veronka29 Online veronka29 komentáře u knih

Jenom ne Cade Jenom ne Cade Penelope Bloom

U knihy jsem se pobavila, některé hlášky stojí opravdu za to. Je to spíše na relax, u kterého nemusíte přemýšlet.

19.02.2024 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Knížku jsem si vybrala kvůli obalu, který je podle mě úžasný. Kniha vás buď dostane nebo jí po pár stránkách přestanete číst. Já za sebe jí můžu doporučit.

03.10.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl stejně silný jako první díl a k tomu tenhle konec, už aby bylo září.

29.07.2017 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Po dlouhé době kniha mě opravdu zaujala. Zajímavě napsaná a tou grafikou mě úplně dostala. Nejdřív jsem se lekla kolik má stránek, ale nakonec jich pro mě bylo ještě málo. Už se těším na druhý díl.

17.04.2017 5 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Po prvním díle jsem od této knihy moc nečekala, ale překvapilo mě co všechno se autorce podařilo do jedné knihy dostat. Opravdu hodně překombinovaná kniha.

02.11.2016 1 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Kniha byla pro mě velkým zklamání, myslela jsem si, že děj bude více propracovaný potom co jsem přečetla autorčiny předchozí knihy. :(

08.07.2014 1 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

dobře napsaná kniha se skvělým dějem, která chytne za srdce

06.04.2014 5 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Tato kniha mě velmi zklamala, od autorky jsem zviklá na zajímavý děj s dobrou zápletkou,ale v této knize jsem nenašla ani jedno.

27.03.2014 1 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Knížku s podobným dějem jsem asi ještě nečetla a nemyslela jsem´, že by mně mohla chytnout, ale od první chvíle mě tato kniha zaujala. Je skvěle napsaná s velmi dobrým dějem.

12.03.2014 5 z 5