veronika9761

Šikmý kostelŠikmý kostelKarin Lednická

Nemam prilis v lasce rozsahle opusy, citajici i nekolik generaci. To jsem ale jeste necetla Sikmy kostel. Za me super kus, 5*. A nemuzu nezmínit obsahlej historickej kontext, to teda klobouk dolu.

HoubařkaHoubařkaViktorie Hanišová

(+ SPOILER) Pro me o moc lepsi nez Anezka, ale podobne bezutesna. Velmi silny pribeh, velmi uveritelny a se spetkou nadeje na konec, tak to ma byt.

16.05.2021

ZtracenýZtracenýTim Weaver

(+ SPOILER) Tak to byl zas napinak toto. Nestíhala jsem ani číst. Paráda! I když ten konec mi malinko (vzhledem k sérii) nestymuje, ale určitě se v dalším díle dozvím proč. Jdu hned na něj.

04.10.2020

Dům na samotěDům na samotěMichaela Klevisová

(+ SPOILER) Trochu mene uryvku ze spolecenskeho romanu a vice vysetrovani, a hnedle to pribehu mnohem vic svedci. Chtěla sem dat 5*, ale zklamalo me, ze vsechna tajemstvi odhalena nebyla.

14.04.2021

RekonstrukceRekonstrukceViktorie Hanišová

(+ SPOILER) Neuvěřitelné ctiva knizka, rada odpustim par natahovanych pasazi. Brutalne zklamal konec, styl 'domysli si sam'. Cekala sem na konec knizky nejakou bombu, ale nestalo se lautr nic. Skoda, skoda!

18.05.2021

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Typicka mornstajnova, na muj vkus moc otevreny konec.

27.08.2020

Kroky vrahaKroky vrahaMichaela Klevisová

Velmi příjemné prekvapeni od ceske autorky. Teda, spis nez na detektivku bych knihu videla na nejaky spolecensky roman, ale celek prijemna čtenářská zalezitost.

16.03.2021

Kde zpívají raciKde zpívají raciDelia Owens

Mimoradne ctiva knizka s mistrne vykreslenou prirodou, ktera by, vylicena jinak, asi prilis nezaujala. Velmi me překvapilo rozuzleni. Chvili jsem premitala, ze bych si ji nechala v domaci knihovnicce v kategorii "lze cist kdykoliv a nikdy neomrzi", ale na to je v ni moc smutku.

19.11.2021

Ani mukAni mukDavid Jackson

Necetla jsem prvni dva dily, ale i bez nich jsem se prilis neztracela. Urcite doctu i zbytek serie.

Sama sebouSama sebouJojo Moyes

velmi čtivá

16.10.2019

Údolí mrtvýchÚdolí mrtvýchTim Weaver

Naprostá bomba, občas sem nestíhala ani číst. Za dvě ultranelogicnosti v závěru ubiram jednu hvězdu, i tak je to solidní naloz.

29.09.2020

Bez slitováníBez slitováníTim Weaver

Klasickej D. Raker, ctivej, a s mnoha zvraty. Kdy clovek mysli, ze už to pochopil a najednou zjistí, ze vedle. A rozhodně navnadil na další díl.

14.10.2020

Dokonalé tichoDokonalé tichoHelen Fields

Nejlepší nakonec.

05.11.2020

Hadrový panákHadrový panákDaniel Cole

Překvapilo. Pár malých zakolisani, ale 4 hvězdy jiste.

12.12.2020

Začít znovuZačít znovuMona Kasten

Po tuzsim zacatku romantika dle myho gusta. Skvělej začátek série. A od německý autorky překvapení jako blázen.

30.12.2020

Slib mlčeníSlib mlčeníLinda Castillo

Velmi slibny zacatek série.

08.02.2021

Střípky tichaStřípky tichaLinda Castillo

Super kousek.

13.02.2021

Ostrov šedých mnichůOstrov šedých mnichůMichaela Klevisová

Serie je knizku od knizky lepsi.

30.04.2021

Sněžný měsícSněžný měsícMichaela Klevisová

Příliš dlouhy začátek, opet spise společenský román s prvky detektivky.

13.05.2021

Andělé smrtiAndělé smrtiPatricia Gibney

Puvodne jsem cetla Ukradene zivoty, ale knizky na sebe dost navazuji, takze jsem druhy dil odlozila a vrhla se na prvni. Nelituju ani vterinu, knizka je ctiva (i kdyz chvilema hnusna vinou popisovanych praktik) a ubiha velmi rychle.

30.12.2019

Dobrá matkaDobrá matkaSinéad Moriarty

Dojak jako prase, brecela jsem posledni stovku stranek. Ctivy, ale bez znamek patosu. Uff.

04.01.2020

Za zdmiZa zdmiHollie Overton

Naprosto neobvykla knizka o vine a nevine. Jdu hned cist dalsi knihy autorky.

17.02.2020

Nejsem mrtváNejsem mrtváA. Frasier (pseudonym)

Rezba jako blazen, nemozno se odtrhnout. Parada!

31.07.2020

Sběratel motýlůSběratel motýlůDot Hutchison

Velmi neotrely namet a velmi ctiva knizka. Za velmi nelogicky konec sundavam jednu hvezdu.

08.09.2020

Hon na mrtvéhoHon na mrtvéhoTim Weaver

Pěkný první díl. Dostal se mi do ruky asi pátý díl série, kde bylo dost odkazů na minulé díly, tak jsem to vzala od začátku. Takový lehký nadprumer, rozhodně navnadil na další díly.

24.09.2020

Není cesty zpětNení cesty zpětTim Weaver

Pěkný počin, ale slabší než první dva. Latka je vysoko, přes ní to půjde těžko.

08.10.2020

Němé obětiNěmé obětiTim Weaver

Klasicky 4 hvězdy, i když tenhle díl se trochu vymyká. Upřímně, už mi superdetektiv David trochu leze na nervy, s těma jeho intuicema a rozpoznávání záblesku v očích. Stejně se jdu ale vrhnout na další díl.

18.10.2020

Na pokraji silNa pokraji silSamantha M. Bailey

Teda, to je snad nejslabší knížka, jakou sem letos četla. Fakt žádná sláva.

07.12.2020

LoutkářLoutkářDaniel Cole

Trošku lepší než jednička, ale chvilema sem měla problém s překladem. Závěrečná scéna ale byla top.

17.12.2020

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)Kateřina Petrusová

Tuze prijemna záležitost. Musim se mrknout na ostatní knihy autorky.

21.01.2021