veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Paradni titul. Videla sem Docenta, 1.oddeleni, i Devadesatky, proto mi spousta veci, co Mares v knizce rika, prisla povedomych. I presto, super cteni.

08.07.2023 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Nejlepsi byly poslední 2 stranky, jinak slabota.

08.07.2023 2 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Za me nejprijemnejsi dvojice hlavních hrdinů cele serie.

02.07.2023 4 z 5

Mýty a naděje digitálního světa Mýty a naděje digitálního světa Patrick Zandl

Paradni, ucelenej a pomerne laicky popsany digitální svet. Super taky ceske realie.

27.06.2023 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Z jednicky sem nadsena nebyla, dvojka je o malilinko lepsi, ale taky max na 2 hvezdy. Dal tuhle serii pokouset nebudu. Nebo mozna jeste naposled zkusim Asu, to snad bude jiny pocteny nez tyhle sladkobolny příběhy o tetovanych "drsnacich" .

26.06.2023 2 z 5

Rule Rule Jay Crownover

(SPOILER) Tak trochu jednoduchy pribeh, s ocekavatelnym koncem. Pro me az moc ruzovy. Zkusim jeste dvojku, protoze mi mnohem vic prirostla k srdci Ayden misto Shaw a uvidim, jak se serie vyvine.

25.06.2023 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Napad zajimavej, provedeni ne az tak dobre.

24.06.2023 3 z 5

Zlá krev Zlá krev John Carreyrou

Pokud by to byl roman bez inspirace skutecnosti, zdal by se mi dej pritazenej za vlasy uz v první tretine. Naprosto famozne napsáno, chytne a nepusti.

21.06.2023 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Naprosto famozne napsany pribeh. Normálně tyhle letemsvetem psany veci moc nectu, nez se rozkoukam, je konec. Ale tahle, to je jiny kafe. Fakt super kousek.

20.06.2023 5 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Tohle by si meli precist vsichni, co maji dojem, ze decaky nejsou zas tak spatny. Jinak se cetlo fajn, ale neni to nic, k cemu bych se chtela vratit.

20.06.2023 2 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

(SPOILER) Rikam si super, konecne hlavni hrdinka s poradne ctizadostivym planem, to beru! Ale od ty doby, co s mizernym hlidanim ve veku ditka 1(!) mesic bez problemu studovala Harvard, zatimco muz rozjizdel podnikání, to je teda scifi uplny. Pobavilo, tak akorat na jednu hvezdu.

15.06.2023 1 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Myslim, ze uz neni moc co originalniho do knizek tohodle typu napsat. P. Bloom pro me byla vzdycky zaruka lehkyho sveziho cteni, bohuzel uz ji nejak dosel dech.

08.06.2023 2 z 5

Umírající dandy Umírající dandy Mari Jungstedt

Strasne zdlouhavy, vetsinu knizky se vlastne nic nedeje.

04.06.2023 2 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Peknej hnus jako. Brrr, jeste ted mam husi kuzi.

04.06.2023 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

(SPOILER) Mam rada tyhle zaporaky detektivy. Na konci mi jen chybela informace, kdo byla vlastne Ianna a jestli byla jeji minulost pro pribeh důležitá.

28.05.2023 4 z 5

Den, kdy jsem zmizela Den, kdy jsem zmizela Brandi Reeds

To je panecku napinak jako blazen. 5* a uprimne receno, nevim, co dela tahle knizka ve vyprodejovym regalu v dobrovskym za 49 Kc.

28.05.2023 5 z 5

Dokonalé děti Dokonalé děti Sophie Hannah

Konec jsem vubec nepochopila, vubec mi to nedava smysl. Celou knizku sem premitala, jak tohle muze dopadnout, ale konec brutalne zklamal. Nevadil mi ani neposouvajici se dej, ani hlavni hrdinka. Snad za to 2*.

26.05.2023 2 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

V ramci zanru mila a velmi předvídatelna knizka. Otevrela jsem ji prave z techto duvodu, a zklamaná jsem nebyla.

22.05.2023 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

(SPOILER) Kolem knizky byl v dobe vydani obrovsky ohlas. Ctu ji az po nekolika mesicich, kdy jsem ji koupila za zlomek puvodni ceny ve výprodeji. Vzhledem k tematu a celkovemu vyzneni knizky jsem teda ocekavala mnohem brutalnejsi konec. Dej celkove mi prisel hodne povrchni.

20.05.2023 3 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Dost ulitly tema, ale zajimavy zpracovani.

20.05.2023 4 z 5