vysypanel vysypanel komentáře u knih

Na smrť Na smrť Jozef Karika

Tak to byl nářez!!! Tohle by měla být povinná četba! Abychom nezapomínali. V dnešní době obzvlášt aktuální . Když sedí vysmátá představitelka Německa mezi spojenci a slaví výročí Invaze v Normandii? Mistrně vystavěna zápletka. Opravdová bomba.

11.11.2023 5 z 5

Jen jednou dostat šanci Jen jednou dostat šanci Ladislav Vostárek

Četl jsem a přitom poslouchal vždy písničku, ze které byl text! Perfektní zážitek.
Neměl to chlapec v dětství jednoduché... Kdo pamatuje všechny zmíněné skupiny za mlada, je velmi spokojen

25.10.2022 5 z 5

Paraple paní Černé Paraple paní Černé Zdena Hadrbolcová

Dobře napsané, zajímavé a napínavé až do konce...

24.08.2022 4 z 5

Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa Michal Viewegh

Mám ho rád, přečetl jsem od něj prakticky všechno. Kniha pamětí se mi líbila. Jsem rád, že zase může psát.

26.04.2022 3 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Dobré? Otázka. Dobré !
Už zase prosakuješ :-D
Pro milovníky scifi paráda

28.03.2022 5 z 5

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Tato kniha se mi líbila, stejně jako předchozí díly. Čte se to dobře, některé pasáže se mohou zdát přehnané, ale tak to má v thrilleru být... Ostravské reálie jsou pro nás rodáky výhodou. Perfektní jsou knižní jména - např. Stíněný je parádní transformace jména Světlík :-) Doporučuji k přečtení

07.05.2021 4 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Všichni fajnšmekři, kteří tady ohrnujou nos jsou takzvaní intelektuálové, kteří samozřejmě dokážou rozeznat kvalitu od škváru ! Ale pro ně to Lagercrantz nedopisoval. Psal to pro lidi, kteří mají rádi Lisbeth a Michaela, protože jejich postavy jsou zajímavé. Nám fanouškům se to líbilo

05.11.2019 4 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Docela dobré, i když v této knize byla policie úplně na prd...
A to je možná více pravděpodobné, než policajti Supermani :-)

27.03.2019 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Vynikající! Bryndza prostě umí! Hodně se člověk dozví i nenápadnou formou o životě v Británii. Kamery na každém rohu, na jedné straně pomáhají chytit zločince, ale kdo chce být sledován 24 hod denně? A sociální sítě jsou vyvsvětleny perfektně...

18.02.2019 4 z 5

Ohnivý sloup Ohnivý sloup Ken Follett

Prostě Follet! Perfektní jako vždy .

15.02.2019 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Červenák je prostě skvělý, detektivní příběhy ze středověku mají super atmosféru . Doporučuji

03.12.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Přečetl jsem všechny díly o Oddělení Q, ale pořád mi není jasná Asadova skuteční minulost. Myslíte si, že se to někdy dozvíme? Jinak kniha docela dobrá , Adler se čte dobře...

19.06.2018 4 z 5

Umě to samé jako u HoneyBunny ! Smích ve vlaku ! Velmi pozoruhodné, že málo obyvatel Číny umí anglicky jsem tušil... Pasáž s pandami - úžasná . Kdo rád cestopisy bude nadšen

30.05.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Chlapi začínají Jáchymem. Mám rád Hartlův styl a proto nebudu hledat mouchy, ale naopak klady. Kdo další napsal oboustrannou knihu? Nápad výborný, velmi čtivé. Zajímavé. Doporučuji

18.04.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Velmi dobré, velmi napínavé. Minier to prostě umí napsat :-) Doporučuji

29.03.2018 5 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Skvělé !!! Jsem rovněž fanda Mazačky i když samozřejmě ne tak horlivý! :-) Výborně napsané, parádní zápletka. Posílat vzkazy skrz mazačku už jsem taky realizoval . Kniha velmi dobře napsaná, za jeden den přečtená. Doporučuji

16.03.2018 5 z 5

Norsko v noci Norsko v noci Derek B. Miller

Velmi dobrá kniha, která mimo jiné vnáší světlo do problematiky uprchlíků. Norsko je jednou z mnoha zemí, které tento problém nezvládlo. A je jasné, že v odlehlých končinách se nemají brát stopaři... Velmi doporučuji

08.02.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Bylo to výborné, komplikované a v zajímavém prostředí.
Český kriminalista na rybářské dovolené je dobrý nápad.
Rozhodně doporučuji k přečtení

30.01.2018

Faraon Faraon Wilbur Smith

Kdo má rád Wilbura jako já, je spokojen. Už šesté pokračování s Taitou a pořád se něco děje. Když přijmeme nadsázku, není co řešit. Doporučuji

16.01.2018 5 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Velmi dobré, svižný styl, dobré průpovídky, osvěžená slovenština. Zajímavý námět - mi se moc líbilo.

08.01.2018 4 z 5