Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Kdo pustil ty bohy?! Kdo pustil ty bohy?! Mary Maz Evans

Bylo to fajn, bylo to vtipné, ale spíše pro mladší děti. Do druhého dílu se zatím pouštět nebudu.

30.09.2019 3 z 5

Špatná kniha to určitě nebyla, jen teď nejsem asi naladěna na tento žánr... Zatím další díly číst nebudu, ale někdy se k nim třeba ráda vrátím (až přijde chuť na romanťárny) :-)

22.09.2019 3 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Příjemná knížka s fajn postavami a zajímavý námětem. Doporučuji k přečtení :)

17.09.2019 4 z 5

Následníci - Ostrov ztracených Následníci - Ostrov ztracených Melissa de la Cruz

Krásné počtení :)
Jakožto veliký fanoušek Disney pohádek jsem si příběh moc užila, byl to super nápad, pro jednou se soustředit na padouchy.

12.09.2019 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

I druhou knihu ze série jsem si užila. Těšila jsem se na Justinův příběh a v této knize se mi líbil daleko víc, než v předchozí. Super bylo, že se objevovaly i postavy z první knihy :)
Moc příjemné čtení, nijak náročné, předvídatelné, ale odpočinete si u toho a pokud v sobě máte aspoň trochu romantické dušičky, nebudete litovat, že jste se do knihy pustili.

08.09.2019 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Pěkná kniha s předvídatelným, ale moc milým příběhem. Ideální na víkendový odpočinkový večer.

07.09.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Krásný a skvěle napsaný příběh. Hlavní hrdinové mě bavili.
Moc se mi líbilo, že i když jsem věděla, kdo dopisy píše, byla jsem zvědavá, jak se příběh vyvine.
Dávám 5* za příběh, který byl krásný a přitom nebyl přitažený za vlasy :)

07.09.2019 5 z 5

Na cestě létem Na cestě létem Cecilia Vinesse

Kniha mě nudila, ani jsem ji nedočetla. Na příběh z letních cest jsem se těšila, ale skoro nic se tam nedělo a ani to nebylo nijak extra čtivě psané. Možná je to tím, že je kniha určená spíše mladším ročníkům - takže pokud vám je -náct, dejte jí šanci. :-)
Já dávám hvězdičku za krásnou obálku, víc bohužel dát nemůžu.

31.08.2019 1 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Druhý díl zodpověděl otázky z prvního dílu a nedal se přečíst jinak, než jedním dechem. Opět krásný, propracovaný příběh a sympatické postavy.

31.08.2019 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Zajímavý námět a skvělé zpracování. Knihu jsem si užila a doporučuji ji dál.

30.08.2019 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

No, myslím, že kdyby autorka skončila druhým dílem, udělala by líp.
Ne, že by příběh byl špatný, ale bylo to hrozně klišé a skoro nic se tam nedělo.
V podstatě jen čekáte, až se stane to, co už od začátku víte.
U knihy jsem si odpočinula, ale tak nadšená jako z prvních dvou dílů, jsem z ní nebyla, proto hodnotím 3*.

28.08.2019 3 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

První díl mě bavilto o trochu víc, ale i tento jsem si užila. Less byla super a líbil se mi její vývoj. Konec mě mile překvapil a moc se mi líbilo, jak hrdinové přemýšleli nad možnými důsledky Alessandřina návratu/nenávratu.

26.08.2019 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Mně (ačkoliv nepatřím do cílové skupiny) se knížka moc zalíbila! Postavy byly sympatické a námět s cestováním časem se mi zdál moc pěkně zpracovaný. Jasně, příběh je romantický a není složitý, ale celkově to bylo milé a já se s chutí vrhám na další díl a už se těším na Alessandru.

25.08.2019 5 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Prostě letní oddechovka. Postavy byly sympatické, příběh nebyl nijak originální a upřímně ani moc uvěřitelný. Konec jsem nečekala a musím říct, že jsem měla na krajíčku.
Knihu bych zhodnotila jako lepší průměr - nenabízí nic moc nového, ale pokud sháníte něco "lehčího", sáhněte po ní.

23.08.2019 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Ani poslední díl nezklamal. Krásné zakončení skvělé série. Určitě doporučuji k přečtení, celou sérii zhltnete jedním dechem.

23.08.2019 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Druhý díl série byl také skvělý. Bylo hezké znovu sledovat příběhy oblíbených postav.

Lara Jean a Peter jsou prostě TOP (nic proti Johnovi, ale chápete... :D)

21.08.2019 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Jee, tak tohle bylo... milé, krásné, čtivé... samá plus. Příběh je jednoduchý a je cílen pro mladší slečny, ale i ti starší s nějakým tím odstupem si své najdou. Nemám co víc dodat, pokud jste ještě nečetli, honem to napravte! Druhý díl už čeká... :)

PS: Musím se přiznat, že strašně moc fandím Peterovi. Takový vtipálek a sympaťák. Jeho hlášky mě vždycky pobavily. Hlavní hrdinka je také skvělá.

19.08.2019 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Tak tahle kniha byla... zajímavá. Avšak se sama nemůžu rozhodnout, zda zajímavá v dobrém, nebo horším slova smyslu. Celkově mi přišlo, že jsem celou knihu čekala nějaký WOW moment, ale ten se nějak nedostavil.
Ale na druhou stranu, hlavní myšlenka knihy, otázka krásy, byla pěkně zpracovaná.
Za mě něco lehce přes průměr.

18.08.2019 3 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

V podstatě se jedná o verzi knihy Den co den vyprávěnou z pohledu Rhiannon. Spousta věcí se tam jen opakovala, ale byly tam pasáže, které v předchozí knize nebyly a do příběhu krásně sedly. Bylo zajímavé vidět příběh také z jiného úhlu, určitě jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Pěkné doplnění původního příběhu.
Jsem zvědavá na pokračování, které má vyjít na podzim.

17.08.2019 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Tuhle knihu jsem měla snad víc než rok v "Chci si přečíst". Buď mi nepřálo štěstí v knihovně a byla zrovna půjčená, nebo jsem vždy dala přednost nějaké jiné.

Dnes jsem však knihu přečetla a byla fakt skvělá! Moc se mi líbil styl psaní, četlo se to úplně samo. Příběh byl také skvělý a já jsem si A hrozně oblíbila. Jsem zvědavá, co bude v další knize série. Hned se do ní pustím. :)

17.08.2019 5 z 5