voshi voshi komentáře u knih

Bohatý táta, chudý táta Bohatý táta, chudý táta Robert T. Kiyosaki

Navod na zbohatnuti necekejte. Inspirativni, nutici k zamysleni a premysleni o vecech v sirsim kontextu. Dle me si zde kazdy najde kousek pro sebe, co muze ve vetsi ci mensi mire aplikovat ve svem zivote a jednani. Popisovani danovych vyhod a pravidel v USA mi cetbu trochu rusilo. Rekapitulace pasazi na me pusobilo zkostnatele, divne. Ale nejvic me doziraly texty pocatecnich odstavcu "Co chtel Robert rict" a "Doplnujici dotazy". Skoda papiru. Jinak vyborne cteni. Predcilo ocekavani.

11.03.2021 4 z 5

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Doporučuju přečíst. Něco málo jsem o tématu slyšel ale nechtělo se mi tomu věřit, pořídil jsem tedy s napětím knihu. Velmi dobře se čte ale velmi těžko se události popisované přijímají. Během četby se u mě střídal pocit radosti (že se něco takového vůbec podařilo za první republiky uskutečnit), štěstí vzápětí střídala zlost a naštvání, nakonec jsem byl opravdu rozčarován . Kniha je to pěkná, informace podány čtivou a srozumitelnou formou i člověku, který o tématu nikdy neslyšel.

11.02.2018 5 z 5