venda-books venda-books komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha se opravdu četla lehce a než jste se nadáli, byli jste u konce, tak se to aspoň tedy stalo mně. Přesně na takovou oddechovku jsem měla náladu a kniha splnila má očekávání. Vlastně byla ještě lepší a přiznávám, že za tím má prsty Garrett. Hašteření mezi Hannou a Garrettem mi vždy vykouzlilo na tváři pitomý úsměv. Celkově dialogy v této knize mi přišly přirozené a úsměvné. Ano klišé tam bylo, myslím, že u tohohle žánru je to docela nevyhnutelné, ale vůbec mi to nevadilo. Mezi Hannou a Garrettem to pořádně jiskřilo a myslím, že to je hlavní důvod, proč to téhle knize prochází.
Vřele doporučuji, když si potřebujete odpočinout a užít si trochu té slaďárny. :)

08.12.2016 4 z 5

Ty růžové stránky nakonec nebyly tak hrozné, jak jsem si na začátku myslela, asi po čtvrté povídce jsem si na ně docela zvykla. :D

Některé povídky mohly být klidně delší, ale chápu, že třeba povídka Najdeš mě podle Polárky měla své kouzlo právě ve své délce. :)
Dáma a liška, povídka, u které jsem vrtěla hlavou. Ani nevím, v jaké části přesně jsem si ji zamilovala. I když měla své nedostatky, ve výsledku mi to vůbec nevadilo!
Povídky O půlnocích a To je Yulský zázrak, Charlie Browne si zaslouží mnohem více hvězdiček, vidím to tak na 10*. ♥

U povídek, kde mám hodnocení kolem 3-4*, jsem si nebyla naprosto jistá, příběhy mi přišly tak na ty 3*, ta půlka třeba byla, když se mi líbily nějaké postavy více než ty druhé, nebo jak se někdo zachoval apod. :)

Jednotlivé hodnocení:

Betlémská hvězda: 4/5
Dívka, která probudila snílka: 4.5/5

29.12.2015 5 z 5

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Naprosto souhlasím s @luciefeix !
Kniha mě velmi zklamala a teď lituji, že jsem za ni dala ty peníze...

25.02.2014 odpad!

Vyvolená Vyvolená Anne Plichota

Tuhle knížku miluju. Mám k ní vážně velký citový vztah. Je to právě tahle knížka, která odstartovala moje ''čtenářské šílenství''. Dostala jsem ji jako dárek k Vánocům (2011) a tou dobou jsem knížky moc nemusela. Jo, byla jsem hloupá. Každopádně, knížka mě velmi zaujala a já se nemohla dočkat na další díly. Vřele doporučuji. :)

25.02.2014 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Troufám si říct, že právě tohle byl zatim nejlepší dil ze série! :)

25.02.2014 5 z 5