venomslav venomslav komentáře u knih

Ryby - Útok z hlubin Ryby - Útok z hlubin Džundži Itó

Příběh je zábavný s minimálním textem na každé stránce. Jediný mínus je nedotažený konec příběhu...

10.03.2024 5 z 5

Propast Propast Donny Cates

Druhý díl je o něco horší, ale stále kvalitní.

01.08.2022 4 z 5

Star Wars: Lando - Roztříštěné Impérium Star Wars: Lando - Roztříštěné Impérium Greg Rucka

Z komiksu jsem měl trochu obavy, protože Landa jsem nikdy moc nemusel, ale příběhy byly zábavné. Škoda, že v posledním příběhu se Lando objeví jen na krátkou dobu.

01.08.2022 4 z 5

Star Wars omnibus: Vzestup Sithů Star Wars omnibus: Vzestup Sithů Randy Stradley

Asi nejlepší omnibus co u nás vyšel. Hlavním tahákem jsou příběhy Qui Gona a mladého Obi Wana.

19.07.2022 5 z 5

Star Wars: Aphra - Citadela hrůzy Star Wars: Aphra - Citadela hrůzy Jason Aaron

Taková rozporuplná knížka. Jsou zde skvělé věci jako je vývoj vztahu mezi Lukem a Aphrou, ale celkově jsou příběhy spíš nudné.

09.06.2022 3 z 5

Star Wars: Válka na Shu-Torunu / Konec her Star Wars: Válka na Shu-Torunu / Konec her Kieron Gillen

Asi nejhorší díl Vadera, ale furt skvělý komiks.

03.03.2022 4 z 5

Star Wars: Moře v plamenech - Pevnost Vader Star Wars: Moře v plamenech - Pevnost Vader Chuck Wendig

Další výborný SW komiks. V komiksu vyniká hlavně poslední příběh.

02.03.2022 5 z 5

Deadpool: Klasické příběhy Deadpool: Klasické příběhy Mark Waid

Ukecaný a akční příběhy Deadpoola z 90. let. Komiks spíš než kvalitní příběh ukáže vývoj postavy.

18.02.2022 4 z 5

Temné děsy Temné děsy Paul Jenkins

Klasický detektivní a akční Batman. Jediný mínus knihy je ten, že nechá příběh otevřený.

11.02.2022 4 z 5

Star Wars: Vyvolený - Světlo pohasíná Star Wars: Vyvolený - Světlo pohasíná Charles Soule

Příběh začíná hned po Ep III a ukazuje nám míň badass Vadera. Komiks nám ukáže první misi Vadera a osud Jacasty-Nu.

10.02.2022 5 z 5

Star Wars: Vzestup Kyla Rena – Oddanost Star Wars: Vzestup Kyla Rena – Oddanost Charles Soule

Vzestup se mi docela líbil, ale není to zase žádné úchvatné dílo. V druhým příběhu se vrátíme k vedlejším postavám z doby Impéria jako třeba Greedo, takže vcelku zajímavé čtení. Třetí příběh Oddanost je dost špatný a nezajímavý.

19.01.2022 3 z 5

Star Wars Skywalker útočí - Zúčtování na pašeráckém měsíci Star Wars Skywalker útočí - Zúčtování na pašeráckém měsíci Jason Aaron

Skywalker útočí mi moc nesedl, ale Zúčtování mi to vynahradilo (kresbou i dějem). Další skvělý SW komiks!

13.01.2022 4 z 5

Star Wars omnibus: Vyslanci a zabijáci Star Wars omnibus: Vyslanci a zabijáci William Haden Blackman

Skvělý omnibus, který rozšiřuje Ep 1 a postavu Jango Fetta.

11.01.2022 5 z 5

Star Wars: Vader sestřelen / Věznice povstalců Star Wars: Vader sestřelen / Věznice povstalců Jason Aaron

Vader sestřelen je akční jízda ze všech stran. Objeví se zde i špionážní příběh, který neurazí ani nenadchne. Věznice povstalců je další kvalitní komiks do téhle série.

03.01.2022 5 z 5

Star Wars: Vader / Stíny a tajemství Star Wars: Vader / Stíny a tajemství Kieron Gillen

Naprosto badass Vader, prostě skvělý!

29.12.2021 5 z 5

Věčná Slavia Věčná Slavia Vítězslav Houška

Jiné hodnocení od fanouška Slavie se nadá čekat :-)

19.06.2020 5 z 5

Star Wars, Epizoda I - Skrytá hrozba Star Wars, Epizoda I - Skrytá hrozba Terry Brooks

Kniha je podle scénáře filmu. Nabízí pár informací navíc, ale určitě nenabídne zážitek jako film.

07.03.2020 4 z 5

Darth Maul - Syn Dathomiru Darth Maul - Syn Dathomiru Cullen Bunn

Skvělé příběhy, hlavně ten z mládí Maula.

05.02.2020 4 z 5

Star Wars: Dědic rytířů Jedi Star Wars: Dědic rytířů Jedi Kevin Hearne