Vendulik Vendulik komentáře u knih

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Tato kniha je lepší, než předešlý díl ale je taky lehce zapomenutelna. Moc mě tedy neoslovila. V předešlých dílech se hodně bojovalo, aby upír a člověk mohly být spolu. Tady stačí diamant a je to. Už to není taková klasická Wardova, ta umělá příběhy více propracovat. Škoda. Na tento díl jsem se těšila. Pro mě je zklamáním.

12.05.2021 2 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Knihu jsem četla jen proto, abych věděla, jak dopadne. Příběh je strašně moc kostrbatý a celkově takový oničem. Hlavni hrdinka mě hodně vytáčela a Jet je sympaťák se srdcem na pravem místě. Je fajn jak se posunuly postavy z prvního dílu.

05.05.2021 2 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Kniha byla spíše taková slátanina. Hlavně, co se týče otce hlavní hrdiny. Příběh mě vůbec neoslovil. A Rosie je pěkná koza. Nakonec dopadlo to, jak mělo. Závěr bych udělala jiný.

03.05.2021 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. V příběhu není pořádná zápletka. A ani jsem se u této knihy ani jednou nezasmala. Konec byl v celku zajímavý.

Čekala jsem tedy více a za mě tady nejslabší kniha těchto autorek.

28.04.2021 2 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

No nevím, knihy jsou kvalitně dolů. Nejen, co se týče skladby vět ale taky, co se týče příběhu.
Kniha mě moc neoslovila, vyloženě jsem se do jejího čtení musela nutit.
Hlavní hrdinka,taky byla neslaná a nemastna. Za mě tedy ne.

25.04.2021 2 z 5

India Place India Place Samantha Young

Nevím, co k této knize říci. Hlavní hrdinka je slepice a Marco je chudák bez mozku. Nechápu, proč se za Hannou tak moc honil, když si ona z něho dělala je srandu, aspoň tak mi to přišlo.

Za mě zatím nejlabší kniha o teto autorky. Uvažovala jsem, že příběh vůbec nedočtu ale tohle dělám jen, když mě kniha hodně nudí a tady to mu tak nebylo.

21.04.2021 1 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

První část knihy nebyla vůbec zajímavá. Pořád se je opanovalo zemřel, zemřel.... A to bylo malinko deprimující.

Ale druhá část knihy, je zajímavější. Nakonec jsem se do knihy zakousla a příběh dočetla.
Život není žádné peříčko.

18.04.2021 2 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Měla jsem tuhle sérii moc ráda ale s každou novou knihou, jsou příběhy nudnější a nudnější.
Viktorie - nudná postava a přitom ještě rozmazlená.
Navíc kniha měla být O Sole a jejím druhovi, tak nechápu, proč se knize řešila jen Jane.

16.04.2021 2 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Velice výborné počtenicko. A konečně kniha, kde si hlavní hrdina nechal svůj zlý charakter a nestal se z něj hodný tunta. Doporučuji všem k přečtení.

09.04.2021 5 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Průměrná kniha této autorky. Příběh byl zbytečně zdlouhavý a některé postavy mě vyloženě vytacely. Toma a Julie jsem vůbec nepochopila. Jak někdo víte být tak arogantní a bezcitný ubožák.

06.04.2021 2 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Kniha je čtivě napsaná ale příběh byl takový neslaný a nenasytný. Čekala jsem více napětí, jak to bylo v předchozích dílech. Námět knihy mohl být více propracovaný.

02.04.2021 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Taková klasická Wardova. Příjemné oddechové čtení. Kniha mohla být malinko napínavější, hlavně mezi hlavními hrdiny. Ale mě se kniha líbila.

31.03.2021 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Oproti druhému dílů, který se mi vůbec nelíbil, je to příjemná změna. Je to taková klasická četba pro mladé ale mě to vůbec nevadí. A popadla jsem se za břicho při kopanci kopanci do holeně.

29.03.2021 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

První díl je stále nejlepší. Kniha mě bavila více, než druhý díl. Příběh je velice dobře čtivě napsaný. A čtěte se hodně dobře. Kniha neurazí.

26.03.2021 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Parádní kniha. Začátek byl sice takový zmatený ale postupně jsem se do příběhu tak zakousla, že jsem knihu musela dočíst na jeden zátah.

22.03.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Zatím nejhorší díl celé série. Knihy me moc nezbavil. Čekala jsem více akce. Hunter je sympatický mladík. Nebylo v příběhu nic o jeho rodině a to byla škoda.

20.03.2021 2 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Celkem milá kniha. Mohlo být v příběhu více vtipných dialogů a kdyby taky byl malinko napínavější, vůbec bych se nezlobila. Jako oddechová četba velice dobrá.

15.03.2021 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Nevím, proč ale druh psaní této autorky mě moc neoslovil. Kniha byla lepší než předchozí díl. Zajímalo, by mě proč mají knihy tak vysoké hodnocení, když jsou celkem o ničem. To bude asi věc názoru.

13.03.2021 1 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nevím, co si mám to této knize myslet. Začatek byl velice nudný, až jsem myslela, že knihu nakonec odložím ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Závěr byl perfektní. Kdyby kniha mělo o sto stran méně, byla by zajímavější.

08.03.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

V knize bylo moc vulgárních slov. No nevím jestli by se mi líbilo, kdyby někdo říkal mému spodku číča. Erotické scény byly moc laciné. Kniha je takový průměr. Neurazí ale po druhé ji cist už nebudu. A špatném překladu se taky vyjádřovat nebudu.

04.03.2021 2 z 5