vlci vlci komentáře u knih

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Radka zraje jako víno. Četlo se samo, bavilo, trefné.. zpřeházené kapitoly fajn nápad. Občas jsem se ..manžela, děti.. viděla.
Za mě super!
Jo a dost dobrá obálka.

02.09.2023 5 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Tak tohle je vážně dobré. Mám dalšího oblíbeného autora. Moc se těším na pokračování (už aby tu bylo).. Laura Ara mě baví.
Četla jsem i Slyšet jeleny zpívat.. toto mi přišlo o kus lepší. Mám radost za mladého, šikovného, českého autora. Magnesia Litera mu právem patří.

19.07.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

I za mne jednoznačně nejlepší díl trilogie.
Autorka skutečně zraje jako víno..a už se těším na další její knihy.

08.07.2023 5 z 5

Herec Herec Josef Kubáník

Přečteno na jeden zátah.

26.12.2022 4 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Jízda. Za mě nejlepší co napsala.

22.09.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Jízda. Skvělá oddychovka. Moc jsem se bavila. Líbilo se mi o dost víc než Vířivka. Doporučuji.

16.07.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Tak to je přesný.. Petra Soukupová je prostě skvělá. Za mě nejlepší co napsala. Není co dodat. Doporučuji!!!

22.03.2021 5 z 5

Virál Virál Helen FitzGerald

Stojí za přečtení. Jste si jisti, že se to nemůže stát i vaší holčičce...?

20.10.2018 5 z 5

Charakter (taky ještě mädchen, ničema a oskar) Charakter (taky ještě mädchen, ničema a oskar) Jiří Šimáček

Na knihu jsem narazila díky čtenářské výzvě a jsem za to ráda. Neobvyklé. Skvělé. Jen konec mi málem utrhl srdce.. Doporučuji k přečtení. Já se chystám na Malou noční žranici.

01.10.2018 5 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Doporučuji pro všechny, kteří se setkávají s Alzheimerovou chorobou, nebo se jen o ní chtějí dozvědět něco víc. Pečujícím to může pomoci mnohé lépe pochopit. Určité stavy jsou v knize popisovány velmi přesně. Moc hezky napsané, čte se samo.

17.08.2018 5 z 5

Bertík a čmuchadlo Bertík a čmuchadlo Petra Soukupová

Četla jsem s mou devítiletou dcerou před spaním. Byla nadšená, na čtení se vždy moc těšila. I já si ji užila. Doporučuji.

22.07.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Četla jsem od autorky Tři přání, Na co Alice zapomněla a nakonec Manželovo tajemství. A právě to se mi líbilo nejvíc.

06.04.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh.

25.03.2018 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Tak tahle kniha se mi moc líbila a myslím, že se bude líbit všem, kdo mají rádi napětí bez krvavých scén. Už se těším na další knihy od této spisovatelky.

25.02.2018 5 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Knihu jsem objevila díky čtenářské výzvě, když jsem hledala knihu, ve které se jedna z postav bude jmenovat jako já. Z počátku jsem se do knihy nemohla začíst, vydržela jsem.. druhá část knihy mi to bohatě vynahradila. A moje jmenovkyně Drahuška tomu v její závěrečné scéně nasadila korunu. Vtipná oddychovka.

20.01.2018 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Příjemné, lehké, oddychové čtení..

08.01.2018 3 z 5

Všechno jednou pomine Všechno jednou pomine Milena Busquets

Koupila jsem si tuto knihu po přečtení recenze na idnes a neprouhloupila. Kniha je psaná pohledem dcery, které zemřela matka - milovaná a komplikovaná osobnost. Myslím, že se tato kniha bude líbit spíše čtenářkám. Mě se líbila. Ač vážné téma, četla se lehce.

12.11.2017 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Lákalo mne přečíst si příběh pozpátku. Navnadila mne spousta komentářů, ať to nevzdávám, i když začátek byl pro mne značně krkolomný (až tak do 3/4) a vyžadoval po mne notou dávku soustředěnosti.. Konec paráda!!! A když jsem si na závěr znovu přečetla první - poslední kapitolu, tak mi to celé došlo :-)

11.11.2017 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Knihu jsem si koupila po přečtení Volání kukačky, která se mi moc líbila. Hedvábník mne nezklamal a už se těším na knihu Ve službách zla. Tento typ detektivek mi prostě sedí.

04.11.2017 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Od Radky Třeštíkové jsem četla Bábovky, Osm a naposled To prší moře, která mi přišla jednoznačně nejlepší. Velmi lehce jsem se začetla a kdybych nemusela vstávat do práce, četla bych až do rána. Spustila ve mne velikou vlnu emocí. Přinutila mne zamyslet se nad svým životem, uvědomit si jak křehký lidský život je..a že žít bychom měli tady a teď, protože zítra už může být všechno úplně jinak.

04.11.2017 5 z 5