Verča91 Verča91 komentáře u knih

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Krásná krátká povídka. Myslím, že by si to zasloužilo knihu stejně jako u předchozí povídky.

30.12.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tato kniha za mě byla slabší, přečetla jsem jí až do konce, ale bylo to takové místy utahané a o ničem

01.11.2023 3 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek Julie Caplin

Velmi krátký příběh, ale hezky se to četlo a bylo to oddechové

11.10.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Že začátku mě kniha moc nezaujala a musela jsem se začátkem prokousat, ale pak mě kniha úplně pohltila. Za mě výborná kniha

03.07.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Nádherně napsaná kniha, popis Kodaně byl úžasný, jako by tam člověk byl. Klasická romantika mezi hlavními postavami a bylo hezké pozorovat, jak se v Kodani každá z postav změnila.

16.01.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Nádherná kniha, i když mnohdy smutný příběh, sama mám doma zachráněnou fenku u množirny, takže vím jaké to pro ty pejsky je

15.05.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

po minulém díle - vlna zločinnosti na zámku Kostka je tenhle díl zase výborný. Zase jsem se u toho velmi pobavila, paní Tichá prostě nezklame svými hlody :D

01.02.2021 5 z 5

Čarostřelec Čarostřelec Jan Horníček

Skvělá detektivka, pro mě to bylo ještě více čtivější, že odtamtud pocházím a místa dobře znám. Do samého konce člověk netuší kdo je kdo a to se mě moc líbilo, že až posledních pár stran jen tušíme :-)

27.11.2020 5 z 5

Uloupené tělo Uloupené tělo Christine Trent

Líbilo se mě že až do poslední chvíle netušíme kdo je vrahem, je pravda, že jsem tuto osobu vůbec nepodezřívala. Moc dobře se to četlo, těším se až se vrhnu ještě na třetí díl :-)

09.11.2020 5 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Velmi zajímavá kniha, dozvíme se něco o pohřebnictví a balzamování a ještě to má kriminální nádech, už se těším až si přečtu pokračování...

31.05.2019 5 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Kniha se četla velmi dobře a je až obdivuhodné, jak se dokázali probojovat překážkami, které se jim připletli do cesty

31.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha a nádherný příběh, který kousek po kousku do sebe malými detaily zapadá. Kniha je výborně napsaná a nenechá vás přestat číst, protože chcete vědět, co bude dál... Celou dobu jsem si říkala proč je na obálce knihy právě věneček a když si člověk přečte celý příběh tak to celé dává smysl :-)

05.02.2019 5 z 5

I když se jedná o učebnici Fantastických zvířat, tak se kniha četla velmi pěkně

19.08.2017 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět jsem se u této knihy skvěle pobavila a odreágovala

27.07.2017 5 z 5

Pohádky a obrázky Pohádky a obrázky Vladimír Sutějev

Tak tuhle knihu jsem jako malá milovala, nádherné pohádky + k tomu úžasná ilustrace. Určitě tuto knihu budu číst i svým dětem, máme jí doma už po generace :-)

22.10.2016 5 z 5

Hned jak to tu vyšlo v češtině jsem věděla, že si tuto knihu musím koupit. Všechny předchozí díly mám už přečtené a od téhle knihy jsem ani nic moc neočekávala. A musím říct, že mě velice překvapilo, jak dobře se mě to četlo, i když se jedná o přepis divadelního scénaře. Velice napínavý příběh, který vás neustále nutí číst dále a dále a knihu neodložit, dokud ji nepřečtete celou :)

02.10.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tak tento díl Harry Pottera je za mě na první místě ze všech dílů. Je zde spousta napětí a neočekávaných zvratů a odhalení celé pravdy o tom, proč Harry Potter přežil a Pán Zla je konečně jednou pro vždy poražen

26.09.2016 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

U Fénixova řáda se setkáme se vzbouřením studentů proti výuce nové učitelky, která je odmítá učit kouzla, protože kouzlit nemusí umět. Studenti se začnou učit samy a navzájem....

26.09.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moc pěkné zpracování prvního dílu Harryho Pottera, jako první jsem viděla film a tato kniha se mě četla docela dobře, jelikož tam bylo více věcí než filmu.

26.09.2016 5 z 5

Tento díl patří mezi mé nejoblíbenější díly. Kdy už je Harry Potter skoro dospělý a chce bojovat společně s dospělými a zkušenými kouzelníky pro Voldemortovi, i kdyby to znamenalo jeho smrt.