vlada7536 vlada7536 komentáře u knih

Věž proti dvěma figurám Věž proti dvěma figurám Tomáš Polák

Kniha je po stránce textové výborná, jen kvalita papíru mohla být větší obávám se aby po určité době byla kniha ještě čitelná a také diagramy mohli být větší. Škoda se nové knihy již nejsou tak kvalitní jako ty starší např. Ivančo Věžové koncovky z roky 1955 ta Ivančova kniha bude čitelná i po 100 letech od vydání.

25.03.2024 5 z 5

Pěstujeme pelargonie Pěstujeme pelargonie Jan Gratias

Kniha pěstujeme pelargonie je vynikající a svým rozsahem v českém jazyce nebyla dosud překonána. Jsou tam podrobně popsány i přírodní druhy pelargonií, jejich vůně, léčivé účinky a použití v kuchyni. Je jen škoda že se přírodní voňavé druhy tak málo pěstují,které svými vůněmi rovněž odpuzují i obtížný hmyz.

26.12.2019

Třetí cesta ke zdraví I.díl Třetí cesta ke zdraví I.díl Josef A. Zentrich

Výborná kniha, která rozebírá bylinky dle typu člověka. Vřele doporučuji Vláďa

08.03.2015

Léčivé houby podle bylináře Pavla Léčivé houby podle bylináře Pavla Pavel Váňa

Výborná publikace,která se zabývá i méně známými dřevokaznými léčivými houbami. Doporučuji!!

04.03.2015

Atlas liečivých rastlín a lesných plodov Atlas liečivých rastlín a lesných plodov Jindřich Krejča

Jedna z nejlepších knih o léčivých rostlinách

04.03.2015

Léčivé rostliny Číny a Vietnamu - 3. díl Léčivé rostliny Číny a Vietnamu - 3. díl Pavel Valíček

Velmi dobrá kniha ,jako dva předchozí díly. V těchto knihách je i plno u nás rostoucích léčivek. Doporučuji bylinář Vláďa Vytásek z Litovle

04.01.2015