vangog vangog komentáře u knih

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Kniha se četla velmi dobře i když někde uprostřed jsem se trochu "nudil",ale zase se to rozjelo.Ten kdo má rád Nesba tak nebude zklamaný.

27.12.2016 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Zřejmě lepší oddíl pěkně se to čte

18.08.2016 4 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Tak trochu jsem čekal jiný konec,ale tenhle taky není špatný.
Dobrá kniha

15.06.2016 5 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Pěkně se to čte.Rozhodně jsem se u toho nenudil.Vyzkouším další jeho knihu a třeba budu mít dalšího oblíbeného autora.

14.06.2016 5 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Lee Child

V knize je trochu více povídání než akce.Jak bývá zvykem,ale i tak mě jistě nezklamal.

06.06.2016 5 z 5

Zločin Zločin Jeffery Deaver

Povídky jsou dobré,ale na můj vkus jich je mnoho najednou.Musel jsem občas "odskočit"k jiné knize a po čase se vrátit. Podle mého se tato kniha nedá číst tahem.

31.05.2016 3 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Nuda.
S tímto hrdinou se mu to nějak nedaří

27.05.2016 2 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Michael Connelly

Hodně dobře napsaná kniha.Zabil několik much jednou ranou.Nádherně se to četlo.Mohu jen doporučit

04.03.2016 5 z 5

Temné proudy Temné proudy Michael Connelly

Zase nezklamal.Rozhodně to nebyla nuda a ten kdo Connellyho zná tak jistě nebude zklamaný

04.03.2016 5 z 5

Básník Básník Michael Connelly

Ze začátku trochu vleklé,ale velmi rychle se to zvrhlo ve velmi poutavé čtení.Opět autor nezklamal.
Mohu jen doporučit hlavně pro ty,kteří mají rádi tento druh literatury.

19.02.2016 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Michael Connelly

Výborná kniha s rychlým dějem a bez dlouhých nicneříkajících pasáží.Ten kdo má Connellyho rád tak jistě nebude zklamaný.Čte se velmi pěkně a rozhodně jsem se nenudil.

14.02.2016 5 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

Kniha se mi četla velmi dobře.Jednoduchý poměrně rychlý děj.V žádném případě mě nezklamala

08.02.2016 4 z 5

Lekce smrti Lekce smrti Jeffery Deaver

stejně jako názor přede mnou

04.02.2016 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ahoj
Tak jsem to úspěšně po dlouhé době dočetl.A snažil se přijít na to,proč má tato kniha kolem sebe tolik povyku.Na nic jsem nepřišel.
Byl to od autorky velmi dobrý obchodní tah.Napsala o sexu to o čem některé ženy,ale i muži sní.A dovolím si tvrdit,že jich je dost.
Kniha asi dobrá pro ty,kteří si chtějí hrát.Určitě v tom najdou nějakou inspiraci.

01.02.2016 3 z 5

Chopinův rukopis Chopinův rukopis Jeffery Deaver

Asi ne úplně špatné to nebylo,ale na můj vkus bych řekl trochu"sešité"Není to kniha ke které bych se vracel.

31.01.2016

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Četlo se to pěkně.Jako ostatně asi všechny knihy které napsal.A ten kdo má rád tento styl tak nebude zklamaný.
Možná mohl příběh skončit zatknutím Hrobaře v jeho domě.Ten konec si myslím už byl skoro moc překombinovaný.

25.01.2016 4 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Příběh dobrý,dá se číst ale na můj vkus je v ději moc náhod.Určitě jsem na autora nezanevřel.

15.01.2016 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Až na to,že to vzal odzadu tak bych řekl,že to není zase až takové překvapení.Včetně několika obratů v ději na závěr.
Číst se to rozhodně dá a kdo má rád Deavera tak určitě nebude zklamaný.

07.01.2016 4 z 5