Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Jednou za čas vyjde kniha,která mě naprosto pohltí a nedokážu ji odložit.Kniha,kterou po přečtení nepustím z ruky a ještě v ní několik dní listuji,abych se ubezpečila,že to bylo opravdové.U tohoto skvostu se to stalo a vím,že mě ty pocity dlouho neopustí.Děkuji J.T.Geissinger a těším se na Killiana :)

26.03.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tak tohle byla pecka!!!!Myslela jsem si,že autorka první díl nepřekoná,ale opak je pravdou.Milu a Ronana jsem si ihned zamilovala a po přečtení knihy mi zůstalo v hlavě takové to krásné mravenčení ,což naprosto zbožňuji a stane se to pouze u jedné z 20-ti knih.Jsem nadšená!!!!

21.11.2023 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Ani třetí díl nezklamal,ale co jsem vlastně čekala?Marcy je prostě kouzelnice na slova a umí je nádherně poskládat.Ricci,ostatně jako zbývající bratři,je úžasňák a já se ani vteřinu nenudila,teď si jen počkat na temného medvěda Hectora :)

18.11.2023 5 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

Opět naprostá senzace,od první stránky mě to neskutečně bavilo :)

13.11.2023 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Kniha byla nádherná!!!!Miluji Bradford klan :)
Příběh mi celou dobu kouzlil úsměv na rtech,Danny,Trevor,Jason a všichni ostatní jsou prostě úžasňáci :) a já doufám,že těch knih bude jen a jen přibývat.

27.09.2023

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Jůůů,miluji,když ve mně kniha zanechá pocity radosti,štěstí, naděje, takového toho tetelivého wauuu v břiše.Ze začátku jsem se bála,že Brendan bude neústupný,ale vyvíjel se a dokázal mluvit přesně tak,jak pravý chlap mluvit má. Rozhodně to byla dokonalá pohádka a já se k ní někdy mileráda vrátím.

20.07.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Autorka opět nezklamala.Bavila jsem se od začátku až do konce. Trochu mě zaskočil skok do roku 1824,ale rychle jsem se zorientovala a příběh si užívala na 100 procent.Robert a Elizabeth byli k sežrání, jejich vtípky, blbinky a nakonec láska...to všechno mi vykouzlilo úsměv na tváři. Skvělá pohádka :)

13.06.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

"Tak strašně tě nenávidím."Nadechl se a pak dlouze vypustil vzduch z plic."Taky tě miluju."
Úžasná,fantastická,nádherná mafiánská bomba!!!!
Mělo to snad úplně všechno.Miluji drsoně a Danny Black byl přesně podle mého gusta.
Nic nebylo sladké hned na začátku,právě naopak.Temné,drsné,kruté....senzační!!!!!

08.06.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Sice tomu něco málo chybělo,jenom takové lusknutí,ale i tak to byla úžasná kniha.Ještě se mi nestalo,že by mě L.J.Shen zklamala,má svůj styl a tím mě vždy dokáže krásně vtáhnout do děje...prostě to umí :)

22.05.2023 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Celá série je skvělá,nejvíce jsem si oblíbila Rhyse...už jen to jméno je jako droga :)
Archer byl také super a Hunt mu slušně šlapal na paty :)

22.05.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Tak za mě asi nejlepší díl,potřebovala jsem jednoduchou a nenáročnou romantiku,což pan Doktor splnil :)

18.05.2023

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Knihu jsem si užívala a jakmile se v příběhu objevili Bradfordovi muži,příběh jsem doslova hltala.Jason a Trevor jsou moji oblíbenci :) Zákazy do bufetů a restaurací,vyděšení poslíčci...to je nádhera :) :) :)
Connor a Rory byli úžasní a celá kniha je pohlazením pro romantickou duši :)

31.03.2023 5 z 5

Nelži, andílku! Nelži, andílku! Lenka Hnátová

Obálka knihy mě dlouho odrazovala,ale nakonec přečtení nelituji.Kdyby v příběhu nebyl malý Dan,tak to asi není tak zábavné a kupodivu mi nepřišel ani jeden z dospěláků protivný.Většinou mi vadí buď ten a nebo ta,ale v tomto příběhu to bylo tak nějak vyvážené :)

15.03.2023 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Byl to krok do neznáma,J.R.Ward jsem neznala a ono to dopadlo naprosto fantasticky!!!
Wrath je miláček...já vím,je to drsný a zádumčivý upír,ale i tak je to prostě miláček
Do oka mi ihned padl Rhage a Vishous,takže další knihy jsem si nenechala ujít :)

10.03.2023 5 z 5

Procitlý milenec Procitlý milenec J. R. Ward (p)

Opět naprostá senzace...Wardová píše přesně tak,aby mě vtáhla do děje,rozesmála a pokaždé něčím překvapila.
Miluji

10.03.2023 5 z 5

V hrůze a krvi zrozeni V hrůze a krvi zrozeni * antologie

Při čtení jsem si opravdu musela nechat rozsvíceno...povedená kniha.Jsem od přírody lekací osůbka a pouštět se do tohoto žánru mě moc nelákalo,ale kamarádka mi knihu půjčila a to se neodmítá :)Určitě doporučuji.

03.02.2023 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

(SPOILER) A teď nastane pravý Hel...jako po této knize čekat bůhví jak dlouho na další díl???
Maasová opět předvedla svůj um....400-500 stran čtu tak nějak v klidu a pak jedna bomba za druhou a ten konec...jako cože????!!!!Od toho zlomeného zápěstí mě napadla Laň skoro okamžitě :) Bylo to prostě super truper čtení.
Miluji Rhysanda!!!!! :) :) :)

20.01.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Po dlouhé době jsem si musela vzít kvůli knize dovolenou,protože to prostě nešlo přerušit!!!Naprostá dokonalost....až na ten konec...čekala bych něco rozepsanějšího :(
Chemie mezi hlavními hrdiny byla úžasná,Alexe,Aleka jsem si zamilovala skoro hned :)

16.11.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Nádhera!!!
Krásná pohádka,která neměla žádnou chybu.
Marcy Jell se stává mojí oblíbenou autorkou,zatím mám za sebou Bosse a Dej mi královstí,takže jdu kupovat další tituly.
Zoe a Zane mě bavili celou knihu a nejspíš si jí dám brzy znovu :)

16.11.2022 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Jééééé,to bylo takové krásné pohlazení :)
Miluji BAM a každou větu,ve které se objevili,jsem hltala s úsměvem na tváři.
Žádné velké drama a právě proto jsem knihu přečetla hned dvakrát po sobě.
Za pár dní vyjde další příběh...tentokrát s Grace a já se nemůžu dočkat.Melanie píše přesně tak,jak si přeji a pokaždé si knihu ještě několik dní po přečtení přehrávám v hlavě.
Nádhera :)

11.11.2022 5 z 5