Vendulik Vendulik komentáře u knih

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Velice dobrá kniha. Jsem zvědavá, jak se bude dále vyvíjet příběh.

27.09.2015 5 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Úžasná kniha. Krásný námět knihy. autorka vždy překvapí.

15.09.2015 5 z 5

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Super kniha. Zatím nelepší z celé serie. Konec byl teda velikým překvapením.

10.09.2015 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Toto je slabší podání Nicholase Sparkse. Do čtení knihy jsem se musela nutit a místy bylo moc citací o bohu. Do knihy se to moc nehodilo.

09.09.2015 3 z 5

IWoz IWoz Steve Wozniak

Malinko mě tady tato kniha zklamala. Čekala jsem více příběhu ze života hlavního hrdiny a ne postupy sestavování projektu.

06.09.2015 1 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Jedno značně pro mě nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla. Nádherný příběh o člověku, který dokázal vymyslet velké věci z ničeho. Doporučuji k přečtení. Mám v plánu si ten příběh přečíst ještě jednou :)

30.07.2015 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Kniha Me moc nezbavila ale Těšín se jaká bude kniha o tom zatoulanem bratrovi. Muhder se myslím jmenoval.

02.03.2015 2 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Moc pěkné povídky, akorát druhá povídka byla malinko slabší.

02.02.2015 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Spark nezklamal. Nádhera. Mrzí me konec,ze hlavni hrdina umřel. Jinak nádherný příběh

27.01.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Jsem moc překvapená. Poslední díly nebyly moc dobré ale tady ten se mi moc líbil. Těším se na další pokračování.

25.01.2015 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Mohu říci, tady tato kniha je jedna z nejlepších od autorky. Konec jsem probečela.

15.01.2015 5 z 5

Spojení Spojení Lisa Jane Smith

Stefanovy deníky mi připadají, že jsou pořád dokola. Prostě nuda.

13.01.2015 1 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Opět jsem se skvěle bavila. Už se těším na další díl. Kniha měla jak napětí tak také romantiku.

17.11.2014 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Nejhorší dílo od Nichole jaké jsem četla. Musela jsem se nutit abych knihu vůbec dočetla. A místy byla hodně přeslazená. Námět super ale zpracování o ničem. Taky se vyskytly v knížkce chyby.

05.11.2014 2 z 5

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

Moc ně teda nenadchla. Už jsem četla lepší knížku od této autorky.

04.11.2014 2 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Tak tady toto jsem fakt nečekala. Moc pěkná knížka a nádherný příběh. Těším se na další.

22.10.2014 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

Z této serie po dlouhé době pořádná kniha. Moc se mi líbila. Má super děj. Hltala jsem každou stránku.

16.10.2014 5 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Skvělý námět a perfektně napsaná knížka. Krásný příběh. Jen mě mrzí, že se tak Bobby nedostal domů, když si to tak jeho maminka přála.

10.09.2014 5 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

(SPOILER) Velice nudné. Místy zmatené. Nelíbil se mi konec. Nebyl vysvětleny. Proč Eriku zabila a proč zabila také Alison. Ani nevím jestli jí fakt Lance a Alison chtěli předtím zabít nebo ne. Nejhorší kniha autorky. Docela jsem se musela nutit abych ji dočetla. Čekala jsem na vysvětlení a k to mu nedošlo.

04.09.2014 2 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Pěkně napsaný příběh :) už jsem pochopila Neferet.

28.07.2014 4 z 5