veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Klasika od techto autorek. Jednohubka na destive odpoledne.

21.08.2022 3 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Pro me nejslabsi knizka J. Hillier. Namlsala jsem se Malymi tajemstvimi a Sklenici srdicek, obe dalsi - Reznik a Wonderland - me nezaujaly.

17.08.2022 2 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Davam 2*, mozna nespravedlive. Nemam rada knizky z valecnych obdobi, kdy je o zivot vsechno, co clovek udela.

16.08.2022 2 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Nejak se mi podarilo preskocit asi 3 dily serie, coz mi normalne zabranuje cist dal. Ale tady jsem udelala výjimku a jsem jako vzdycky nadsena. Nesla jsem ani spat, nez jsem nedocetla. Skvele, jako vzdycky. *****

14.08.2022 5 z 5

Spolu na věky Spolu na věky Shanna Miles

Prvni cca pulka se dala, dal uz to na me bylo prilis futuristicke. No a ten konec to zazdil uplne.

11.08.2022 2 z 5

Život bez tebe Život bez tebe Katie Marsh

Rozhodne mi knizka neprisla tak srdcervouci, jak ji predstavovala anotace.

07.08.2022 3 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

(SPOILER) Knizka, ktera mi prisla do cesty presne v ten spravny cas. Konec na me moc sladarna, ale jinak - moc potrebny zrcadlo. Diky!
(Jen teda nechapu, kde se tahle autorka schovavala a proc jsem na ni neprisla driv :))

Recenzi doplnuju v lednu 2024: vysel dalsi dil, cili jsem si musela osvezit ten prvni. A proboha, zjistila jsem, ze moje nemusis sem si stale nevzala za svy a furt mam dojem, ze musim! A furt tvrdnu v ty samy situaci jako pred rokem a pul, kdy jsem procitla a zjistila, ze se utapim v pitomy situaci, do ktery sem se nechala vmanevrovat. Tak snad uz to napodruhy vyjde.

06.08.2022 5 z 5

Herec k nepřežití Herec k nepřežití Albert Čuba

Za me prima oddechovka.

05.08.2022 3 z 5

Život jako hobby Život jako hobby Marcela Mlynářová

Nedala jsem vic nez par stranek. Asi nejsem ta spravna vekova kategorie.

03.08.2022 1 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Namlsala jsem se Sklenici srdicek a Malymi tajemstvimi. Bohuzel ani Reznik, ani Pronasledovana se podle me vyse uvedenym nepriblizily.

03.08.2022 3 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

(SPOILER) Velky zklamani, vsechno vyjeveno v prvnich 30 strankach, zbytek je jen o schovavani. Uff, konecne docteno.

01.08.2022 3 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Po Sklenici srdicek jsem si koupila vsechny ostatni knizky autorky. Reznik lezi rozecteny na stole, zato Mala tajemství mi trvala asi 3 hodiny. Napinak jako blazen, pro me neuvěřitelný konec. 5 hvezd, jednoznacne. A ted jdu na toho Reznika.

26.07.2022

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Moje prvni kniha autorky, na kterou jsem nahodne narazila v knihovne. Velmi ctiva, i pres bezutesne tema. Dalsi kousek na tema, 'jak co nejlip zkazit detem vstup do zivota', na ktery jsem v posledni dobe neplanovane narazila.

20.07.2022 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napinak jako blazen. Konec malilicko nezapada, ale celkove za me fajnovka.

19.07.2022 4 z 5

O ostatních nevím nic O ostatních nevím nic Kristina Májová

Pro me dost zvlastni knizka, s hořkým podtextem. Docetla jsem s vypětím vsech sil, dalsi knizky autorky rozhodne nevyhledam.

16.07.2022 2 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Moje prvni knizka autorky. Valnou cast knihy mi pripadalo, ze autorka nosi drivi do lesa, ale po rozuzleni jsem byla fakt prekvapena. Konec uz trochu uspechanej.

07.07.2022 3 z 5

Jak si dělat chytré poznámky Jak si dělat chytré poznámky Sönke Ahrens

200 stranek basneni, jak je metoda chytrych poznamek skvela. Jeste bych potřebovala druhy dil, s nazvem 'Jak si delat chytre poznamky: jak zacit a jak pokracovat'. Takhle si muze ctenar vyzobavat ojedinele tipy schované mezi ostatnim textem. Metoda sama je vyborna, ale z knizky se to fakt pochopit neda.

05.07.2022 2 z 5

Ocelové srdce Ocelové srdce Albert Čuba

Me vubec nesedl styl vypraveni, ani příběh sam. A o vybrousenem vypravecskem stylu mam tedy poněkud jine predstavy. 2*

04.07.2022 2 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Neuveritelne poutava, se spoustou překvapení. Konec malinko neladil, ale stejne 5*.

30.06.2022 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Cekala jsem vic, chemie mezi hlavnimi postavami příliš nefungovala a rozvlacne eroticke pasaze jsem po prvnich stránkach preskakovala. Na dalsi dily me knizka nepresvedcila.

28.06.2022 2 z 5