Vé-Vé Vé-Vé komentáře u knih

02.02.2021 5 z 5

Písek Písek Hugh Howey

Super!

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

A mně tohle sedlo, přečetla jsem na jedno sobotní posezení.

21.01.2021 4 z 5

Spojení Spojení Julian Gough

Nápad dobrý, provedení pokulhávající, hlavní postavy nesympatický

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Průměrné a předvídatelné, zvládnete přečíst za víkend

Gejša Gejša Arthur Golden

Nic nudnějšího jsem snad nečetla

17.02.2017 3 z 5

Armada Armada Ernest Cline

Bible konspirátorů nastupující generace

01.01.2017 3 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Mám smíšené pocity.

První díl mě dostal, druhý jsem hltala, ale třetí byl takový nemastný neslaný. Jednoduše se nedostavilo očekávané uspokojení.

01.01.2017 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Byly večery, kdy jsem dočetla kapitolu a nemohla spát, byla posraná strachy a nemohla se dočkat rána, jen abych se znova začetla.

Tak to má být!

29.11.2016 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Velkolepé finále se nekonalo. Fňuk

02.11.2016 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Průměr.

Tváří se to originálně, ale je tam všechno to, co i všude jinde. Jediná obměna: místo milostného trojúhelníku máme milostný čtverec. ,,Milostný". Hurá!

Nejde to vůbec do hloubky. Občas mi přišlo, že mi snad i chybí pár stránek. Místo dělání věcí A-B-C si to střihnou od A rovnou k F, jako úplně f prdeli. Sorry

03.09.2016 3 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Nechala jsem se nalákat na Skotsko, ale tohle by se mohlo stát kdekoliv jinde (v tomhle boduje víc Cizinka). Skotsko je pro mě srdeční záležitost a jsem celkem zklamaná, že to autorka ve finále přetvořila jenom v průměrně strhující popis přírody.

Příběh samotný je okej, za 12h přečteno :)

22.08.2016 3 z 5

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Celou dobu při čtení jsem musela myslet na 1984, stejná vymývárna mozků. Děcka by tohle měly číst povinně

24.04.2016 4 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Bavilo mě to kvůli historii Londýna, s HP to moc společného nemá a ten popisek bych z obálky nemilosrdně odstranila

18.04.2016 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Typická červená, bez happy-endu

26.03.2016 4 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Porno a krev!

25.03.2016 5 z 5

Led Led Pavel Korněv

Zklamání, bída a mráz. Děs. Nemůžu uvěřit, že jsem byla schopná "to" dočíst.

Začátek vypadá moc slibně, ale pak se prostě něco stane a je to jako úplně jiná knížka. Poslední kapitola je dobrá, ale nemá šanci zachránit celek.

Škoda

17.02.2016 2 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Reva je jednoznačně slabej článek příběhu a první polovinu knihy mě její kapitoly strašně rozčilovaly. Pak se to naštěstí zlomilo, děj začal mít příjemně rychlý spád a dočetla sem tak na jeden zátah.

Oproti prvnímu dílu je druhý o něco slabší, ale přesto - honem sem s dalším!

11.02.2016 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Že by se nám tu rodila nová perla?

30.01.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Už jsem četla lepší porno.

Kniha se na první pohled tváří naprosto fantasticky, úžasně a propracovaně, ale někdy po 150. stránce vám dojde, že je to jenom balamucení. Je to nekonzistentní a zmatený.

Claire je slepice a k Jamiemu sem si nedokázala vytvořit žádný vztah krom toho, že bych ho taky ráda osouložila.

Jako červená knihovna asi dobrý, ale nic víc čtenář nedostane.

Howgh

11.01.2016 3 z 5