VenyLee VenyLee komentáře u knih

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Jak čtu předešlé komentáře, tak některým se víc líbil první díl a některým zas tenhle druhý. Já osobně zastávám spíše tuhle knihu, i když jsem nad tím váhala. Proč? No já nemám knih nějak nadhlavu, jelikož si nevydělávám, a tak, když si chci něco přečíst, sáhnu po téhle. Je to čtivé, nemusím nad tím moc přemýšlet a prostě miluju Autum a Fallona :D doufám, že autorka napíše všechny díly, protože jestli ano, tak bych byla ten nejšťastnější člověk na zemi. (Asi nejvíc se těším na hrdinky ze čtvrté, páté a šesté dimenze (morfská, elfská a ta kde žijí okřídlení lidé))

12.09.2016 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tahle knížka se řadí k těm, které si zase ráda přečtu. Začátek byl sice nudný, ale zato zajímavý. Každopádně mi nějak nešlo do hlavy, že Ilan je dvanáct/třináct. Mně osobně je čtrnáct, což tak velký rozdíl není, a proto mi přišla spíš tak na osm, devět (celkově jak se bavila s ostatníma, jak se k ní chovali, atd.) Každopádně tuhle knihu miluju, jak její obal tak i příběh a druh života. 5*

07.08.2016 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Já mám úplně stejný názor jako Maggy (komentář níže), až na to, že já si druhý díl už nekoupím. Možná se to v ostatních dílech spraví a bude to bomba, ale mě se kniha prostě přestala líbit a navíc je tu vždy nějaká úžasnější série na čtení (např. Skleněný trůn)

21.04.2016 2 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Jsem milovnice pohádek a proto je pro mě tato kniha jedna z nejoblíbenější. Konec byl naprosto fenomenální a lepší bych ani nevymyslela :) Soman si s tím dal opravdu práci. (Docela mě překvapil opravdový příběh Popelky a kdybychom brali v potaz, že všechny pohádkové postavy byly ve Škole Dobra a Zla, Zootropolis v tom případě není město zvířátek, ale město pohůnků :D).

15.04.2016 5 z 5