Verča16

Malý princMalý princAntoine de Saint-Exupéry

Malý princ je kniha plno krásných ilustrací. Kniha je dobrodružná a plno ponaučení a rad do života. Spoustu věcí o tom co vše obnáší být dospělým a dítětem. Procházíte různé planety a na každé z nich najdeme alespoň jednu věc nad kterou se zamyslet a popřemýšlet. Kniha mě naplnila novými věcmi a zajímavostmi, které jsem nevěděla. Malý princ uměl vletět do duše a otevřít nám ji!

20.05.2019

Pouští a pralesemPouští a pralesemHenryk Sienkiewicz

Že začátku se mi do knihy moc nechtělo, ale potom to bylo tak napínavé, že jsem prostě musela vědět jak to dopadne. Obdivuji děti jak to zvládli. Nechápu to. Kniha je plná dobrodružství. Doporučuji

Aréna smrtiAréna smrtiSuzanne Collins

Kniha byla od začátku až dokonce úžasná, plná napětí, stránky jsem hltala. Určitě doporučuji všem

16.06.2020

SelekceSelekceKiera Cass

Nejkrásnější kniha...
I když vím jak to dopadne (jelikož mi to řekla kamarádka) tak to zbožňuji.
America je tak simpatická, nádherná ... Že by Maxon byl blázen kdyby ji neměl rád. Já spíš teda více fandím Maxonovi než Aspenovi. Celé je to romantické. Ty útoky rebelů mi přijdou strašně stresující! Protože vím co se u nich stane. Tuhle knihu doporučuji více dívkám!!! A dávám 5* protože min ani nejde❤

09.12.2018

Šťastně až navěkyŠťastně až navěkyKiera Cass

Myslím si že krásný plusový díl! Jelikož Selekci úplně celou zbožnuji, proto jsem si tenhle díl také oblíbila. Moc se mi líbila kapitola o královně Amberly! Clarson tam byl tak milý a sympatický, že jsem se divila, že byl tak přísný!

19.12.2018

26 pater26 paterAndy Griffiths

Kniha byla průměrná. Nečetla jsem 1 díl ani 3 díl, takže nemůžu posoudit který je lepší, ale hodláme to zjistit.

06.06.2018

Kráska a zvíře: Zakletá v knizeKráska a zvíře: Zakletá v knizeJennifer Donnelly

Myslím si že skvělý nápad!! Kniha se mi moc líbila. Nejvíc se mi líbilo. Chvíle v knize Nikdy víc. Byl to tolik fantasy... Inspirovalo mne to!! Jak tam byla uvězněna tak to bylo napínavé i děsivé. S knihy mám moc dobrý zážitek. Lehce se kniha četla. Také se mi líbilo chvíle jak byla Belle s netvorem bruslit, tolik zábavy!!! Moc krásně napsané!!!

08.01.2019

Škola dobra a zlaŠkola dobra a zlaSoman Chainani

Fascinující,nádherný, plný záhad příběh. Uzasny nápad na dej příběhu.mam teda radši Agátu než Sofii. Tedros si vybral správně ale je mi líto že si Agáta vybrala Sofii než jeho. Kniha si určitě zaslouží plný počet *

30.01.2019

Harry Potter a prokleté dítěHarry Potter a prokleté dítěJ. K. Rowling (pseudonym)

Ze začátku jsem si říkala co by se mohlo stát! Scorpius mi přišel jako rozumný, milý chlapec a to také je. I když je syna Draca. Albus byl že začátku trochu odtažitý, ale chápala jsem hodně. Měl to těžké! Jak se poprvé vrátili do minulosti, tak jsem věděla za to neskončí dobře aaa neskončilo. Jak byli v té minulosti tak to bylo napínavé, dobrodružné i strašidelné. A to co se stalo s Delphi... no páni. Vůbec jsem to nečekala to bylo překvapení. Moc krásně promyšlené a fascinující!!! Je mi líto že to není jako film i tohle by bylo strašidelné a úžasné... Jsem moc ráda za tuhle knihu a na 100% doporučuji, ale nejdřív zřejmě ty předešlé díly ať už film či kniha.
NEJLEPŠÍ. HARRYHO POTTERA zbožňují a to platí i pro tuhle knihu!!!

23.02.2019

Síla vzdoruSíla vzdoruSuzanne Collins

Podle mě jsou všechny díly úžasné a to i 3 díl. Katniss mám hodně ráda a její charakter zbožňuji. Jsem ráda jak to dopadlo. Viděla jsem film a můžu srovnat, že kniha je určitě lepší! Za mě zase doporučuji!

Vražedná léčbaVražedná léčbaJames Dashner

Tak zase jiný než film, ale už jsem si zvykla. Bylo to úžasné, místy drama. Autor píše úžasně. Zase mohu jen doporučit!

17.08.2020

Léto, jak má býtLéto, jak má býtJen Calonita

Úžasné

11.05.2018

Like me - Každé kliknutí se počítáLike me - Každé kliknutí se počítáThomas Feibel

Strašně mě to bavilo!!!

Ztracený duchZtracený duchDori Hillestad Butler

super, kniha byla napinava ale 2 dil byl lepsi

11.06.2018

Bára krotí rodinuBára krotí rodinuMilena Durková

Kniha se čte velmi dobře, zajímavý příběh. Knihu jsem si hned oblibila

17.07.2018

Radio BoyRadio BoyChristian O'Connell

Krásná kniha, nikdy jsem nečetla knihu z pojmem rádia. Kniha byla i inspirující. Bavilo mě to. Kniha byla i napínavá. Že začátku jsem si myslela že tolik stran neprectu ale přeceňována jsem se!Už podle obalu a názvu jsem si řekla že tobude super a také je!

