Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

První díl se mi líbil daleko více.Spise pohádka.

16.10.2021 2 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Knihu určitě doporučuj, vše je tu již popsáno

04.10.2021 5 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Vše tu je již napsáno. Úžasná

09.06.2021 5 z 5

Spartakiádní vrah Spartakiádní vrah Stanislav Bláha

Krátká kniha o vrahovi je pojata velmi jednoduše, žádné dlouhé a zbytečné detaily a okolnosti.Jen mě rušili kapitoly které se prolínají s příběhem co se právě děje ve světě i u nás které jsou více méně politického zaměření.

14.03.2021 3 z 5

Dům žen Dům žen Catherine Cookson

Celkem zajímavý příběh i zoufalství několika žen z jedné rodiny,aneb když peníze a moc vládnou světu.Kniha se četla dobře a děj plynul.

14.03.2021 4 z 5

Katyně Katyně Pavel Kohout

Přes sílu jsem knihu dočetla,četla se mi velmi těžce a Lízinka o které kniha pojednává nemá v knize téměř žádný prostor.Kniha mě nudila a často jsem se úplně ztrácela v ději.

15.01.2021 1 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Povídky byli zbytečně dlouhé a tak trochu mimo můj vkus.Od Kinga jsem čekala malinko víc.

01.01.2021 3 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Prostě KING,osm krátkých povídek které nezklamou.

30.12.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pohodová kniha o jednom netradičním hotýlku,která neurazí žádného čtenáře.

27.12.2020 4 z 5

Psí komando Psí komando Karel Fabián (p)

Kniha se mi líbila a časem se k ní ještě vrátím.

16.11.2020 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kniha se mi četla celkem dobře,ale ten konec no nevim no...Rudá je trilogie tak dojem snad trochu napraví další dva díly.Zatim spíše průměr.

13.11.2020 3 z 5

Memento Memento Radek John

Smutná kniha o závislosti na drogach,příběh hned z první řady.

31.10.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Má první kniha od Kinga a určitě ne poslední.Kniha se četla dobře a ten konec Wau.

28.10.2020 5 z 5

Kniha která dává smysl teprve až duševně vyzrajete.Dokonalá kniha která vás obejme.

28.10.2020 5 z 5

Když máte nadějí máte všechno!Trochu jsem bojovala se stylem psani,nakonec jsem jsi zvyklá a knihu bych řádila mezi ty lepší.

28.10.2020 3 z 5

Žalář nejtemnější Žalář nejtemnější Ivan Olbracht (p)

Za mě spíše průměr neurazí žádného čtenáře.

24.10.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knihu hodnotím spíše jako slabší průměr.Velmi zdlouhavé pasáže na pár postav které v knize figurují.

08.10.2020 2 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Tahle kniha už navždy zůstane v mém srdci.Užasná!!!!!

27.09.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Od autorky jsem četla všechny knihy tiché roky bych nejspíše zařadila jako druhou nejlepší hned po Haně.Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím.

27.08.2020 4 z 5

Maska života Maska života Frances Galleymore

Kniha je nenáročná pro čtenáře.Přibeh je jednoduchý,nikoliv fádní.Zastávka do nitra ženské naivity,aneb když se žena zamiluje.

31.07.2020 3 z 5