Vendulik Vendulik komentáře u knih

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Kniha mě moc neoslovila. Zatím nejslabší knihy této autorky. Začátek příběhu je velice nudný. Prostředek knihy je malinko lepší ale konec ten to zabil úplně.

06.11.2021 2 z 5

Dívka ze Summer Hillu Dívka ze Summer Hillu Jude Deveraux (p)

Kniha je velice čtivě napsána ale je pro mě zklamáním. Hlavně poslední část knihy, je napsána hodně nerealistický. Námět příběhu super a místy jsem taky měla s problém se skladbou vět.

01.11.2021 3 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Tuto knihu si autorka mohla odpustit. Byla celkově o ničem. Nudná a nezáchranilo to ani bonusy na konci knihy. škoda, první díl je moc lepší.

27.10.2021 2 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Tato kniha předčila mé očekávání. Je prostě úžasná. Nemohla jsem knihu vůbec z ruk pustit a proto jsem ji přečetla na jeden zátah.

27.10.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Konečně kniha, kde nejsou jen krásní a bohatí lidé. Příněh mi příšel takový nedokočně. Mohla autorka na knize ještě více pracovat. Náměh knihy nádherný. Z pohledu Celeba kniha nemusela být vůbec napsaná, stačilo jen z pohledu hlavní hrdinky. Celeb působil jako takový špatný doplněk.

27.10.2021 3 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Nemohla jsem knihu dočíst. Ze začátku byla perfektní ale s přibývajícími stránkami jsem se začala více a více nudit. Vadily mi dlouhé myšlenky a velice často se opakovaly věci, které už byli zmíněné dříve.

13.10.2021 2 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Knihu jsme musela odložit. Vůbec mě nebavila a celkový pocit z přečtených stránek .... Jsem zmatená.

10.10.2021 odpad!

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha je čtivě napsána. Ale neoznačila bych jej jako Roman pro ženy ale spíše pro dívky. Kniha mi přišla celkové nudná až na pár výjimek.

08.10.2021 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Skopičiny hlavní hrdinky mě moc bavily ale celkově mi přišla kniha o ničem a ten konec byl moc růžový.
V příběhu mohlo být více zápletek dalších postav. Kniha byla moc ztrohá.

04.10.2021 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Vůbec nevím, co si o této knize myslet. Je čtivě, vtipně napsána ale něco mi námi vadí. Asi ten pohádkový konec. Příběh mě velice bavil od první stránky.

28.09.2021 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Kniha byla pro mě nudná. V začátcích jsem chtěla příběh odložit ale nakonec jsem mu dala ještě šanci a byla to ztráta času. Nevím, ani proč dávám knize dvě hvězdičky. Za mě tedy ne.

26.09.2021 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Velice zábavné čtení, některé mě hodně bavilo. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny. Ale je to takový klasický příběh. Ona chudá a on bohatý zamilují se do sebe a je z toho láska až do konce života.

17.09.2021 4 z 5

Krásná kniha ale od příběhu jsem očekávala více a ten konec nebyl moc dobrý. Bavila jsem se bojem mezi hlavními hrdiny. Je to taková odpočinková kniha na dovolenou. Neurazí ale člověk na ní hned zapomene.

15.09.2021 4 z 5

Adele Adele Chas Newkey-Burden

Zajímavé napsaný příběh o skvělé zpěvačce. Kniha je napsána s humorem. Jen ten konec bych udělala malinko jiný. Doporučuji k přečtení.

13.09.2021 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Kniha byl taková zvláštní. Na začátku mě kniha moc nebavila ale chtěla jsem vědět, jak příběh dopadne. A závěr byl o hodně lepší. Taková oddechová kniha na léto.

27.08.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Kniha mě moc nenadchla. Čekala jsem více od těchto dvou úžasných autorek. Za mě taková oddechový příběh, který nepřekvapí ale taky zároveň do určité míry pobaví.

17.08.2021 3 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Nevím, kniha mě moc nenadchla. Velice jsem se u ní nudila a dvakrát se mi podařilo při četbě usnout. Příběh mi přišel takový povrchní a celkově o ničem. Za mě tedy ne.

12.08.2021 2 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Kniha byla moc dlouhá a celkově o ničem. Čekala jsem více napětí. Také příběh byl nudný ale byla velice čtivě napsána. Dobrá oddechová kniha.

04.08.2021 3 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Kniha nepřekvapí ale taky neurazí. Příběh mohl být více propracovaný. Je to kniha ne takové letní oddechové čtení.

31.07.2021 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Jako námět knihy velice dobrý ale nevím proč, byla kniha tak zbytečně dlouhá. Kdyby měla o 200 stránek méně byla by lepší. Příběh mohl být více propracovaný a konec byl taky takový nudný. Čekala jsem více napětí mezi hlavními hrdiny. Možná kdyby kniha byla taky napsána z pohledu Kultiho, byla by lepší.

27.07.2021 3 z 5