vojta491 vojta491 komentáře u knih

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Knížka se čte neuvěřitelně rychle a obsahuje originální fantasy svět. Upřímně se těším na pokračování
Nejvíce mě potěšilo pojetí magie světa.

05.09.2021 5 z 5

Jak přežít manželství Jak přežít manželství Pavel Kantorek

Bez vtipu, bez humoru

29.06.2021 odpad!

Lhář 2,5 – Machinomania Lhář 2,5 – Machinomania Jakub Ćwiek

Super :)

18.12.2017 5 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Konec opravdu překvapil. Knížka je čtivá. Doporučuji e-knihu. Papírová má podívný formát.

27.07.2017 5 z 5

Tajný deník Hendrika Groena Tajný deník Hendrika Groena Hendrik Groen

Knížku jsem přečetl na jeden zátah. Humor je hodně hodně lehký.

09.07.2017 3 z 5

Liščí děti Liščí děti Paul Tobin

Odpad. Příběh nemá žádnou přidanou hodnotu. Jedná se o absolutní kopii knížky. Grafický styl je podobný prvnímu dílu, ale prakticky všechny obrázky jsou nudné a není důvod se na ně pořádně dívat nebo si je nějako více prohlížet. Knížka absolutně selhala po všech stránkách. Příběh je nudný, protože ho už znám z originální knižní série, grafický styl je taky nudný.

Spoiler:
Geralt nakonec přišel o své meče nebo ne? Jestli o ně opravdu přišel, tak je to z hlediska příběhu i univerza jako celku snad ta největší kravina. Jestli to byla jenom iluze, tak chybí vysvětlení a už tak špatnou knížku to ničí úplně.

Gratuluji autorovy. Jestli se dnes bere za umění sebrat celý příběh a prakticky nic nezměnit, tak jste splnil účel na maximum. Možná by jste měl napsat na obal jména pravého autora a to své odstranit.

09.07.2017 odpad!

Skleněný dům Skleněný dům Paul Tobin

Vynikající komiks, který rozšiřuje původní svět Zaklínače o nový příběh. Grafika je poutavá.

09.07.2017 5 z 5

Soumrak Soumrak Dmitry Glukhovsky

Vynikající kniha srovnatelná s Metrem. Bohužel konec je tak příšerný, že jsem se uchýlil ke 2 hvězdičkám. Poslední kapitola je absolutní zklamání.

29.09.2014 2 z 5