wajcmanka wajcmanka komentáře u knih

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Jedná z nejlepších knih,kterou jsem četla. Chci, aby Evelyn Hugo byla skutečná.
Rozhodně doporučuji!

05.04.2023 5 z 5

Hlad / Žízeň Hlad / Žízeň Jozef Karika

Bohužel nedočteno, tohle se vůbec nedalo číst. A to mám Kariku ráda. Zvládla jsem víc jak půlku ,ale dál už by to byla velká ztráta času.

15.09.2022 1 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

super čtivá kniha, ale za ten konec dávám čtyři hvězdičky, i když ho asi chápu. :)

10.08.2022 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Konec jedné z nejúžasnějších sérii vůbec. Přeskakovat stránky jako pravého fanouška by mě ani nenapadlo. Doporučuji všem, protože tahle série nemá jedinou chybičku. ❤❤❤❤❤❤

10.08.2019 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Od knihy jsem mnoho nečekala, ale tohle byla jízda. Doporučuji.

20.06.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Super kniha a jestli je to pravda, tak o to je ještě lepší. Každopádně na Tribeč mě nikdo nedostane :)

24.01.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Fantazie, místy trochu telenovela, ale výborná. :) Rozhodně doporučuji.

16.06.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Velmi kvalitní psychothriller. Doporučuji.

Bosorka Bosorka Camilla Läckberg

Camilla je prostě moje srdcovka. Kniha super, doufám že na další knihu nebudeme čekat zase tak dlouho.

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Tohle pro mě bylo bohužel zklamáním. Děj by mohl být super, ale vyprávění autorky je velice nezajímavé.

06.06.2018 3 z 5

Hra na smrt Hra na smrt Asa Avdic

Kniha se mi opravdu líbila, četla se skvěle, o napětí nebyla nouze. Ale ten konec.....

06.06.2018 4 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Knihu rozhodně doporučuji, konec je velmi překvapující.

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Anotace super! Realita - tragédie. Rozhodně nedoporučuji. Dvě hvězdy jenom za nápad a obálku.

06.06.2018 2 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Na knihu jsem se podle anotací moc těšila, ale příběh vůbec nezaujal. Konec se dal očekávat, žádné překvapení.

06.06.2018 3 z 5

Trajekt Trajekt Mats Strandberg

Parádní kniha, která rozhodně stojí za přečtení. :)

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Naprostá bomba...vic není co dodat..snad jen, už aby byl další díl.. :)

22.11.2016 5 z 5

Pro pravé fanoušky Harryho Pottera je to fascinující "pokračování", které je nutno brát trošku s nadsázkou. I přes to, že je kniha psána formou divadelní hry (nutno podotknout, že kniha ani neměla vyjít), člověka vtáhne do děje a opět napětím neusne. Pro mě je to skvělý návrat k Harrymu a jeho přátelům.

25.09.2016 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Úžasná kniha, napínavé od začátku až do konce. Konec je nečekaný a hodně k zamyšlení. Ještě teď mám husinu..:)

21.09.2016 5 z 5

Útěk Útěk Peter May

Úžasně propracované, propojení minulosti s přítomností čtenáře doslova nutí číst dál. Jen mě trochu mrzí ten konec, ale asi jsem moc velký romantik..:)

17.08.2016 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir