Věro Věro komentáře u knih

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Klasická detektivka ve stylu Holmese , později Maigreta a nyní tedy Dupina. Velice dobré čtení! Těším se na další jeho případy.

04.10.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Jojo mě nezklamala. Opět skvěle napsaný příběh.

17.02.2020 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Velmi zdařilá prvotina. Doufám, že další knihy tohoto autora budou stejně dobré, ne-li lepší.

20.02.2019 5 z 5

Déšť Déšť Sára Saudková

Skvěle a vtipně napsané! Těším se na její další knihu.

20.02.2019 5 z 5

Mezi touhou léta a chladem zimy Mezi touhou léta a chladem zimy Leif G. W. Persson

Moc složitý a velmi nepřehledný děj.

11.02.2019 3 z 5

Nemůžu říct, jestli je lepší nebo horší, než jiné jeho knihy. Je to prostě Murakami. Vždy skvělý, nepředvídatelný a ( možná je to i překladem) čtivý. Prostě nikdy není nudný a po celou dobu nás udržuje v pozornosti a hlavně zvědavosti. Mohu jen doporučit!

18.12.2018 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Tak tohle to nemělo chybu.

22.11.2018 5 z 5

Narrenturm Narrenturm Andrzej Sapkowski

Vynikající četba. Kromě toho, že se kniha dobře čte je i zábavná , ale i poučná na historické události a osoby těchto zúčastněné. Můj oblíbený autor mě opět nezklamal.

25.09.2018 5 z 5

Levhartice Levhartice Iva Pekárková

JO ! To by si měli přečíst všichni "puritáni".

05.07.2018

Tak trochu šílení Tak trochu šílení Jeffery Deaver

Vynikající !!!! Hlavně ta poslední.

28.06.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Opravdu pěkný příběh ... skoro stejně dobrý, jako předcházející díl.

10.05.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super napínavé a čtivé od začátku až do konce.

02.05.2018

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Něco tak emotivního jsem už dlouho nečetl.

23.04.2018 5 z 5

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

Komentář bych shrnul do přísloví - Kovářova kobyla .... však víte. Výborně napsané, jako ze života .

12.04.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

super kniha

11.04.2018 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Super...asi nejlepší z celé řady, kromě toho prvního.

01.03.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Původně jsem ji po přečtení anotace ani nechtěl číst. Nemám rád knihy o válce, ale teď, po přečtení už vím, že bych přišel o jeden z nejkrásnějších příběhů, jaké jsem kdy četl. Nevím co víc bych k tomu dodal.

07.01.2018 5 z 5

Tak chladná řeka Tak chladná řeka Michael Koryta

Hm, nevím jestli je to autorem nebo překladatelem, ale s poměrně nápaditým příběhem se dalo udělat víc, než jen docela nudné "vyprávění" ...

03.01.2018 2 z 5

Doteky ve tmě Doteky ve tmě Jaroslav Kříž

Jsem rád, že jsem konečně v té záplavě detektivek, sci-fi, kriminálek a červené knihovny trefil na docela obyčejný, ale krásně napsaný příběh všedních lidí. Doufám, že podobných knížek najdu víc.

22.11.2017 5 z 5

Odrazy v Nilu Odrazy v Nilu J.Suzanne Frank

Podobný příběh jako "Cizinka", ale super čtení!

03.10.2017 5 z 5