vladkamudrova vladkamudrova komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Knížku mi půjčila kamarádka z knihovny, tak z ní byla nadšená. Já o pár dní taky. Měla jsem pocit jako by ten příběh vyprávěla moje babička .

19.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

V roce 1989 mi bylo 18 let. Když se při čtení knihy do té doby vracíte,můžeme být rádi, že jsme měli sametovou revoluci. Myslím, že autorka nepřeháněla, klidně by mohlo být i hůř ...

16.05.2021 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Proč jsou lidé zlý ? No jednoduše proto, že jsou nešťastný. Ale když jste v pohádce, kde dostanete šanci všechno pochopit a napravit,stane se,že z vás je najednou hrdina a všechno dobře dopadne. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

05.05.2021 5 z 5

Pohádky a obrázky Pohádky a obrázky Vladimír Sutějev

Na téhle knížce jsem vyrostla já i moje dcera :-)

05.03.2020

Přiznávám nedočetla jsem. Těch stakanu bylo moc.

27.12.2019 2 z 5

Kniha SLOU: Průvodce pomalým životním stylem Kniha SLOU: Průvodce pomalým životním stylem Kamila Boudová

Tato kniha mě donutila se zamyslet. Kam se pořád ženeme a za čím.. vždyť život je o něčem jiném ne.

21.11.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu mám přečtenou už několik dní a stále na ni myslím. Člověk si ani v těch nejdivočejších snech neumí představit jak hrozně se s židy zacházelo. Být jen číslem bez nároku na život...

29.10.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Alena M. píše "česky" . Je to připomínka naší historie. Čím vším jeden lidský život musel projít. Narodit se za takových okolností, je jako vytáhnout si černého Petra.

04.10.2019 5 z 5

Falešná Pařížanka 2 Falešná Pařížanka 2 Kamila Boudová

Ve druhém dílu se autorka posouvá do jiné životní úlohy. Tedy matky. Stále se drží svých názorů a hlavně ,ví co nechce..

Pravý leopardí kožich Pravý leopardí kožich Hana Oboda Kolaříková

Něco takového jsem četla poprvé. Nikdy nevíte co si pro vás život chystá a je jen otázka jak se s tím kdo popere.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nezaujatý pohled na historii dvacátého století. Životy lidí, kteří chtějí žít a přežít. Při čtení této knihy mě napadlo, na co všechno jsem se nestihla zeptat babičky..

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Je to hodně zajímavé čtení. Myslím,že hrdinka původně pocházející z doby druhé světové války je dobrý tah. Protože my dnešní zhýčkané ženy, zvyklé na veškerý komfort,by jsme to nedaly.

13.06.2019 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Před časem jsem si koupila první díl a myslela,že stačilo. Teď v rámci výzvy mám za sebou druhý díl,no a nakonec si nesu domů z knihovny poslední dva. Protože prostě potřebuju vědět jak ta holka dopadne.

05.06.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nejlepší víkend jsem si chtěla přečíst, protože mám Hartla ráda, ale nějak to nebylo ono. Nejsmutnější co kdy napsal.

29.05.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

No nevím, čekala jsem asi víc. Na to jak je Třeštíková hodnocená. Holt každý den šampaňské nebouchá.

29.05.2019 3 z 5

Kouzelná šunka Kouzelná šunka Karel Poláček

A proč né,že jo. O tom knihy jsou,aby jsme aspoň na chvíli utekli z té uspěchané reality.

29.05.2019 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Co na to říct ? Vypnout IQ a konzumovat, pak to půjde.

29.05.2019 2 z 5

Déšť Déšť Sára Saudková

Knihu jsem obdržela coby dárek k narozeninám. "Saudková !? No potěš koště" myslím si.. Ale překvapila mě, mělo to šťávu a zhltla jsem ji za pár dní.

29.05.2019 4 z 5

Dobře utajené housle Dobře utajené housle Miroslav Horníček

Pan Horníček je mistr slova. Pobavila jsem se u jeho postřehů které se týkaly žen . Má nás přečtené.

29.05.2019 5 z 5

Taky jsem si uklidila. Ve skříni mám trička podle barev,ale visí mi na ramínku nemám je ráda skládaná. Jednou provždy to ale není,co si budeme povídat.

29.05.2019 3 z 5