila! :-)

13.08.2014 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Kniha se mi líbila, ale první díl byl o kousek lepší. Nejspíš o bylo tím, že se postavy poznávaly a ty začátky mívají větší jiskru, než postupný vývoj. Každopádně jsem se u knihy nenudila a snad ještě víc si oblíbila její autorku :-)

28.07.2014 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Po Christianu Greyovi přichází Damien Stark. No jéje, už jenom z jeho jména se mi chce brečet. Knihy jsi jsou v jistých bodech na chlup totožné - proboha proč! Za mě je příběh nezajímavý. A když už nic, tak se to aspoň dobře četlo.

15.07.2014 2 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Na knihu jsem se těšila a byla jsem zvědavá jaká bude. Na to, že je to krátké dílo, je tam zajímavého děje dostatek. Ale co mi vůbec nesedlo byl styl psaní. Nic takhle psaného už si znovu nechci přečíst, ovšem kdyby byl další díl taky takový, tak kvůli ději bych to překousla.
Na druhou stranu je fajn, že autorka přišla s něčím nezvyklým - alespoň pro mě. A taky jsem čekala české jména.

30.06.2014 3 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Báječná kniha se skvělými postavami. Nejen Grace s Jackem, ale i ostatní. Knihu jsem si okamžitě oblíbila a už se těším na další díl. :-)

30.06.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ze začátku jsem čekala něco úplně jiného. Zdálo se mi to takové nijaké, obyčejné. A hlavně očekávané. Naštěstí byli zde i báječné pasáže v průběhu, které zvednou koutky úst. Co mě ovšem překvapilo byl konec, procítěný a fantastický. Kniha je fajn oddychovka a určitě si ji přečtu znovu :-)

18.05.2014 5 z 5