Wendulka Online Wendulka komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak tohle bylo fakt super! Čtivé od začátku do konce, přesně tak, jak má detektivka být. Za mě pět hvězd a jsem zvědavá na Sovu.

05.10.2017 5 z 5

Děti holocaustu Děti holocaustu Helen Epstein

Kniha je velmi zajímavě a poutavě napsána. Odhaluje situace, se kterými se potomci Židů žijících za války setkávají dodnes.
Je až s úžasem, jak může taková událost ovlivnit životy lidí a jejich potomků. Autorka se v této knize zabývá spíše situací poválečných Židů a jejich dětí.

20.12.2011 4 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Viewegh prostě psát umí. Píše poutavě, bez zbytečných nezáživných pasáží a je to čtivé. Účastníci byli fajn kniha. I když zde byly nějaké pasáže, které se mi líbily méně, kniha jako celek byla fajn. Nějaká ta podobnost s filmem tam je.

19.12.2011 3 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Knihu jsem si půjčila spíše jen ze zvědavosti, ale neuvěřitelně mě chytla. Na konci jsem poté brečela jako želva.
Dojemný příběh ze života. Hvězdičku přidávám také za zajímavou fotogalerii uprostřed knihy.

19.12.2011 4 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Zajímavá kniha. Přiznám se, že jsem od začátku netušila, jak to všechno dopadne. Líbila se mi tam pořád nějaká akce, která byla již od začátku knihy.

19.12.2011 4 z 5

Tudorovci – Král, královna a milenka Tudorovci – Král, královna a milenka Anne Gracie

Pro toho, kdo viděl seriál, to nebude asi žádné překvapení. Je ale fakt, že kniha je velmi čtivě napsaná a čte se doslova jedním dechem. A i když jsem seriál viděla, kniha mě zaujala a už ji mám skoro dočtenou. Je zajímavě pojatá, a také zčásti pravdivě. Prostě taková oddechovka na dlouhé (a nejen zimní) večery.

19.12.2011 3 z 5