08.08.2018

Deník malého poseroutkyDeník malého poseroutkyJ. Kinney (pseudonym)

Kniha s díky obrázkům četla rychle! Film byl trochu lepší. Ale jinak super určitě si přečtěte.

17.08.2018

Superkrávy v ohroženíSuperkrávy v ohroženíA. Audhild Solberg

Sérii superkravy jsem četla celou a musím říct že 3 díl nejlepší ostatní byli taky dobrý ale něco to mu chybělo a 3 díl byl dokonalý to o tom hororu bylo boží do knížky jsem se tolik vžila že jsem se i bála!!! Doporučuji a to moc!

24.09.2018

DceraDceraKiera Cass

Nejlepší kniha na světě. Ze začátku na mě Eadlyn působila trochu ostře ale pak jsem zjistila proč. Kniha byla krásně rozepsaná moc se mi to líbilo. Bylo to smutné i radostné! Miluji celou sérii!!! Spíše pro dívky.

30.10.2018

KorunaKorunaKiera Cass

Také nejlepší kniha na světě. Ve 2 dílu je Eadlyn více otevřená a zamilovaná. Ten konec jsem trochu tusila???? Byla jsem naprosto spokojená. Zase krása!!!

30.10.2018

Velké trápeníVelké trápeníHelena Šmahelová

I když je kniha starší tak je úžasná. Její děj je smutný ale konec je šťastný a krásný jak v pohádce nejvíce se mi líbilo jak byla v tom domově příběhy jaké se tam odehrály byly senzační❤bylo mi líto Jana byla statečná a vytrvalá! Jak běžela za maminkou bylo neuvěřitelné!❤ Kniha si zaslouží 5*❤

03.12.2018

ElitaElitaKiera Cass

Kniha byla tak... nepopsatelná! Málem jsem se rozbrečela, když Marlee zbičovali ruce a její milovaný ji neopustil a utěšoval! Když jsem zjistila co Maxon s nimi udělal byla jsem šťastná! Vše jsem prožívala s Americou. Určitě doporučuji! Celou sérii!

15.12.2018

PrvníPrvníKiera Cass

Celou dobu jsem věděla, že vyhraje America...ale i tak mě to dojalo. Také jsem věděla, že rebelové zaútočí, ale bylo to děsivé. Celá série byla dojemná, vše co America zažila bylo krásné i smutné! Chtěla jsem brečet hlavně u toho kde America četla dopisy od táty. Moc mě mrzelo, že ten vztah s Aspenem se musel Maxon dozvědět takhle a to na konci s tou Kriss... bylo náročné, smutné.., ale i přesto jsem doufala!!! Autorku obdivuji napsala to tak moc krásně, že je to nepopsatelné...
Myslím si, že jak se chová America k sourozencům je moc pěkné, ale ten Kota mě štval. Celkově se America chová jako pravá, nadherná a spravedlivá dívka, nebo spíše princezna!!!

15.12.2018

Dívka z inkoustu a hvězdDívka z inkoustu a hvězdKiran Millwood Hargrave

I když to porazilo Harryho Pottera tak mě se líbil Potter! Ale kniha byla fantasy, dobrodružma, napínavá a trochu i děsivá. Moc se mi líbilo to téma kartograf/cestování... Ze začátku se kniha moc nerozjížděly ale potom to byl rychlý skok. Lupe jsem měla ráda byla odvážná a to co se jí stalo mě mrzí, nenapadlo by mě ani ve snu že se tohle stane a tahle kniha byla plná překvapení. Určitě doporučuji dobrodruhům!!

18.03.2019

Léto na tábořeLéto na tábořeJen Calonita

Krásná kniha, plná emocí. Smála jsem se, brečela jsem. Hltala jsem stránky jednu za druhou, četla jsem to už po druhé a pořád tu knihu zbožňuji. Někdo by řekl typický příběh: holka se zamiluje a někdo jí bude dělat problémy, ale to je lež. Autorka je úžasná a dokáže vás do děje vtáhnout a nemůžete se dočkat, co bude dál. Určitě doporučuji všem, jak holkám, tak klukům. Za mě topovka!!

16.03.2020

Vražedná pomstaVražedná pomstaSuzanne Collins

Druhý díl se mi líbil stejně jako první, napětí, strach, radost, bolest to vše jsem pocítila. V táhne vás do děje a ani si to ne uvědomíte a jste na konci. Rozhodně doporučuji!

Spáleniště: ZkouškaSpáleniště: ZkouškaJames Dashner

Už od první začátku jsem byla překvapená úplně jiný děj než ve filmu. Ale bylo to dobré, napínavé a jelikož se to lisilo od filmu nemohla jsem vědět co se stane... Určitě také doporučuji!

17.08.2020

To je věda!To je věda!Debra L. Green

Zábavná kniha, přečtěte si.

Na půdě je duchNa půdě je duchDori Hillestad Butler

Kniha byla velmi zajímavá, dobrodružná. Malá detektivka. Příběh se mi velmi líbil. Doporučuji vsem

03.06.2018

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvyDeník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvyRachel Renée Russell

Roztomilý příběh!

17.07.2018