Veroush Veroush komentáře u knih

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Tak tento díl se mi z téhle série líbil zatím nejvíc. Doufám že nás autorka nenechá dlouho čekat na další díl. Jsem zvědavá, jak to bude s Callumem.

25.01.2024 5 z 5

Nejhlubší touhy Nejhlubší touhy Sharon Page

Tenhle díl mě bavil nejvíc ze série. Díly jsem brala hned po sobě, nečetla sem anotace, takže velké překvapení, že tento díl je o Sinovi a ne Saxovi. Třeba se dočkáme :)

06.12.2023 5 z 5

Hrabě pro Elizu Hrabě pro Elizu Sabrina Jeffries

Za mě o trochu lepší než první díl. Pěkně to ubíhalo, člověk se neztrácel v ději. Už se těším na příběh s Verity.

30.11.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Taková odpolední jednohubka. Bavila sem se u čtení. Jeho rodina teda jako na zabití, ale to tak někdy bývá. Doporucuju :)

16.11.2023 5 z 5

Zamilovaný muž Zamilovaný muž Laurelin Paige

První díl byl pro mě nemastný, neslaný. Jako dobrý, ale prostě něco chybělo. A pak bum! Druhý díl a já jooooo,to je ono
Bylo to až napínavý jak to dopadne. Jasně, dalo by se říct, jak to dopadne, že jo. Ale teeeeda, za mě ok, přečteno za 3 hodinky, jak sem čekala, jak to teda dopadne. Snad si to užijete stejně, jako sem si to užila já :)

11.05.2023 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Tento díl se četl nejlépe a nejrychleji, aspoň teda mně. Zoey a Dylan mi hned sedli. Krásný zakončení série. Těším se na další knihy od autorky.

16.10.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Odpoeldni oddechovka. Tento díl byl taky super, jako díly před tím. A u tohoto dílu sem teda jako slzu uronila víckrát,až tak mě to dostalo :) muzu doporučit

29.04.2022 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Precteno jedním dechem čekala sem na tento díl s napětím jak bude končit tato série. A bylo to super

20.12.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Přečetla jsem jedním dechem. Chvílemi se mi zdálo, že je to 50 odstínů, ale super děj, stejně jako první díl. Už se těším na poslední.

09.04.2021 5 z 5

Kolem a kolem 6 hodin čtení a je to :)
Znám i lepší příběhy, ale na oddych super. Bram je boží a Julii bych chvilkama pleskla, ale jinak super. Doporučuji

06.04.2021 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Super příběh. Chvilkama předvídatelné a chvilkama vůbec. Kdybych nemusela spát, tak to přečtu na jedem zátah. Ke knížce se klidně vrátím

04.04.2021 4 z 5

Pomsta hraběte Lyndona Pomsta hraběte Lyndona Barbara Cartland

Taková oddychovka na odpoledne :)

16.11.2020 4 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Jednoduché a rychle čtení na odpoledne :) místy bylo jasné co se bude dít a místy naopak překvapeni ;)

26.06.2020 3 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Knížku jsem dostala na Vánoce, včera ji začala číst a tak moc jsem se zacetla, ze jsem ji včera i docetla... bylo to super. Cain i Rachel byli super, proste krásný příběh. Těším se na další knihu od autorky :)
Doporučuji

28.12.2019 5 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Přečteno jedním dechem. Chvílemi předvídatelne, ale super. Líbí se mi,jak autorka zapojuje i postavy z minulých dilu.

10.09.2019 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Některé kapitoly byly zbytečně dlouhé, ale jinak pekne čtení. V kapitolách s Penny jsem si vybavila chvíle s prababickou, což jsem nečekala, ale bylo to fajn.
Muzu doporučit.

04.06.2019 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Co k tomu dodat? Průměr. Beth se mi nelíbila už od začátku, možná jen to její bránění Chase.
Příběh usel, ale knihu už bych znova nečetla.

26.03.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Čtu, čtu a najednou zjistím že mám dočteno. Děj mě tak pohltil, že jsem si to ani neuvědomila. Bylo to velice zajímavé a dalo by se říct, že i poučné.
Mě se kniha líbila moc a klidně se k ní ještě vrátím.

18.11.2018 5 z 5

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

Super počteníčko!! Celá natěšená na další díl, který nese název Můj lord ( My lord).
Jenom kdyby se dala stáhnout...

31.03.2018