vladka31 vladka31 komentáře u knih

Džungle v kuchyni Džungle v kuchyni Ivanka Devátá

Těšila jsem se asi moc a měla velká očekávání. Spolu se Soužitím k zabití patří mezi slabší. Jiné miluji tak, že už z nich mám trhací kalendáře - mají stálé místo na mém nočním stolku. Top pro mě je asi Lázeňská kúra.

25.10.2019

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Výborná knížka...přečetla jsem ji jedním dechem.

18.07.2017

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Výborně napsáno...přímo před sebou vidím věčně nabručeného chlapa, který hledá hnidy všude kam se podívá. A nakonec roztaje.

24.01.2017

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vynikající humor - a to ve všech dílech. Aristokratka zaujala místo v mé knihovničce a zařadila se mezi knížky, které čtu opakovaně.

24.01.2017

Po "Vstupte bez klepání" jsem ji natěšeně koupila byla jsem zklamaná.

21.12.2016

Vstupte bez klepání Vstupte bez klepání Zuzana Hubeňáková

Výborná. Nejdříve jsem ji měla půjčenou z knihovny, ale už jsem si ji koupila do vlastní knihovny.

21.12.2016

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Další ze stálic, které mám přečtené kolikrát dokolečka....asi bych nespočítala. Výborná knížka

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Takoví infantilní jedinci by snad v dnešní době ani nemohli existovat. Proměna Marijánky, když jí Mojmír s psychiatrem a kardiologem v zádech sděloval, že se chce rozvést a proč...ta byla skvělá.

Polda a jeho soudce Polda a jeho soudce Zdena Frýbová

Líbila se mi moc a marně ji v knihkupectví vyhlížím, abych si ji koupila.

Polda Polda Zdena Frýbová

Zaujala mě tak silně, že jsem po vrácení do knihovny si ji koupila a čtu ji opakovaně

Dvě dámy v tísni Dvě dámy v tísni Zdena Frýbová

To bylo hodně slabé.

Robin Druhý a jeho rodina Robin Druhý a jeho rodina Zdena Frýbová

Mnohem těžkopádnější než Robin první. A holčičky bych doma určitě nerozdýchala - paní Frýbová často pracuje s postavami dětiček rozmazlených, nezodpovědných neúměrně věku. Ale láska ke zvířatům, které její knihy vyjadřují, je silná

Robin Robin Zdena Frýbová

Moje stálice, přečtená mnohokrát.....už z ní mám salátové vydání.

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Byla jsem moc ráda, že jsem se nikdy nepotkala s živelnými pohromami jako byl Batul a Hýta. Já bych jim malovala zadek několikrát denně - ale četlo se to dobře

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nechala jsem se zlákat rozhlasovým rozhovorem s panem Bočkem. Protože v knihovně byly záznamy na hodně dlouho, rozhodla jsem se ji koupit. Ale docela mě zklamala - na druhý díl si určitě v knihovně počkám.

24.08.2014 5 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Trošku slabší, podobně jako Soužití k zabití. Přesto knížka, ke které se budu taky určitě vracet ajo ke všem ostatním.