VulpesVulpes VulpesVulpes komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak za mě je tohle nejlepší psychothriller za posledních 5 let. Vážně pecka. Trošku pomalejší rozjezd děje mi nevadil, zato finále je přímo strhující!

30.08.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Moc mě čtení bavilo :)

26.07.2023 5 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Skvělé hororové povídky, autorka opět nezklamala :)!

24.05.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Absolutní pecka! Thrillerů mám načteno spoustu, ale tenhle mě vážně dostal. Napínavé od začátku do konce, příběh skvěle graduje, vrah vás přímo fascinuje svoji zvrhlostí a "vynalézavostí" v tom nejšílenějším slova smyslu. A konec? Ten je fakt naprosto nečekaný a skvělý! Škoda, že tu není víc hvězdiček než 5...

16.03.2023 5 z 5

Šťastný nový rok Šťastný nový rok Malin Maria Stehn

Za mě příjemné novoroční osvěžení - děj mě bavil a obálka knihy je opravdu povedená!

10.01.2023 5 z 5

Nerez Nerez Marek Epstein

Bavily mě všechny povídky, bezkonkurenčně nejlepší ale byla Kuna. To zoufalství hlavního hrdiny bylo úplně hmatatelné, fakt skvěle napsané!

21.10.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Skvělá Shari Lapena, jako vždycky!!!

21.10.2022 5 z 5

Vláda teroru Vláda teroru Hillary Clinton

Navnadila mě atraktivní dvojice autorek, z nichž tu druhou znám, čtu a oceňuji - zpočátku mě tedy trochu vyděsilo množství postav, ale děj nabral brzy na tempu a pak už to frčelo až do konce, za mě fakt skvělý thriller!

21.07.2022 5 z 5

Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa Michal Viewegh

Bavilo mě to!

13.04.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Na to že se jedná o prvotinu velmi mladé autorky, je to skvělá detektivka! A věřím, že další bude ještě lepší - už teď se na ni těším!

22.03.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Mě teda kniha hodně bavila a umím si ji představit i zfilmovanou...

12.11.2021 5 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Tahle kniha mě moc mile překvapila. Doporučila mi ji kamarádka a opravdu mě bavila - i když nejsem asi úplně cílovka, tady "Young Adult" čtenář :)

11.11.2021 5 z 5

Tři kapitoly Tři kapitoly Daniel Hradecký

Skvělá kniha, i když není určitě pro každého... Ta Magnesia Litera za prózu je fakt zasloužená!

09.06.2021 5 z 5

Město plné oken Město plné oken Robert Pobi

I když je to nečekané, tohle mě fakt bavilo! Normálně tenhle druh knih nevyhledávám, ale byl to dárek - a jak říkám, fakt super počtení, mělo to spád a bylo to navíc i místy vtipné :)

28.05.2021 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Krásné a dojemné, je to příběh pro chvíle, kdy je Vám smutno nebo nevíte, jak dál...
Ty čtyři hlavní hrdiny má v sobě každý z nás - stačí se nad tím jen zamyslet... Opravdu nádherné jsou i ilustrace!

21.05.2021 5 z 5

Bez příčiny Bez příčiny Ed James

Zápletka je hodně neotřelá, je to zase něco úplně jiného, to mě dost bavilo. Motivace pachatele je dlouho záhadou, spojitost mezi jeho oběťmi také... Četlo se samo.

26.02.2021 5 z 5

Poslední seance Poslední seance Agatha Christie

Za mě super oddechovka na dlouhé večery :)!

24.02.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Za mě plný počet hvězdiček, bylo to napínavé, čtivé, prostě mě to bavilo.

24.02.2021 5 z 5

Poslední deska Poslední deska Andrew Cartmel

Kniha se mi do ruky dostala úplnou náhodou, ale moc mě bavila!

27.01.2021 5 z 5

Divná planeta Divná planeta Nathan W. Pyle

Knížka je naprosto super - ne nadarmo vyhrála na Goodreads titul Nejvtipnější kniha roku 2020!
(https://www.goodreads.com/choiceawards/best-humor-books-2020?int=gca_signed_out_hp)

21.01.2021 5 z 5