Vlčice7 Vlčice7 komentáře u knih

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Skvělá, jako všechny ostatní :)

23.04.2020 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Napínavé fajnové čtení s nečekaným koncem, kdy ani o minutu dříve netušíš, jak to vlastně bylo.

09.04.2020 5 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Za mě prima nenáročná oddechovka. Krásné popisy Aljašky. Ráda se pustím i do další její knihy.

02.04.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Začátek se lehce táhl, ale jinak super jako první kniha.

31.01.2020 5 z 5

Výpadek systémů Výpadek systémů Martha Wells

Oddechovka na jeden den. Nezklame, nepřekvapí...budu hodně uvažovat o tom, jestli si přečtu další díly.

20.07.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pecka jako vždy :)

18.07.2019 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Opět kniha nezklamala!

17.12.2018 5 z 5

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Oddechová, čtivá kniha s kousky mystiky a napětí. :)

07.11.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pohodová oddechovka, nic náročného. Styl Třeštíkové mám ráda. Určitě si od ní přečtu další knížky.

01.06.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělá kniha, velmi čtivá, takže za dva dny přečteno ani člověk nestihne mrknout :)

08.02.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po Dívce ve vlaku byla pro mě kniha zklamáním. Ze začátku jsem měla problém se začíst a zorientovat v jednotlivých postavách. Snad bude další kniha zas lepší ;)

15.11.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Od tohoto autora to byla má první kniha :) a za mě super napínavý krvák.

05.05.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Skvělá kniha a jsem pyšná, že kniha pochází od české autorky.:-) Ráda bych si přečetla další díl a dozvěděla se, co se bude dít dál. Určitě doporučuji.Já byla napnutá od začátku do konce.

04.04.2017 5 z 5

Mě se kniha moc líbila :) Fotografie se mi zdají jako dobrý nápad jak knihu ještě více oživit a udělají děj reálnější. Zezačátku to bylo až děsivé, potom jsem si zvykla . Těším se až si přečtu další díly.

25.03.2017 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

S radostí jsem si tuto knížku přečetla - během dvou dnů ve vlaku, v posteli a na gauči s čajem. Díky této knížce jsem si vlastně udělala čas na to popřemýšlet nad svým vlastním životem. Člověk si nesmí říkat co by mohl mít a nemá,...ale měl by být rád za to co má. I když jsou to občas jen maličkosti, které ale dohromady tvoří nějaký celek. Obdivuji autorku - kolik věcí zažila, i přes bariéry strachu, nedostatku peněz, apod. to vše zvládá. A ještě k tomu má po boku milujícího a podporujícího partnera. ♥

14.03.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Začátek se mi zdál zdlouhavý, mnoho (pro mě) zbytečných pasáží. Druhá polovina byla zajímavější, napínavější a konec jsem přečetla jedním dechem, jelikož nebylo až do samého konce poznat, kdo je vrah. Určitě si ale ráda přečtu i další knížky od tohoto spisovatele.

12.03.2017 4 z 5