velbloudice velbloudice komentáře u knih

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Úžasná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem, moc mě bavilo ji číst. Mělo to spád, nebylo tam nic přehnaného, příběh byl skvěle vymyšlen. Nemohu jí nic vytknout. Doporučuji.

22.02.2013 5 z 5

Oblouk Oblouk Jiří Stránský

Kniha nebyla špatná, příběh byl velice zajímavý. Velkou nevýhodou však bylo až příliš postav. Po pár stránkách jsem už nevěděla ,kdo je koho syn a vnuk, a kdo si koho vzal, a kdo je koho dítě.Příliš mnoho jmen knize nepomohlo. V půlce knihy jsem už přestala hledat, kdo je koho manžel, a kdo je koho dítě. To bylo nad mé síly.

22.09.2012 3 z 5

Poslední kmotr Poslední kmotr Mario Puzo

Vynikající kniha. Zajímavé téma, velmi nápadité zápletky, výborné vylíčení postav. Puzo je opravdu skvělý spisovatel, jsem ráda, že jsem ho objevila. Už jsem od něj četla dvě knihy a tato kniha mi potvrdila, že patří k nejlepším ve svém oboru.

28.07.2012

Poklad Poklad Alois Jirásek

Nádherný příběh.

Filosofská historie Filosofská historie Alois Jirásek

Skvělá kniha, četla jsem ji třikrát a pokaždé mi dala něco nového,.

19.02.2012 5 z 5

Úžasná kniha, ke které se vždycky ráda vracím. Tahle kniha mi vždycky vrací dobrou náladu. Z celé knihy se mi nejvíc líbí major Terazky, jeho hlášky jsou nezapomenutelné a jeho logika mě vždycky skvěle pobavila.

O bílých slonech O bílých slonech Irena Dousková

Knihu jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila. Nastíněné osudy a vztahy několika osob a vyprávění dětskýma očima bylo skvělé. I když je kniha krátká, tak je velmi propracovaná.

08.12.2011 5 z 5

Cizinec a krásná paní Cizinec a krásná paní Pavel Kohout

Nemohla jsem se od ní odtrhnout...

18.07.2011 5 z 5

Tato knížka byla skvělá. Moc ráda se k Povídkám vracím.

12.07.2011 5 z 5