Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Přečteno jedním dechem. Velmi nečekaný závěr. Nebudu ho popisovat, abych nesebrala čtenářům možnost zjištění.
Propojení díky Lancymu to jen podtrhlo.

29.12.2023 5 z 5

Peklo a jiné destinace Peklo a jiné destinace Madeleine Albright

Zajímavé spíše z pohledu vnímání události jednou stranou. Některé pasáže jsem hltala, jinými jsem se dlouze prokousávala. Nebýt výzvy, tak bych to nejspíš nečetla.

25.12.2023 3 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Musím souhlasit, že předchozí knížky byly lepší. Ovšem úvahy a vysvetleni smrti jsou minimálně pro zamyšlení.

20.12.2023 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Mě se to libilo

07.12.2023 4 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Jednu hvězdičku dolů za vulgarismy. Ty mi přišly zbytečně. Příběh smutný bohužel dost častý. Pomíchaní kapitol mě nadchlo.

29.11.2023 4 z 5

Malý Gatsby a Carmen z Chodoriva Malý Gatsby a Carmen z Chodoriva Michal Viewegh

Nechce se mi tomu říkat kniha. Trochu delší povídka prečtená za jedno odpoledne. Pokud se nudíte a nemáte co dělat. Ok. Ale existuje mnoho zajímavějšího.

20.11.2023 2 z 5

Chlapec, který viděl Chlapec, který viděl Simon Toyne

V jednu chvíli mi došlo o co jde. Ale kdo je Solomon je stále v mlze.

18.11.2023 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Mě se to líbilo moc. Dej odsýpa a moc se mi líbí jak se jednotlivé kapitoly prolínají. A vrátíte se v čase. Super.

08.11.2023 5 z 5

Ochránce Ochránce Lee Child

Tentokrst mi to přišlo hrozně prekombinované

04.11.2023 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Jaroslava mi bylo líto. Mám dceru a vůbec nevím jak bych se zachovala.

29.10.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak to jsem zvědavá co bude dál. Konec mě dost překvapil.

27.10.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Tak to byl mazec. Udržet všechny indicie a nitky příběhu je dost neuvěřitelné.

20.10.2023 5 z 5

Zbav nás od zlého Zbav nás od zlého Věra Fojtová

Souhlasím moc detektivka to není, spíš příběh. Pokaždé, když čtu něco podobného pozastavuje se nad tím, jak někdo může tvrdit, že za totality bylo lépe....

13.10.2023 4 z 5

Emma Emma Jane Austen

No tak tohle mě fakt nebavilo. Zvolila jsem to v rámci výzvy. A výzva to opravdu byla.
Chápu, že v 19.tém století to asi byla bomba.

07.10.2023 1 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Některé příběhy vám přijdou zbytečné. To je ovšem jen zdání. Vše do sebe západně i ty nejmenší detaily.

30.09.2023 5 z 5

Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Batoh, medvěd a osm kartonů vodky Lev Golinkin

Nevím jestli vůbec můžu hodnotit. Knihu jsem nedočetla a humorné scény pro mě měly velkou pachuť. Přeci jen ta doba není dost daleko.

27.09.2023 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Mě se to líbilo. Dobře se to četlo a děj odsýpal.

20.09.2023 5 z 5

Květ smrti Květ smrti Anne Mette Hancock

Překvapily mě negativní kritiky. Já to přečetla jedním dechem. Dle mého to mělo fakt spád a těch stránek nebylo mnoho

14.09.2023 5 z 5

Na konci října Na konci října Lawrence Wright

Nebylo to špatné, ale před covidem by mě tato kniha určitě zaujala více. Naštěstí covid nebyl tak apokalyptický jako tahle kniha.

09.09.2023 4 z 5

Mezi nimi Mezi nimi Veronika González

Ja bych snad dala těch hvězdiček i 6. Konec je trochu hollywoodský. Ale četlo se to báječně.

05.09.2023 5 z 5