ve7gr11 ve7gr11 komentáře u knih

Poslední hvězda Poslední hvězda Rick Yancey

úžasné zakončení trilogie, napínavé a dech beroucí. I slzička ke konci ukápla. Všem bez zaváhání doporučím :)

29.09.2016 5 z 5

Dva životy pana Perla Dva životy pana Perla Timothée de Fombelle

Úžasná kniha! Přečtena za jeden den, všem doporučím .

15.07.2016 5 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

tato kniha se mě bavila o trochu míň než první díl, to však nic nemění na tom, že je to bezva série a každému ji doporučím :)

15.04.2016 4 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Kniha mě velmi zaujala. To, že skoro celá knížka bude pojatá jako dopis někomu je velmi dobrý nápad. A také ty části, kde se povídalo o vesmíru byly hrozně poutavé, dokonce když jsme dva dny po přečtení knihy jeli v noci k babičce a byl vidět měsíc v úplňku tak jsem si vzpoměla na Jana Olava a malého Georga jak se spolu dívali na hvězdy.

24.01.2016 4 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Kniha mě trošku zklamala, čekala jsem něco víc. Je blbý, že pokadžé, když se do povídky začtu tak skončí. Ale jinak dobrý nápad, odpovědět knihou na otázky od čtenářů. Jak jsem napsala, oproti ostatním dílům trochu slabší, ale to nevadí :-)

20.09.2015 4 z 5

Anna Anna Jostein Gaarder

Tato kniha mě zaujala, jako všechny Gaarderovy knihy tím, že je člověk nucen knihu číst s porozumněním. Věnovat se jenom té knize. :) Jinak velmi propracovaná, moc se mi líbila

05.09.2015 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Kniha se mi velmi líbila, ze začátku jsem byla trochu zmatená v postavách, ale později jsem se chytila a do knihy se velmi začetla. velmi dobré zakončení a celkový průběh knihy :-)

05.09.2015 4 z 5