veg.petka - Příspěvky

Všade samé korytnačkyVšade samé korytnačkyJ. Green

Kniha se mi moc líbila. Nejsem na takový typ knih, ale John Green u mě asi sklízí jen úspěch. :-) Skvělá, psychologická, to miluji. :-)

HypnotizérHypnotizérL. Kepler

Neskutečné. Miluji tuto sérii a Joonu Linnu. Už mi chybí, těším se, až si přečtu další díl. :-) Prostě severská krimi. Doporučuji!

V pasti lžíV pasti lžíB. Paris

Nečekala jsem od této knihy moc, ale autorka opět překvapila. Neskutečný příběh. Skvěle vymyšlené a promyšlené a taky velmi děsivé. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem ji převážně četla po večerech, ale byla to snad první kniha, u které jsem měla tak silně zvláštní pocit strachu. B.A. Paris u mě sklízí neskutečný úspěch a doufám, že budou nové knihy a budou stejně skvělé jako dvě předchozí. Zasloužených 5/5. :-)

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Tuto knihu jsem zhltla tak rychle! Já zrovna rychle nečtu, takže jsem ji měla asi za tři dny. Nicméně, skvělá, úžasná! Neskutečně napínavá a pořád máte potřebu nějak Grace pomoci. Možná právě proto jsem ji přečetla tak rychle. :) Doporučuji! Opravdu neskutečně doporučuji, autorka je skvělá a stoupla u mě mezi ty nejlepší. :-)

(M)Učednice(M)UčedniceA. Land

Příběh byl zajímavý, místy napínavý, ale pro některé citlivé osoby určitě nevhodný. Mně osobně to nevadilo, ale dokáži si představit, že někdo by to prostě číst nemohl. Každopádně já knihu dočetla, líbila se mi, ale přišla mi spíš taková pro teenagery. Konec byl zvláštní, ale snad i očekávaný.

Láskou ji nespoutášLáskou ji nespoutáš. Atticus (pseudonym)

Úžasné. Poezii od Atticuse miluji a kdo umí alespoň trochu anglicky, pořiďte si ji v angličtině, protože ten zážitek je ještě lepší! :-)

NeslyšnoNeslyšnoR. Mead

Příběh ve mně zanechal jakési "následky" a vždy, když si na něj vzpomenu mám takový podivný pocit. Je to něco nového od Richelle a samozřejmě úžasného. I když kraťounká, opravdu úžasná kniha a velice ji doporučuji! Četla se jedním dechem a neskutečně mě bavila, i když na takové žánry moc nejsem. Prostě skvělá autorka. :-)

Šachovnice bohůŠachovnice bohůR. Mead

Richelle mě nikdy nepřestane překvapovat, doufám, že má v plánu nějaké další skvosty, jako je právě Věk. Když jsem si knihy kupovala, nebyla jsem si jistá, že mě budou bavit a zajímat, ale opak se stal skutečností a po Vampýrské Akademii a Pokrevních Poutech je to má nejoblíbenější série od Richelle. Nemohla jsem od knih odtrhnout oči a neskutečně mě bavily.

Třpytný dvůrTřpytný dvůrR. Mead

Určitě to nebyla taková bomba, jako Vampýrská Akademie a předchozí knihy od Richelle, ale i tak jsem od ní často nemohla odtrhnout oči a nakonec byla vždy skvělá, napínavá a užila jsem si ji. Jen teď čekám a doufám ve třetí díl?

Vampýrská akademieVampýrská akademieR. Mead

Pravděpodobně kniha, která mě ke čtení opravdu přivedla. Za to jsem jí neskutečně vděčná a nikdy se jí nevzdám a vždy si ji budu pamatovat a milovat její příběh. Celou skvělou sérii i s pokrevními pouty a ostatními knihami od Richelle Mead.

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Neskutečně napínavý a strhující příběh. Často od knihy nejdou odtrhnout oči. Do hlavní hrdinky jsem se zamilovala a strašně se mi líbí její příběh a to, jak pracuje. Další z mých oblíbených krimi sérií. :)

Přítelkyně smrtiPřítelkyně smrtiB. Aichner

Úžasné. Pro slabší povahy možná nevhodné, ale já tento žánr miluji. Všechny tři knihy jsou skvělé, s hlavní hrdinkou se skamarádíte, i když by asi nebyla úplně nejlepší kamarádka..

Muž, který hledal svůj stínMuž, který hledal svůj stínD. Lagercrantz

To hodnocení mě velice překvapilo. Ano, poslední dvě knihy napsal jiný autor a Larsson byl výjimečný, ale myslím, že i tak jsou obě poslední knihy skvostné. :-)

Muži, kteří nenávidí ženyMuži, kteří nenávidí ženyS. Larsson

Neskutečně mě celá série nadchla. Do Lisbeth a Mikaela jsem se zamilovala a myslím, že ta láska nikdy neopadne. Určitě plánuji číst znova...a znova.. :-)

QUEEN ve 3DQUEEN ve 3DB. May

Ty peníze...jsem za ní utratila a jsem neskutečně šťastná. Úžasná kniha a fotografie. A samozřejmě sovička. :-) Děkuji, Briane. ❤