Vikina333 Vikina333 komentáře u knih

Jako vždy Murakami je hustej! Silně působivé vsuvky z období války jsou geniální!

05.03.2018 4 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Na knížce se mi nejvíc líbilo, že k vyřešení byla použitá logika a ne supr moderní laboratoř s nějakými dna testy. Jen jsem měla přehnané očekávání a musím konstatovat, že už jsem přečetla spoustu lepších knih.

10.12.2017 4 z 5

Temná energie Temná energie Juli Zeh

Výborná myšlenka, výborný scénář. Jen se mi trochu hůř četlo.

15.11.2017 4 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Knížku jsem si schovávala, ať si její přečtení užiju a užila jsem si ho báječně :) Murakami je prostě boží!

04.11.2017 5 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Trošku mi lezla na nervy forma, kterou je knížka psaná (jmenovité popisy značek, kdo co má na sobě a jakou značkou pera píše byly na každé třetí stránce..) Námět by byl jinak dobrej..

04.11.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

70% za mě.. Knížka mě hodně bavila téměř do půlky a potom už mi příběh přišel překombinovaný a že všichni okolo Henryho jsou natvdlý..

04.11.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Zajímavý námět, ale forma kterou byla knížka psaná je jednoduchá a "levná". Celé je to velice těžko uvěřitelné a naivní..

14.10.2017 2 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Výborně zpracované postavy ( hlavně Andy se mi "líbil" propracovanou osobností..) A vůbec výborně se mi Calla představovala a bylo snadné ponořit se do jejich příběhu..

08.10.2017 5 z 5

Kniha o biči Kniha o biči Vladimír Páral

Rozhodně zajímavý námět :) Mně se to vcelku líbilo.

13.08.2017 4 z 5

Sedmikostelí Sedmikostelí Miloš Urban

Vůbec mi knížka nesedla. Vůbec nepochopím oblibu tohoto autora. Druhá kniha od Urbana a poslední.

08.08.2017 2 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Moc mě bavilo městečko Lud i jeho obyvatelé. Skvěle popsáno, chytlo mou představivost za oči, uši i nos :)

23.07.2017 5 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Výbornej příběh. Taková pohádka pro dospělé. Klasičtí klaďáci i brutální záporáci. Jsem ráda, že alespoň zpočátku si Roland trochu toho "života užil" :).

23.07.2017 5 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

To byla jízda! Boží - nemohla jsem se odtrhnout, obzvlášť v první části s Eddiem.. parádní rozjezd, pokud beru Pistolníka jako předmluvu :)

24.05.2017 5 z 5

Tichá dohoda Tichá dohoda Elia Kazan

Prostě mě to nechytlo.. Nedokázala jsem se vcítit a četlo se mi to pomalu..

24.05.2017 2 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Knižka vyvolává tak trochu zmatek, ale mohu vás uklidnit, že se děj zklidní a ustálí hned na začátku druhé knihy (ovšem ne tak úplně, to si zase můžete být jistí :) ). Roland není typickej a ukázkovej sympaťák, ale to se mi na něm právě asi líbí. Pistolník se nečetl špatně, ale je tu prostě moc otázek. A vy? Buď to vzdáte anebo se vrhnete na další díl a nebudete litovat :)

06.05.2017 4 z 5

Zmrzlinář Zmrzlinář Katri Lipson

Moc se mi líbila forma kterou je knižka psaná. Rozhodně má své své kouzlo, i přestože je decentně depresivní není ukňouraná. Bavila mě a určitě doporučuji přečtení s upozorněním, že se nejedná o jednoduchý a prostoduchý příběh..

23.04.2017 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Jak já jsem zvědavá na zfilmování.. Jen se bojím, aby se to povedlo.. Knížka je moc fajn, čtivá a většinu času napínavá, tak uvidíme..

22.04.2017 4 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Jedna z nejlepších pohádek, kterou jsem kdy četla!! Skvělá! Nechybí jí napějí, rozmanitý a ne vždy předvídatelný děj, záporáci, klaďasové i poloklaďasové.. Užila jsem si jí!

18.04.2017 5 z 5

Hon na ovci Hon na ovci Haruki Murakami

Já si Murakamiho zamilovala a vtáhne mě snad vždycky do děje :) Doufám a věřím.. Věřím mu jeho příběhy a užívám si je!

18.04.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásná kniha!! I když smutná a velice dojemná, psaná s citem a není ukňouraná, právě naopak! Pefekně propracovaný děj, který udržuje pozornoust čtenáře od začátku do konce. Moc pěkný!

14.04.2017 5 z 5