Vanessa777

NávrhNávrhElle Kennedy

Skvělá kniha! Příjemná, vtipná, čtivá. Nechtělo se mi přestat číst až do konce :)

21.07.2016

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Čtivá kniha od začátku do konce, od trhnout se od příběhu úplně nemožné.

03.09.2016

Prokletý princProkletý princErin Watt

Tohle čekaní mně totálně zničí! Pokračovaní prosím! Druhý díl super jako první - čtiví, líbilo se mi že byl pohled od Reeda i Elli a ten otevřený konec wow .

07.08.2017

VendetaVendetaCatherine Doyle

Kniha je čtivá, děj a tajemství Vás nutí číst dál a dál , zostala jsem příjemně překvapená určitými věcmi které jsem jsi myslela že budou tak a ono to bylo úplně jinak. Moc se mi líbila těším se na pokračování :)

04.08.2017

SirénaSirénaKiera Cass

Hezké odpočinkové čtení , moc se mi to líbilo.

09.03.2017

PádPádMaya Banks

Do knihy jsem se pustila na doporučení - přej je skvěla. Pro mně teda skvělá nebyla . Knihu jsem po pár stránkách na nějaký čas odložila a nakonec se k ní vrátila že to ještě zkusím. Pár stránek se dalo ale potom jsem jen očima pasáže přeskakovala a čekala kdy nastane nějaký zajímavý zvrat a ne dokola to samí. Knižka mně zklamala na plní čáře, námět zajímavý bohužel zle napsaní příběh.

21.07.2016

Kdopak je ta zrzka?Kdopak je ta zrzka?Alice Clayton

Knihu jsem nedočetla, skončila jsem cca v půlce. Bohužel bylo to zklamaní, Grace mi připadala jako puberťačka a ne jako dospělá ženská, příběh celkem nudný, jo Jack se ji povedl, kdyby autorka změnila příběh a Grace za jinou hlavní hrdinku a neopakovali by se tam stejné fráze ( autorka má asi pro ne slabost, viz. nabíječ ) bylo by to čitatelné.

18.01.2017

TrableTrableSamantha Towle

Kniha měla docela dobrý dej, super napsané z pohledu Jordana , občas úsměvné pasáže, občas jsem až kroutila očima. Příjemná a oddychová knížka...

18.01.2017