vera4669 vera4669 komentáře u knih

Zavři oči Zavři oči Michael Robotham

Tak jsme se dočkali dalšího pokračování... Joe a Ruiz, moje oblíbená dvojka a já si vždy říkám, že už kniha snad nemůže být lepší. Omyl. Robotham to prostě umí, ten pocit, že musíte číst a číst a jednoznačně opět potvrdil, že je právem na mém žebříčku mezi top autory :) život není o happy endech a nedočkáme se ho ani zde, až mi na konci slza ukápla, ale takový je bohužel život.
Doufám, že se dočkáme dalších pokračování, protože tato série opravdu patří mezi ty nejlepší a plný počet hvězd je málo :)

19.11.2022 5 z 5

Za každou lží Za každou lží Christina McDonald

Kniha mě mile překvapila a líbila se mi více než Osudný pád...2 dějové linky, zajímavě napsáno, postupné rozuzlení příběhu, já jsem spokojená a ráda si od autorky ještě něco přečtu :-)

16.11.2022 4 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Muž z labyrintu dal laťku celkem vysoko, ale tohle tomu šlape na paty.. Miluju tyhle psychologické hrátky apod, takže já se nenudila ani chvilku a zase budu netrpělivě čekat na další díl.. Mila mě prostě baví :)

13.11.2022 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Sara Blædel

Tak tohle se bohužel moc nepovedlo ... série Grónsko byla povedená, tohle mě bohužel moc nechytlo..ano kniha je čtivá, takže se přelouská celkem rychle, ale příběh i postavy nezajímavé, žádné napětí ani překvapení se nekonalo, asi jsem měla velké očekávání, ale za mě zklamání..škoda

08.11.2022 2 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Takový spíš průměr.. místy to bylo už moc kňourání a trošku překombinivané, konec mě moc nezaujal, možná další díl zkusím na odreagování, ale určitě jsou lepší knihy :)

06.11.2022 3 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Další nová série a mě se tato dvojka celkem líbila, případ byl zajímavý, trošku jsem zvědavá jak tuhle dvojku svedou zase dohromady v dalších dílech :) trošku mi chybělo větší napětí, tak uvidíme, jak se povedou další díly

03.11.2022 4 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Tahle kniha mě od autora bavila asi zatím nejvíce a může za to Win :D tenhle sarkastický frajírek mi úplně sedl, místy humor, místy napětí, kniha za dva dny padla a já jsem nadšená a spokojená :)) první co mě napadlo bylo, že bych si s Winem dala další dílo a až pak si všimla, že to je opravdu série :)) takže se vážně nemůžu dočkat dalšího dílu

29.10.2022 5 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Druhý díl této nové série a za mě ještě lepší než první.. Nechybí napětí, příběh je zajímavý stejně jako prostředí, nechybí ani troška té romantiky, ale opět - nevadí mi to :) styl psaní mi sedí a kratší kapitoly nutí číst dál a dál a za dva dny bylo přečteno :))

25.10.2022 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Skvělý díl této nové série, Kett je sice další tak trošku nesmrtelný hrdina, ale to mi vůbec nevadí, líbí se mi styl psaní a tady jsem tedy vůbec nevěděla kdo či proč.. Tedy za mě i s překvapením.. Jen doufám, že v dalším díle se již dozvíme více o zmizelé manželce :) konec napovídá, že snad ano :)

23.10.2022 5 z 5

Pekelné léto Pekelné léto Kim Faber

Druhý díl a zase příjemné napínavé čtení.. Juncker mě baví, o tom není pochyb.. I Signe. Snad budou jako dvojka spolu v dalších případech na které se těším už teď :))

21.10.2022 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Určitě si nemyslím, že by překlad byl tak strašný, abych to řešila nebo mi to kazilo knihu... Čtení jsem si užila stejně jako předchozí díly i když tento případ byl lehce méně zajímavý tak místy jsem se opět dobře bavila s Tilly :)) ta to umí okořenit :D takže za mě mezi 4/5 a opět jak jinak - už teď se těším na další díl

18.10.2022 5 z 5

Píseň mrtvých Píseň mrtvých Graham Masterton

Minulý díl už jsem vydýchala a bylo na čase pustit do novinky a já jsem nadšená ... celý příběh mě vtáhl, překvapení střídalo překvapení a já četla po nocích jen abych přečetla co nejdříve. .opět nechybělo dost brutalit, tato série určitě není pro slabé povahy :-D
Už teď se těším se na další díl ..

10.10.2022 5 z 5

Ďábel si počká Ďábel si počká Maxime Chattam (p)

První díl se mi líbil asi o kousek více, ale to napětí neubralo.. Rozhodně to není pro slabé povahy, i když tento díl až tak brutální jako první nebyl, nebo už jsem zvyklá :))
Tahle série je zajímavá, Francie má skvělé autory :) další díl si ujít nenechám

08.10.2022 4 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Takový nejslabší díl, asi už je jich trošku moc, kniha mě úplně nebavila, takže za mě ztráta času

29.09.2022 2 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Dostala se mi do rukou nová série a já jsem nadšená... Prvky romantiky mi nevadí, napětí nechybělo, atmosféra byla nabitá,.. Těším se na druhý díl :)

26.09.2022 4 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tahle kniha pro mě byla velkým překvapením, moc jsem od ní nečekala a o to víc mě dostala, to bylo krásné milé čtení, místy (hlavně na konci) smutné, knihu jsem si moc užila a doufám, že autorka napíše i něco dalšího :-)

13.09.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tak jsem se konečně dostala k novému dílu a za mě skvělé.. Autorka je pro mě jako na houpačce, některé díly hodně slabé a jiné úplný opak, což se stalo nyní a ja si knihu užila od první stránky tak, že jsem ji zvládla za jeden den :) napínavé, čtivé, snad na téhle lince bude i další :)

10.09.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

První díl nové série a mě to bavilo.. Stránek vůbec více být nemusela, bylo všeho tak akorát, některé situace s dětmi byly vtipné :)
Inspektor mi sedl a určitě sáhnu po pokračování :)
*SPOILER*
Poslední dobou co kniha, tak pachatel je z řad policie, nějaká nová móda? To jediné mi trošku začíná vadit,.. Ale na příběhu to ničemu neubere :)

07.09.2022 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Na další díl jsem se hodně těšila, a zklamaná nejsem. Taky mě nebaví číst o covidu, ale to nebylo tak na sílu a dalo se to přežít. Příběh jako takový byl zajímavý, ale něco tomu chybělo, konec je otevřený a já jsem zvědavá, jak se se Carlova minulost vyřeší a jaký bude další díl, snad se brzo dočkáme .. :-)

05.09.2022 4 z 5

Konec světa Konec světa Peter Temple

Wau, zatím nejlepší díl, od začátku to byla čtecí jízda a 2 dny a je přečteno :-) Jack mě baví od začátku, líbí se mi styl psaní, orientace ve jménech mi problém nedělá i když zde jich je více, za mě pecka díl a těším se, až bude vydán další :-)

30.08.2022 5 z 5