Veruu95

ListopádListopádAlena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od autorky četla. A byla skvělá!
Momentálně jsem ráda za dobu, kterou máme, i když v mnoha ohledech také není ideální.
Je to hodně silné čtení, které vás donutí přemýšlet... Určitě doporučuji!

07.05.2021

Jen 27 dnůJen 27 dnůAlison Gervais

Skvělé, perfektní, dokonalé! Nemám jiných slov. Přečteno jedním dechem, velmi sympatické postavy i příběh. Nádech nějakého toho nadpřirozena a romantična, ale nic nebylo nijak přehnané. Tak to má být, škoda, že mám už dočteno..

Takže - Ty, hej ty? Ještě jsi to nečetl/a? Tak na co čekáš??! :D

25.11.2019

OsmOsmRadka Třeštíková

První kniha, která se mi od autorky dostala do rukou.
Líbila se mi, občas jsem se sice ztratila, ale nic, co by mi výrazně kazilo zážitek.
Zápletka byla originální, konec dal odpovědi, ale zároveň nechal i nějaké otázky, ale tak to asi autorka i zamýšlela...
Určitě si přečtu i další knihy.

01.06.2021

Zmizení Sáry LindertovéZmizení Sáry LindertovéKateřina Šardická

Z této knížky budu mít asi knižní kocovinu :D Opravdu mě dostala, zrovna jsem jako naschvál neměla moc času na čtení, ale v každé volné chvíli jsem musela přečíst aspoň pár stránek. Kniha měla velmi originální tematiku, zpracování bylo zdařilé, asi celkově nemůžu říct, že by mi něco chybělo. Nechyběly ani nečekané zvraty, momenty napětí, a nebudu lhát - také strachu. Ráda si někdy přečtu znovu :)

26.10.2019

Tajnosti sira RichardaTajnosti sira RichardaJulia Quinn

Juliu Quinn a její knihy miluju. Vždy, když vyjde nová kniha, nemůžu se dočkat, až ji přečtu. Mě tedy (narozdíl od hodně dalších) ani tahle nezklamala. Byla trochu jiná, než ostatní autorčiny knihy, ale možná právě to se mi na ní tolik líbilo. Zajímavá zápletka, jednoduše jsem se nemohla odtrhnout - jedna z nejrychleji přečtených knih. :D

19.11.2017

Poslední píseňPoslední píseňNicholas Sparks

Poslední píseň je prostě srdcovka, miluji jak knihu, tak film. Knihy od N. Sparkse mám celkově ráda, ale Poslední píseň spolu s Talismanem jsou prostě nejlepší :)

P.S. Líbíš se miP.S. Líbíš se miKasie West

Krásný a skvěle napsaný příběh. Hlavní hrdinové mě bavili.
Moc se mi líbilo, že i když jsem věděla, kdo dopisy píše, byla jsem zvědavá, jak se příběh vyvine.
Dávám 5* za příběh, který byl krásný a přitom nebyl přitažený za vlasy :)

07.09.2019

Pamatuj na smrtPamatuj na smrtAleš Novotný

Skvělá knížka! Moc dobře se četla, příběh mě vtáhnul. Vraha jsem sice tipla dobře, ale zážitku ze čtení to nebránilo... přece jen jsem si nebyla 100% jistá. ;) Doporučuji a těším se na další knihu od tohoto mladého, slibného autora.

28.06.2020

14-14 Přátelství napříč staletími14-14 Přátelství napříč staletímiSilène Edgar

Originální námět, skvělé postavy a krásný, dojemný příběh o tom, jak přátelství dokáže (doslova) zachránit život. :) Konec mě dojal, krása!

21.07.2019

Zápisník jednej láskyZápisník jednej láskyNicholas Sparks

Klasika, když chcete lásku a dojetí. Tohle přesně kniha (i stejnojmenný film) obsahuje. Nebudete zklamaní.

TalismanTalismanNicholas Sparks

Hodně oblíbená knížka. Skvělý příběh.

08.08.2019

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovalaJenny Han

Jee, tak tohle bylo... milé, krásné, čtivé... samá plus. Příběh je jednoduchý a je cílen pro mladší slečny, ale i ti starší s nějakým tím odstupem si své najdou. Nemám co víc dodat, pokud jste ještě nečetli, honem to napravte! Druhý díl už čeká... :)

PS: Musím se přiznat, že strašně moc fandím Peterovi. Takový vtipálek a sympaťák. Jeho hlášky mě vždycky pobavily. Hlavní hrdinka je také skvělá.

19.08.2019

První konecPrvní konecLauren James

Zajímavý námět a skvělé zpracování. Knihu jsem si užila a doporučuji ji dál.

30.08.2019

SadieSadieCourtney Summers

Krásný a originální námět, který byl moc dobře zpracován. Je zde krásně ukázáno, kam až jsme ochotni zajít pro ty, které milujeme. Ale konec me vytočil, takový otevřený... :D

12.10.2019

Kdy?Kdy?Victoria Laurie

Ta se povedla. V napětí jsem otáčela stránku za stránkou a vrah mě napadl až ke konci. Pěkná, propracovaná knížka.

