warca warca komentáře u knih

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Jak už tu psali někteří, kniha bude i u mě brzo zapomenuta a maximálně si vzpomenu na obálku, ale příběh mě už nenapadne. Pohodové čtení, ke kterému se není potřeba vracet :)

12.02.2016 3 z 5

Syn Londýna Syn Londýna Tom Pollock

Na jednu stranu kniha byla zajímavá, napínavá a nemohla jsem se dočkat konce, ale na druhou byla jen podivná, zmatená a zkrátka se to nedalo moc přelouskat. Originální nápad, přesto trochu šílený.

01.02.2016 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Nejdřív se mi do knihy moc nechtělo, protože jsem podpbný příběh už četla. Ale, když jsem do knihy nahlédla, už jsem neodolala. Příběh byl moc pěkný, ale já se na konci lekla, že to skončí špatně.... nebojte, neskončilo :)

21.01.2016 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Strhující příběh. Kniha se mi velmi líbila. Oblíbila jsem si i ostatní postavy. Jen je škoda, že je další díl, protože kdo má to čekání vydržet?

21.01.2016 5 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Do knihy jsem se velmi rychle začetla, přestože jsem mezi díly měla velký časový odstup. Moc se netěším a zároveň těším na třetí díl, protože tam bude Lena řešit volbu mezi Alexem a Julianem a hledat svou matku.

18.01.2016 5 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

pěkná ale trochu zmatená kniha

15.01.2016 3 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Pěkný příběh, který mě upoutal, takže se těším na další pokračování :)

15.01.2016 4 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tuhle knihu jsem přečetla jako malá snad milionkrát a měla jsem ji moc ráda. Je to takový milý příběh a při čtení jsem prožívala všechna ta dobrodružství společně s dětmi.

Ztracená závěť Ztracená závěť Rainer M. Schröder

Byla to pěkná kniha. Souhlasím, začátek byl takový pomalejší a nudnější.

03.01.2016 4 z 5

Anděl Anděl Denisa Tatíčková

Je to sice už docela dávno, co jsem knihu měla v ruce, ale pamatuju si, že jsem si ji hned přečetla znovu.

Skrytá Skrytá Marianne Curley

jaká škoda, že se mi další díl do ruky asi jen tak nedostane!

03.01.2016 4 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Pěkné pokračování, rychle jsem se do děje dostala a nemohla jsem se dočkat, jak to všechno dopadne.

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Nějak mě druhý díl nebavil a nedočetla jsem ho ani do poloviny.

03.01.2016 3 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Zajímavý námět. Celkem dobře se to četlo.

03.01.2016 3 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Pěkné, ale trochu bych to zkrátila, protože to byla trochu nuda, jelikož se tam nic nedělo. Jinak dojímavý příběh, hlavně ten konec se povedl.

20.12.2015 3 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Docela dobrá kniha. nijak nevyčnívá originalitou, nápaditostí nebo humorem, ale dala se pěkně číst. Do ruky ji asi už znovu nevezmu.

20.12.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Pěkný příběh, ale že bych se k němu někdy vrátila, to asi nehrozí :)

01.12.2015 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Pěkný příběh. Líbilo se mi, jak se měnil hrdinčin pohled na pana Darcyho a konec byl taky hezký.

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Hezký konec, ale byla škoda, že vynechaly ty pohledy ostatních hrdinů a místo toho tisíckrát zopoakovali ty a samé. Je škoda, že je to konec, ale končilo to trochu, jako by kniha měla mít třeba nějaké pokračování.

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na dopisovou formu. Příběh se m i líbil, ale byl strašně depresivní, jak stárli a čas běžel a pořád dál... no, bylo to hezké i ten konec, ale občas jsem něco i přeskočila, protože na můj vkus se to moc vleklo.