Virusek Virusek komentáře u knih

Ve stínech za zrcadlem aneb O životě s psychózou Ve stínech za zrcadlem aneb O životě s psychózou Markéta Bednářová

Kniha mi hodně dala a jsem ráda, že se paní Markétka odvážila zveřejnit svůj příběh. Tleskám ji a držím palce!! :-)

31.07.2015 5 z 5

Andělé se nepůjčují Andělé se nepůjčují Jan Sovák

Kniha se mi moc líbila, když přišel na scénu pan Karel, tak jsem se pořádně zasmála. Kniha bohužel skončí smutně i slzu jsem ukápla. Trošku mi vadila zdlouhavost popisování, proto dávám jen 4 hvězdičky.

03.03.2014 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Opravdu nádherná kniha, četla jsem ji jedním dechem. Také jsem věděla jak dopadne, ale stejně jsem ve skrytu duše doufala, že se stane zázrak. Konec jsem probrečela jak želva, kniha mě zasáhla a patří k mým nejoblíbenějším, určitě se k ní budu vracet.

26.02.2014 5 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Beate Hellmann

Nádherná kniha i když smutná, obsahuje spoustu krásných myšlenek. Dobře se čte a u mě bude patřit k těm nejoblíbenějším.

31.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Všechny tři díly se mi moc líbily, jasně první díl byl nejlepší, ale kdyby měly být všechny tři o tom samém, tak by to nebylo ono. Každý díl má něco do sebe :-)

24.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

I druhý díl se mi velice líbil, opět se to četlo jedním dechem. Už se těším na třetí, jsem napnutá, jak to všechno dopadne :-)

20.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí jedním dechem. Za mě 5 hvězdiček, dlouho jsem nečetla knihu, která by mě tak dostala :-)

13.01.2014 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Úžasná kniha, opět jsem se u ní bála, čte se jedním dechem a už se nemůžu dočkat třetího pokračování :-)

10.01.2014 5 z 5

Désirée Désirée Annemarie Selinko

Velice hezky napsaný a čtivý román. Kniha se mi moc líbila, doporučuji :-)

14.11.2013 5 z 5

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Knihu jsem četla jedním dechem od začátku dokonce, skvělý příběh!

03.11.2013 5 z 5

Cena za lásku Cena za lásku Joan Johnston

Krásně napsaný příběh, velice hezky se čte :-)

03.11.2013 5 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Hezká knížka, čtivá, zajímavé téma :-)

26.08.2013 4 z 5

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

Nádherná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

21.08.2013 5 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

je to první knížka od této autorky, kterou jsem četla a úplně mě dostala, už se těším, až si přečtu i jiné její knihy. Úžasná kniha :-)

10.07.2013 5 z 5

Přítel s dlouhýma ušima Přítel s dlouhýma ušima Mark Reed Levin

nádherná knížka, kdo má pejska, tak ho knížka vezme za srdce

02.07.2013 5 z 5

Zloději labutí Zloději labutí Elizabeth Kostova

Trošku mě zklamala, myslela jsem, že budé víc z lékařského hlediska a víc se dozvím o psychické nemoci. Je čtivá, ale místy byla moc zdlouhavá. Nesedla mi :-(

01.07.2013 3 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Úžasná kniha, četla jsem ji jedním dechem... též se nemůžu dočkat 2. dílu

28.06.2013 5 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Nádherná kniha, úplně mě dostala, vřele doporučuji :-)

28.06.2013 5 z 5