14.12.2019

Dva tajemství neudržíDva tajemství neudržíKaren M. McManus

Já tento styl knih můžu :)
Líbila se mi ta tajemná a temná atmosféra, napětí zde také bylo a vraha bych neuhodla, vůbec mě to ani jednou za knihu nenapadlo. Konec jsem četla se zatajeným dechem. Povedené :)

24.03.2020

Bez srdceBez srdceMarissa Meyer

Jedna z nejlepších, možná i nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla! Krásné a originální zpracování, řekla bych, že hodně lidem při četbě Alenky vrtalo hlavou, co se sakra mohlo kdy královně stát, že je taková... V téhle knize je odpověď. Samozřejmě, jelikož znám původní příběh, věděla jsem, že happy end se konat asi nemůže, ale i přesto jsem doufala a hlavní hrdinku Cath i Šprýma jsem si oblíbila. Ráda se ke knize někdy vrátím.

13.07.2018

SelekceSelekceKiera Cass

Jedna z nejlepších knížek (a rovnou i sérií, protože další díly jsou taky pecka) vůbec. Rozhodně doporučuji, určitě nebudete litovat! :)

27.07.2018

Palác lžíPalác lžíErin Watt

Skvělé zakončení příběhu, bylo to napínavé a zajímavé od začátku do konce :) Už se těším na další díly, které se budou věnovat dalším Royalovic klukům :)

29.07.2018

Valentýnské prokletíValentýnské prokletíJodi McAlister

Tematika knihy je velmi originální a styl psaní je takový, že vás to prostě nutí pokračovat, protože moc chcete vědět, co bude dál a jak to celé dopadne. Moc jsem si celou knihu užila, postavy jsem si oblíbila. Dávám 5* a doporučuji všem, kteří mají rádi YA fantasy a chtějí si přečíst něco trošku jiného. :)

09.06.2019

Pomsta & rozbřeskPomsta & rozbřeskRenée Ahdieh

Příběh, který vás pohltí a nepustí...a konec prostě není konec. Není co víc dodávat, musím jít totiž číst druhý díl :D

30.07.2019

Umění předstíratUmění předstíratRachel Harris

Pěkná kniha s předvídatelným, ale moc milým příběhem. Ideální na víkendový odpočinkový večer.

07.09.2019

Seznam mrtvýchSeznam mrtvýchJennifer L. Armentrout

Kniha se mi líbila. Podezření jsem měla, ale musela jsem číst dál, abych věděla, jestli to tak skutečně je. FajnFajKniha mi přišla i občasná romantika, ale nebylo to nic přehnaného. Kniha je napsaná čtivě, pokud vás zaujme, za pár hodin máte přečteno. Já hodnotím plným počtem, byla jsem spokojená. :)))

07.07.2020

Láska mezi písmenkyLáska mezi písmenkyJodi Picoult

Kniha se mi moc líbila - originální námět i zpracování - jediné, co mě trošku mrzelo bylo zjištění, že se jedná o druhý díl, a tak byly některé věci zmiňované v knize chvílemi nejasné.
Celkovému dojmu to ale nijak výrazně neubralo, klidně bych si ji přečetla znovu! :)

25.11.2017

CinderCinderMarissa Meyer

Tohle bylo prostě perfektní! Konec jsem vážně nečekala... :)
Nemůžu se dočkat dalších dílů!

27.05.2018

KrverůžKrverůžA. Howard (pseudonym)

Za mě teda perfektní, možná mi tahle kniha sedla i trochu více než série Šepotání (a to jsem z ní byla také nadšená!). Kdybych mohla, dám snad i více hvězdiček, tohle mi fakt sedlo, skvělý námět a skvěle zpracovaný. Rozhodně jsem se nenudila a věřím, že se k ní za nějaký čas ráda vrátím. :-)

16.06.2018

Dokonalý párDokonalý párAlly Condie

Nemohla jsem se do ní začíst... po 70 stránkách odloženo, třeba jen teď nemám "chuť" na tento žánr, nevím. :-)

02.07.2018

SirénaSirénaKiera Cass

Mě ani tahle kniha nezklamala. Často tady v komentářích čtu, že je spíše pro mladší, tak půjdu trochu proti proudu - je mi 22 let a knihu i její příběh jsem si vážně užila od začátku až do konce! :)

07.07.2018

Na lovuNa lovuMeagan Spooner

Pěkná kniha, skvělý námět, líbil se mi i autorčin styl psaní. Avšak celou dobu mi trochu nesedělo to zasazení děje. Možná jsem až moc zvyklá na klasickou Krásku a Zvíře, kterou miluji. Nicméně celkovému prožitku to nijak neuškodilo a příběh jsem si užila, bylo to zase něco jiného a určitě originálního. :)

13.07.2018

Papírová princeznaPapírová princeznaErin Watt

Hezky pěkně! První i druhý díl jsem zhltla během dvou dní. Líbí se mi styl psaní a neustálá překvapení během příběhu. S Royaly se zkrátka nenudíte. :)

Jdu na třetí díl a nemůžu se dočkat! Nedokážu si představit čekat na další díl, než se vydá, když to vždycky končí táák napínavě! :D

27.07.2018