werastk werastk komentáře u knih

Rekviem pre anjela Rekviem pre anjela Michaela Ella Hajduková

Jedna z mojich prvých mysterióznych kníh, ale bolo to niečo úžasné...Vzťah medzi hl.postavami, ich neustále odolávania a spojenia..:-)

08.10.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Som uchvátená - celá séria bola SUPER :-)

31.05.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Knižka super..., bol v nej humor, škriepky, sarkastické dialógy a samozrejme láska..., presne ako mám rada. Nič extrémne presladené, len ten koniec mi prišiel veľmi rýchly.

23.05.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

2. diel bol veľmi dobrý, ale u mňa stále zatiaľ vyhráva Vicious: Divoká láska :-)
Uvidíme s čím príde Scandalous: Šokující láska...našliapnuté to má zatiaľ dobre :-)

28.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Knižku som začala čítať s malou dušičkou, lebo vraj toto dielko nie je žiadne veľké terno ako sa od neho očakávalo.... Mne sa ale knižka páčila. Bola vtipná, jednoduchá, zaľúbená.... Presne to, čo od tohto druhu môžete čakať. :-)

28.04.2020 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Pekný príbeh, ktorý je v podstate predvídateľný - ale pri tomto druhu kníh to nevadí. Nemôžem si pomôcť, ale príde mi, že som presne tento dej už niekde čítala... :-)

14.04.2020 4 z 5

Lord & Lady v utajení Lord & Lady v utajení Shana Galen

Kniha sa mi veľmi páčila, bola vtipná, romantická a máááličko "utajená" :-) :-) :-)

14.03.2020 5 z 5

Búrlivák a netýkavka Búrlivák a netýkavka Sarah MacLean

Zo začiatku sa kniha podľa mňa vliekla. Nedokázala som sa sústrediť na dej a akoby mi stále niečo unikalo/chýbalo...., ale potom sa dej začal konečne viac hýbať, Felicity sa mi páčila koniec som si ozaj užila - bol krásny :-)

10.03.2020 3 z 5

Láska cez telefón Láska cez telefón Magdaléna Lunáková

Veľmi ľahká oddychovka. Zabavila som sa, zasmiala a to od tohto druhu kníh očakávam. Mne sa veľmi páčila :-)

08.03.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Na začiatku ma veľmi odrádzal dlhý rozjazd knižky.., úvahy hrdinky, opisy a nedokončené myšlienky, ale postupne sa dej začal odvíjať pekne rýchlo a ani nezbadáte ako Vám plynú stránky pod rukami. Páčilo sa mi prostredie v ktorom sa dej odohrával, aj keď nie som futbalový fanúšik :-), hl. postavy - ich postupne sa vyvíjajúci vzťah, a tiež záver knižky. Vôbec mi nevadil vekový rozdiel, pretože to isté mám doma :-) a so správnym človekom (a so správnou genetikou) to neriešite :-). Podľa mňa bol záver úžasný a patril k vyvrcholeniu ich vzťahu.

07.03.2020 5 z 5

Placebo My Placebo My Baja Dolce

.. jednoducho nádhera - celá trilógia :-)

29.02.2020 5 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Kniha sa jednoducho čítala. Žiadne veľké napätie vzhľadom na vzťah profesor-študent ale čakať nemusíte. Mrzel ma veľmi rýchly a taký neúplný koniec. Neviem sa nejako vyznať v pocitoch, ktoré mi kniha zanechala po prečítaní....

29.02.2020 3 z 5

Tak pri tejto knihe som sa ozaj zabavila. Boli v nej vtipné dialógy medzi postavami, zábava, romantika, láska a žiadna zbytočná dráma. Také light čítanie na oddych a relax :-)

14.02.2020 5 z 5

Srdcové eso Srdcové eso Lisa Cooke

Krásne romantické čítanie, odvážna hrdinka danej doby a nádherný chlap v mojich predstavách :-) Jednoducho úžasné a vrelo odporúčam prečítať.

09.02.2020 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Knižku som prečítala za jeden deň a aj keď vopred viete ako skončí, vôbec to nevadí. Veľmi sa mi páčilo vykreslenie vzťahu medzi dvoma bratmi a následný život a práca na ranči. Tento druh kníh mám rada, krásne som si pri nej oddýchla a miestami poplakala. :-)

08.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Príbeh o dvoch opustených dušiach je krásny, len mám zmiešané pocity z toho drsného prostredia a jeho opisoch...., ale napriek tomu to zapôsobilo na moju citlivú stránku povahy. :-)

06.02.2020 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Opäť super pokračovanie. Veľmi ma baví štýl písania autorky. "Iskrivá" komunikácia hl. hrdinov, krimi zápletka a ďalšie zaujímavé nové postavy, na ktoré sa teším v ďalšej knihe. :-)

04.02.2020 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Knižku som začala čítať na základe kladných referencií, lebo autorku som vôbec nepoznala a neľutujem. Veľmi pekný, romantický príbeh o živote ľudí, s ktorými sa osud trošku pohrá. Ja mám rada romantiku akéhokoľvek druhu a táto mi jednoducho sadla. Nebola tam naivita hlavných predstaviteľov, ale pekné opisy medziľudských vzťahov v ich malej komunite.

24.01.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Bola som príbehom milo prekvapená, užasnutá a sklamaná, že som knihu tak rýchlo prečítala. Super-6 hviezdičiek je málo... :-)

22.11.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Za mňa super knižka až do konca.....,stále to malo grády :-)

24.10.2019 5 z 5