Vendulik Vendulik komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Dlouho jsem uvažovala, jaké mám dát hodnocení k této knize. Mohu říci, že mě hodně zklamala. Příběh samo o sebě byl velmi dobrý a čtivý ale vadilo mi málo uvedené minulosti od hlavní hrdinky. Mám moc ráda knihy z prostředí sportu hlavě příběhy, které se točí kolem hokeje.

01.03.2021 3 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Příběh samo o sobě překrásný ale nelíbilo se mi, že kniha byla formou dopisů. Přišlo mi to celkově takové zmatené. Ale konec je krásný.

24.02.2021 3 z 5

Šance Šance Katy Evans

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Některé pasáže jsem musela přeskočit, jinak bych knihu vůbec nedočetla. Kdyby hlavní hrdinka pořád neříkala, jak je Remy ten neúžasnější chlap na světě, kniha by měla tak 100 stran. Místy jsem už chytala nervy, ale chtěla jsem knihu dočíst kvůli Nory. Ale konec byl pro mě zklamáním.

21.02.2021 odpad!

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Oddechová kniha která neurazí. Vadilo mi složení vět, některé nedávaly smysl a špatně se četly. Několik jsem se musela vrat, abych odstavci rozuměla.

18.02.2021 3 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Kniha byla parádni. Přečteno jedním dechem.

15.02.2021 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Příběh mohl být více propracovaný a rozchod s Rorym mi taky moc neseděl. Kniha byla čtivě napsaná, to ostatně všechny knihy této autorky ale něco mi v příběhu chybělo a mohu říci ani jednou jsem se nezasmála. Je to škoda. Bylo to jedno velké klišé. Pro mě zatím nejslabší kniha autorky. Popis tady na databázi je lepší, než samotná kniha.

10.02.2021 2 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Nic moc tedy. První byl lepší. Tady jsem se moc nudila až jsem uvažovala, že knihu odlozim. Ani konec to nechránil. Líbila se mi pasáž, kdy byli na nože.

08.02.2021 2 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Kniha byla dobrá. Příběh super. Ale bylo to na mě moc rychlé a krátké. A erotické scény tam vůbec být nemusely.

05.02.2021 4 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Nevím proč má knihy tak vysoké hodnocení. Postavy byly zajímavé. Trochu se mi motaly jméno dvou bratru. Příběh byl taky docela zajímavý ale vadilo, jakým stylem byla kniha napsaná. Strašné těžce se mi stránky četly.

03.02.2021 2 z 5

Venkovská svatba Venkovská svatba Barbara Hannay

Kniha byla průměr. Štvalo mě zdlouhavé popisy vzhledu kde jaké věci. Příběh a zápletka samo o sobě bylo parádní ale kdyby se tak moc nepopisovaly pralesy a vzhledy byla by kniha tak o polovinu kratší.

01.02.2021 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Pro mě je kniha malinko zklamáním. Začátek příběhu byl úžasný ale postupně jsem se začala nudit. Zavěr taky mohl byt lepší a kniha mohla být více napínavá. Ale je velice čtivě napsaná a nevim, co by řekl psycholog na vyobrazení bipolární poruchy.

25.01.2021

Lov Lov Elle Kennedy

Kniha je čtiva, oddechová a vtipná. Summer mě hodně bavila ale něco mi k tomu příběhu chybělo. Bylo fajn si číst o postavách z první serie. Docela jsem se u knihy tak zasmala.

22.01.2021 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Parádní kniha. Moc jsem se bavila. Hlavní hrdinka mi byla velice sympatická a Saša taky. Akorát ten závěr mohl být malinko propracovanější.

16.01.2021 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

No můj šálek kávy to úplně není. u pár stranek jsem se velice pobavila. Ale je to poslední moje poslední kniha tohoto žánru. Moc mě příběh neoslovil.

14.01.2021 2 z 5

London Road London Road Samantha Young

Děj byl takový utahaný a zdlouhavý. Počítala jsem počet stránek do konce. Hlavní hrdinka byla taková bez chuti. První byl tedy lepší.

14.01.2021 3 z 5

Kniha mě moc neoslovila. čekala jsem více z natačení mého oblibeného seriálu Gilmorová děvčata. Místy jsem se musela nutit ke čtení. škoda, že kniha nebyla lepší. Herečka patří mezi mé nejblibenější.

08.01.2021 1 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Tuto knihu jsem četla už strášně dávno jako dítě. A nedávno jsem se k ní vratila a předčítam jí synovi.

06.01.2021 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

To jako fakt. Kdybych si chtěla přečíst o návodu ke stavbě domu, vezmu si časopis o stavitelství. Navíc se mi kniha špatně četla a co to je za slovo k ďasu. Za mě tedy ne.

06.01.2021 1 z 5

Vzhůru do noci - Metallica Vzhůru do noci - Metallica Mick Wall

Pro mě vydařená kniha. Malinko jsem se v postavách ztrácela. Metallica pro mě není jen kapela. Krásně napsaný príběh od prvního počátku vzniku kapely až po součastnost.

30.12.2020 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Kniha mě moc neoslavila. Děj byl předvidatelný.

29.12.2020 2 z 5