Verymach Verymach komentáře u knih

Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci Jak na to, aby se nám děly samé dobré věci Marian Rojas Estapé

Často u hodnocení podobných knih čtu ,, není zde nic nového, co bych nevěděl/a." Ono je ale někdy důležité si něco připomenout. I kdyby jedna věta způsobila, že se nad tím zamyslíte, stojí za to tyto knihy číst. Jsem na 72 straně a mám zatím pocit, aha, vlastně tak to je. Čte se to dobře, jsou tam příběhy jiných ( to mě zajímá nejvíce), ale i věci, na co byste se měli zaměřit. Nechybí tam i odborné pasáže, které kupodivu nepřeskakuji. Nejraději bych si vzala zvýrazňovač a důležité věci si podtrhla. Po dočtení a i v budoucnu bych si jen prolistovala knihu a připomněla si, vše důležité. Psát do knihy se mi ale příčí.
Zatím jsem knihu nedočetla, ale zatím ji hodnotím velice kladně.

03.02.2024 5 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Nemůžu souhlasit s některými komentáři, mě kniha rozhodně nezklamala. Střídání různých časů mě absolutně nevadilo, spíš naopak. Děj je dokonale propracovaný, napínavý a má vše, co od této autorky očekávám. Jsem nadšená.

09.05.2015 5 z 5

Pán ostrova Pán ostrova Catherine Coulter

Dobře se četlo, ale časté BAŽE mě rozčilovalo. Na jedné stránce bylo snad 5 x.

10.12.2014 3 z 5

Elixír Elixír Alma Katsu

Elixír mi dlouho zůstane v paměti, moc se mi líbil. Proto jsem se rozhodla udělat s Almou Katsu rozhovor a zeptat se na to, co mě zajímá:

09.02.2014 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Bohužel je pro mě DÝCHÁNÍ POD VODOU velkým zklamáním. Četla jsem ji do půlky a pak jsem to vzdala. Nedočetla jsem ji. Hlavně mi vadilo, že jsem byla v půlce knihy a nic se nedělo. Nuda. Doporučila bych ji spíš náctiletým.

16.09.2013 1 z 5

Poutnice Poutnice Iny Lorentz

Od začátku knihy mě příběh bavil, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Pak přišla dlouhá část o pouti a to se táhlo, ale byly tam zajímavé pasáže. Konec byl napínavý a celkově mě kniha zaujala.

11.06.2013 3 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Knížka se mi moc líbila,oddychová,jen by mohla ještě pokračovat:) Byl to rychlý konec.Doporučuji :)

01.02.2013 4 z 5

Posedlá romantikou Posedlá romantikou Beth Orsoff

Děj byl od začátku oddychový,dobře se to četlo. Jenomže pak mě začalo nudit,když pořád jen randila s dalším a dalším ,už jsem byla z toho otrávená. Konec byl rychlý...

30.01.2013 3 z 5

Zápisky o skandálu Zápisky o skandálu Zoë Heller

Kniha se dobře četla,líbilo se mi to. Jen ten konec mě překvapil,najednou kniha skončila a není tam jestli ji odsoudily a nic.To mě hodně zklamalo

12.12.2012 2 z 5

Prameny touhy Prameny touhy Ellen Alpsten

Kniha mě vůbec nenadchla,není to můj žánr. Musela jsem se hodně nutit ,abych knihu vůbec dočetla.

10.12.2012 1 z 5

Sladká vůně bolehlavu Sladká vůně bolehlavu Tiffany Baker

Zezačátku mi trvalo,než jsem si zvykla na styl vyprávění.Ale pak mě to chytlo a nemohla jsem se odtrhnout od knížky. Líbilo se mi jak se člověk postupem dovídal,jak to bylo a říkala jsem si jo takhle:) Moc se mi líbila hlavní hrdinka,jak zvládala ustát kritiku okolí a že se nedala .Moc pěkná kniha

22.11.2012 4 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Nejlepší kniha co jsem četla za poslední rok.Moc se mi líbil příběh a styl jakým je kniha napsaná. Super kniha co stojí za přečtení

20.11.2012 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Byla jsem na tuto knihu velice zvedava,ale nejsem zklamana ani nijak moc nadsena. Libilo se mi to,ale postradalo to trochu akcnosti.Jsem zvedava,jaky bude druhy dil.Mozna uz je knih fantazy moc a trochu se me to omrzelo.

15.10.2012 3 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Konečně kniha ,která mě oslovila a líbila se mi!!!! Rozhodně doporučuji a těším se na další díly:)

05.10.2012 5 z 5

Učiteľ lásky Učiteľ lásky Robin Schone

Moc mě příběh neoslovil,protože se tam mluví víceméně jen o sexu.

05.10.2012 2 z 5

Všechno zlé je k něčemu dobré Všechno zlé je k něčemu dobré Katherine Center

Hodně čtivá kniha,moc se mi líbil příběh a všechno,jen ten dobrý konec byl až moc krátký:)

05.10.2012 4 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

Od této autorky jsem četla všechny knihy a jsem nadšená.Nemohla jsem se od děje odtrhnout,přečteno za 2 dny:)

05.10.2012 5 z 5

Dům Tibeťanky Dům Tibeťanky Federica De Cesco

Kniha mě nadchla akorát tak v anotaci a když mi kniha přišla domů.Bohužel jsem ji nezvládla dočíst a to nedělávám.Byly i pasáže kdy sem si říkala,to není špatný,ted se to rozjede ,ale pak mě to nebavilo:( Dávám 3 hvězdy za nápad a za styl psaní...

05.10.2012 3 z 5

Stíny v srdci Stíny v srdci Katherine Webb

Musim říct,že od začátku knihy jsem se nenudila.Líbí se mi prolínaní minulosti se současností a hlavně nečekaný závěr!

04.10.2012 5 z 5