Verry_h Verry_h komentáře u knih

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Očekávala jsem letní zábavnou oddechovku o dvou kamarádkách a zkoušení nových věcí, ale tohle má k tomu daleko. Úkoly, co musela Soph plnit byly naprosto nesmyslné a často fakt za hranou. Ella mi vůbec nepřišla jako její kamarádka, neustále dávala Soph najevo, že jí závidí její krásu a vymýšlela absurdní a nepříjemné věci.
Celkově jsou postavy ploché, úkoly strašné, je to napsané jako na wattpadu od třináctileté holky.

18.04.2023 odpad!

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Nečekala jsem nic extra a knihu jsem si koupula jen proto, že byla ve slevě. Ve výsledku jsem ale byla ohromená. Skvělý děj i postavy a celý propracovaný svět a rozdílné kultury jsou úžasně zpracované. Popravdě jsem se nemohla odtrhnout a po delší době mě něco doopravdy bavilo.

10.04.2022 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Když jsem knihu četla-skvělé. Všichni doporučovali a říkali ,,Naprosto úžasné.", ,,Brečela jsem." Ale pravda je, že jakmile jsem dočetla, přišlo mi to jako naprostá hovadina. Nechci nijak kritizovat, protože vím, že kniha je dobrá, jenom mi prostě najednou přišlo, že je to neskutečná kravina. Ostatní Greenovky jsou o hodně lepší...

05.07.2018 1 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Vidím, že bych si mohla přečíst. Ve škole jsme to měli jako komiks v časopise do Angličtiny a tak jsem zapátrala.

05.07.2018

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Miluju tuhle knížku a právě ji čtu podruhé. Je naprosto skvělá, nejdřív úryvky ve Fangirl a pak celá kniha! Je škoda, že je Baz gay, asi jsem se do něj zamilovala... ale moje hkavní otázka je, zda jsou knížky Simon Snow opravdové či nikoliv. Našla jsem takové, kteří knihy mají a jinde jsem viděla, že jsou to jenom "výmysly" Rainbow, nad tím mi zůstává rozum stát...

05.07.2018 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Miluju tuhle knihu. Rainbowiny postavy jsou jako vždy naprosto úžasné a Levihi si prostě nejde nezamilovat. Čtu už potřetí.

04.07.2018 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Člověk je jiný a najednou je z toho bipolární porucha nebo nemoc, nebo něco jiného, co lidé potřebují, aby si vysvětlili, proč se tak někdo jiný chová. Do Finche jsem se vcítila a možná to bylo proto, že má občas podobné myšlení jako já. Jediné, co mě vytáčelo bylo, jak chtěl být normální.

22.07.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuhle knížki naprosto miluju. Je tak primitivní, až je složitá.

07.06.2017 5 z 5