Mansonovka Mansonovka komentáře u knih

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Přečteno za dvě a půl hodiny.. Celý příběh jsem prožívala s postavami, hlavně s Adamem. Srdceryvný příběh, který jsem ořvala.

30.04.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Detektivky pana Bryndzy vždy přečtu za jeden večer a pak toho lituji, že jsem si knihu nevychutnala. Jenže prostě nejde přestat číst! Všechny knihy jsou skvělé, stejně jako tahle novinka :-)

23.06.2019 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Od této knihy jsem nic valného nečekala, maximálně oddech. Doporučila mi ji knihovnice, jinak bych si ji nevypůjčila. Přečtena za 4 hodiny!! I když v některých pasážích mne iritoval styl psaní nebo i situace a scény, bez kterých by se knížka klidně obešla - za mě prostě super.. Potřebuji další dva díly!

07.09.2017 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Po dlouhé době jsem si ke čtení vybrala Nesba...A nelituju!! Akce, promyšlenost a prostě nadupaná kniha.

06.07.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Příjemný doplněk k sérii Selekce. Bohužel ne tak čtivý jako série samotná :-)

24.03.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čekala jsem víc. A měli pravdu, druhá Zmizelá.
Příběh dobrý, styl nic moc. Chvíli trvalo, než jsem si na tento styl zvykla.
Víc než 3* dát nemohu....

19.12.2016 3 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Před pěti minutami jsem ji dočetla a upřímně, zanadávala jsem si. Napsala mu dvě slova a my jen můžeme zapojit fantazii. Jenže to je tak na palici.
Od knihy jsem toho moc nečekala. Koupila jsem si ji jako oddechovku. A najednou - nemohla jsem přestat číst. Vzbuzovala ve mě všechny ty šťastné a zamilované emoce až jsem se pro sebe vyloženě zubila, měla jsem motýlky jako Eleanor a byla to prostě nádhera...Až na ten konec.
Až budu někdy hodně smutná, přečtu si ji znova.

31.03.2016 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tuto knihu jsem četla pouze z toho důvodu, že byla v povinné maturitní četbě. Četla jsem ji celkem dlouho, nerada jsem se k ní vracela, těšila jsem se na kopici knih, které čekaly až je přečtu...Prostě mě nebavila

18.03.2013